Şimdi Ara

Item Kilit Sifresi Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar charımın item kilitleme acma sifresini unuttum. ancak elimde eski premium bilgileri yok. sadece son 2 premium ve 1 cash aldıgım premium bilgileri var. ustelik charda platinum var.bu bilgilerle charımın item kilitleme acma sifresini degistirebilirmiyim? ticket attım fakat butun odeme bilgileri gerekio diye cevap geldi.yardımlarınızı bekliyorum.

• valla bro bende yeni çar aldım sadece 2 gizli soruyu biliyorum başka şifre falan yok anlıyacağın nanayı yedik
  • g1 sistemine geçersen o sana seal/unseal şifresi weriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: |TuTu|

g1 sistemine geçersen o sana seal/unseal şifresi weriyor

O şifre sanırım işe yaramıor die biliorum...
  • evet o sifre ise yaramıyor ve ticket ile bi turlu degistirmiyorlar :(
  • Bu Güne Kadar Aldığın Bütün KSN Kodlarını İstiyorlar Kardeş Yoksa Vermezler Bende Denedim Vermediler
  • Nasıl G1 şifresi işe yaramıyor?

Knight Online Seal/Unseal Code = xxxxxx diye mailime gönderdiler. Bu şifreyle hem kilitleyip hem açıyorum.
  • arkadaşlar bende unuttum !

son aldıgım platıum kesn kodu war!

ticket attım cvp gelmedi!

g1 e nasıl geçiririm hesabımı öyle bi yol varmı !
  • quote:

Orjinalden alıntı: |TuTu|

g1 sistemine geçersen o sana seal/unseal şifresi weriyor

Ya nasıl gecicez ben bulamadim bi turlu :S
  • ben hesabımı g1 e ekledim. o dedigin kod g1 hesabını ilk actıgında sana olusturdukları karakter icin gecerli. fakat ben hesabımı g1 e sonradan ekledigim icin bir ise yaramadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: San_Juan

ben hesabımı g1 e ekledim. o dedigin kod g1 hesabını ilk actıgında sana olusturdukları karakter icin gecerli. fakat ben hesabımı g1 e sonradan ekledigim icin bir ise yaramadı.

Nasıl ekledin anlatırmısın ?
  • beyler g1 e üye olurken size verilen item seal/unseal şifresi o yeni açılan g1 hesabına aittir.
    siz g1 hesabı açarken koda bir char açıyorsunuz.
    sana g1 seal/unseal şifresi yaramaz charın kendi şifresi lazım oda bütün ksn leri biriktirdiysen Murat abiye pm at sana okka lı bir ticket hazırlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.