Şimdi Ara

İtunes Rehberim Silindi Ne Yapmalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir sorun yaşadım ve çözdüm belki yaşayanlar olursa rehberini kaybetmemesi için paylaşmak istedim.

İtunes'ta windows kişileriyle eşleme yaptım iphone'dan bilgisayara aktarmasını beklerken bi anda bilgisayardaki boş kişilerimi iphone'a aktardı haliyle rehber sıfırlandı. Restore back-up yaptım fakat rehber yeniden sıfırlandı. Bunun nedeni iphone'un içindeki back-up'ta itunes ayarlarıda kayıtlı yani siz kişilerimi windows kişilerle eşle dediğiniz için back-up yüklenip iphone açıldıktan hemen sonra yine rehberi sıfırlıyor.

Çözüm şöyle: Restore back-up deyin rehberinizin içinde olduğunu bildiğiniz back-up'ınızı seçin. İtunes Telefona back-up'ı atıncaya kadar bekleyin. (Eşzamanlanıyor yazısı ekranda görüldüğü süre boyunca). Telefonunuz açılıp kapandıktan sonra iphone'un usb kablosunu çıkarın. Rehberinizin hala var olduğunu göreceksiniz. Beni biraz önce baya bi sinir krizine soktu bu olay paylaşmak istedim.

Ayrıca İdrive app'i ile rehberinizi online olarak yedekleyebilirsiniz. Kötü süprizlerle karşılaşmamak için bir kaç farklı şekilde yedek almakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peace2life -- 29 Kasım 2010; 1:10:54 >

• Hort lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell yedek le yedekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avea kullanıyorum malesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.