Şimdi Ara

ITUNES SORUNSALI (çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • itunesde herzaman kullandıgım pc ye ip4 ü taktıgımda cihazı görüyor fakat soldan cihazı seçtiğimde ilk sayfada This computer has Previously been synced with an iphone another ios device
    diyor altında new iphone ve restore from the backup of seçeneği var

google tercume ile anladıgım kadarı ile başka bir cihaz senkronize edilmiş bu pc de diyor ama hem netbook da hemde pcde aynı uyarı var ve başka bir ios cihazı bağlamadım restore backup yanılmıyorsam yedekleyip restore edecek bilgilerim gitmeyecek ve restore edecekse yapsın yeterki düzelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goktepe -- 10 Aralık 2010; 9:33:36 >

• BASTIM restore backup a fakat yedek felan almadan netbook taki 8. aydan felan kalan backup u yükledik salak itunes ne olduysa durduk yerde gitti rehberdeki yeni kayıtlar notlar

sabit pcdeki bilgiler daha günceldi fakat ona taktıgımdada artık normal görünüyor cihazı restore etsem ondaki biigilere çevirebilirmiyim acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goktepe -- 9 Aralık 2010; 13:36:55 >
  • yokmu gören bilen duyan
  • Arkadaslar evdeki notebook da daha yeni bir yedek vardi onu yukleme sansim yokmudur
  • ben dün gece google da buldum galiba itunes de sol daki telefonun ismini sağ tıklayınca restore from backup seçerseniz bilgisayarınızdaki en son backupları gösteriyor onlardan birini seçebiliyorsunuz forumdada vardır belki ama hertürlü arattım denk gelmedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.