Şimdi Ara

İtü Havacılık Ve Uzay Mühendisiliği...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bayanlar Baylar...Ben Lise 2 Sınıf Bir Öğrenciyim İtü De Havacılık Ve Uzay Mühendisliğini Okumak İstiyorum...Ne Yapmam Gerekir...Tavsiyeleriniz Nelerdir... @

• Birincisi...İTÜ De De Var...
    İkincisi...30.000 Aldıklarını Söylemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YasirSyrk -- 22 Kasım 2015; 18:26:47 >
  • Hmm...Peki...Anladım...Uçak Mühendisliğini Seçecem De..ODTÜ Olmaz...Teşekkür Ederim Ayrıca...
  • Oneo ozguven o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thawne

quote:

Orijinalden alıntı: YasirSyrk

Birincisi...İTÜ De De Var...

Abisi uzay mühendisliği var bide ondan ayrı olarak uçak mühendisliği var. Odtü havacılık uzay mühendisliği ile itü uçak mühendisliği hemen hemen aynıdır fakat itü uzay mühendisliği farklı iş alanı neredeyse yok.

Kardeşim, şu adama uyma. İşkembeden sallamış. Dersler ilk üç sene kafadan aynı, son sene biraz farklılaşıyor. Havacılık sektörü biliyor İTÜ Uçak ve Uzay'ın aynı olduğunu. Boş beleş adamsan; uçakta da iş yok.

• Buck Fuddy kullanıcısına yanıt
    Abi Çok Sağol...Daha Önce Cevap Veremedim Giriş Yapamıyordum Da...Dediğiniz Gibi Düşünüyorum Zaten...Bunu Duyduğumada Sevindim...Nedense Herkeste Kötülüyor...Ama Ben Kanmam Onlara...
  • Ucak govde bakim 4 yillik bolum nasildif arkadaslar is imkani iyimidir mezun olur olmaz is bulunurmu maas konusundada bilgi verirmisiniz

• trabzonts6116 T kullanıcısına yanıt
    Türk Hava Kurumunda İş Bulabilirsin...
  • Hocam biraz bana tehlikeli geliyor is imkani bakimindan thy falan giremessem bosta kalirim diye korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trabzonts6116 -- 24 Ocak 2016; 13:16:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thawne

quote:

Orijinalden alıntı: YasirSyrk

Birincisi...İTÜ De De Var...

Abisi uzay mühendisliği var bide ondan ayrı olarak uçak mühendisliği var. Odtü havacılık uzay mühendisliği ile itü uçak mühendisliği hemen hemen aynıdır fakat itü uzay mühendisliği farklı iş alanı neredeyse yok.

Yazık çok yazık...

Buraya gelen insanlar da bu yorumları okuyarak meslek seçiyorlar ya o daha da yazık.

1- uçak= uzay (türkiyede)

2- Sen bence önce iyi bir hazırlan sonra seçersin bölümünü

• Odtu sec kafa rahat uzay ve ucak bi arada

• Puanın düşük gelirse uzay mühendisliği yaz.Uçakla pek bir farkı yok.Sen uzay mühendisisin diye seni almayan şirket olmaz.Millet bilmediği için puanı uçak veya havacılık uzaya göre düşük.Zaten bi 5-10 yıl daha da millet çakmamaya devam eder.Uçağı 3 puanla kaçırdm diye ağlarlar sonra.

• Abiler...Aynen Dediğinizi Yapacağım...Uçak Mühendisliği Gelirse Uçak Gelmezsede Uzay MÜhendisliği Seçecem...Malesef Bizim Türkiyedede Anca Bu Kadar Beyler...Yapacak Bişey Yok...Geriye Yurtdışında Okumak Kalıyor...Oda Şartlar Zor...
  • trabzonts6116 T kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum Ama Eğer Seviyorsan Kendine Güvenmelisin...Her İş Zor Olabilir Ama Kolay'da Olabilir...Bence Eğer Seviyorsan,İstiyorsan...Tehlikeyi V.s Herşeyi Göze Alacaksın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.