Şimdi Ara

IVAO - VATSIM UCUS AYARLARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşla ivao ve VATSIM online uçuş ayarlarını bir türlü yapamadım server'a bağlanıyorum fsx le nasıl ucus yapıcağımı bulamadım araştırmadığım yer kalmadı kullanıcı hesabı falan hepsini açtım servera bağlandım programla ama nasıl oyuna entgre ediyoruz programları indirip yükledikten sonra fsx hata veriyo vatsim serverına bağlanıyorum ama oyunu açamıyor hata veriyor ivao server'a hiç bağlanamadım bunu yapan arkadaşlar varsa FSX için lütfen bana yardımcı olabilirlermi bıktım artık boş boş online uçmaktan vatsim veya ivao farketmez yeterki birisi olsun şimdiden Teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum.

• Ya bu online uçuş olayına bi ara bende çok merak saldım ama senin gibi server ve program ayarlarını beceremedim. Üyeliklerim hala duruyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: darbelux

Ya bu online uçuş olayına bi ara bende çok merak saldım ama senin gibi server ve program ayarlarını beceremedim. Üyeliklerim hala duruyor

Saatlerce uğraştım girmediğim forum bakmadığım yer kalmadı yapamadım kafayı yedim bende bıraktım bi yapabilsem şunu bişey istemiyorum başka :) bide oradaki serverlarda türk kullanıcılarda çok uçuşta zevkli olur fsx in multisinden sıkıltım artık herkes kafasına göre oynuyor orada kural falan yok
  • http://ivaotr.org/files/FSOnlineManuel.rar

bu manuel herşeyi açıklıyor (kurulum, gerekli programlar, online olma , uçuş örneği) . dikkat edilmesi gereken noktawww.ivao.org a kayıt olmayınwww.ivao.aero asıl kayıt olmanız gereken yer

Saygılarımla

• Selam Arkadaşlar
    Ivao da uçuş için gerekli bilgileri bir sanal havayoluna üye olarak eğitmen pilotlardan yavaş yavaş öğrenebilirsiniz.Ama öncewww.ivao.aero dan register olup bir ivao ıd si almanız gerekiyor.

Linkler:
    www.atlasjetva.org
    www.thyva.com (şuanda ivao-tr nin forumu bu adrestedir forum.thyva.com)

Saygılarımla
    AtlasjetVA Events Coordinator

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scarface66 -- 15 Şubat 2008; 20:27:08 >

• quote:

Orjinalden alıntı: fsavgi

http://ivaotr.org/files/FSOnlineManuel.rar

bu manuel herşeyi açıklıyor (kurulum, gerekli programlar, online olma , uçuş örneği) . dikkat edilmesi gereken noktawww.ivao.org a kayıt olmayınwww.ivao.aero asıl kayıt olmanız gereken yer

Saygılarımla

çok teşekkürler ama burada Fs 2002 ve 2004 için anlatım var FSX içinde aynı şekilde aynı şeylerimi yapıcaz.

• Kafanıza takmayın fsx de fs 2004 de farklımı diye.
    Siz ona kafayı takmayın orda gelen uçuş örneğini uyguladığınız zaman online olmaya çalışın..
    Gerçekten bilmeden girip online olursanız benim ilk günlerim gibi tuhaf tuhaf gezersiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarface66

Selam Arkadaşlar
    Ivao da uçuş için gerekli bilgileri bir sanal havayoluna üye olarak eğitmen pilotlardan yavaş yavaş öğrenebilirsiniz.Ama öncewww.ivao.aero dan register olup bir ivao ıd si almanız gerekiyor.

Linkler:
    www.atlasjetva.org

Saygılarımla

id aldım sıradki adım ne peki????

• quote:

Orjinalden alıntı: Kapitän_zur_See

Kafanıza takmayın fsx de fs 2004 de farklımı diye.
    Siz ona kafayı takmayın orda gelen uçuş örneğini uyguladığınız zaman online olmaya çalışın..
    Gerçekten bilmeden girip online olursanız benim ilk günlerim gibi tuhaf tuhaf gezersiniz

Hocam bi becerelim de şu işi tuhaf tuhaf uçması kalsın be
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emofelix

quote:

Orjinalden alıntı: scarface66

Selam Arkadaşlar

Linkler:
    www.atlasjetva.org

Saygılarımla

id aldım sıradki adım ne peki????

Aldığınız id ve şifre ile ivao da online uçuş yapacaksınız.Ama önce biraz arastırın her türlü açıklama forum.thyva.com da bulunmaktadır.Forumda ivao-tr bölümü var ordan da faydalanabilirsiniz veya atlasjetva,thyva yada herhangi bir sanal havayoluna üye olup eğitmen pilotlardan eğitim alabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.