Şimdi Ara

İşyerinde tek erkek benim, ilişki tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guzellik merkezinde çalışıyorum sanat yönetmeni olarak, sosyal medyadan sorumluyum. Işe gireli çok olmadı daha herkesle kaynasamadim. Işyerinde tek erkek benim. Tüm çalışanlar kadın ve hepsi cok guzel zaten guzellik merkezi haliyle presentable kadınları çalıştırıyorlar. Hepsi bakımlı güzel. Tüm müşterilerde kadın onlar her çesit tabi. Sabah bir giriyorum kapıdan alışmamışlar erkeğin gelmesine tüm müsteriler bana bakıyor dik dik oyle bir ortam erkek yok hic. Herkes jilet gibi. Ben orada avam gibi giyimimle, maymundan hallice tipimle güle konmuş sinek gibi kalıyorum. Tavsiyeniz varmı böyle bir ortamda benim gibi biri kız arkadas bulabilirmi? Su ana kadar hic sevgilim olmadi.

Şunuda belirteyim diger calisanlar (kadin) bana cok soguk davraniyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbeli mehmet -- 7 Mayıs 2024; 23:27:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cübbeli mehmet kullanıcısına yanıt
    Kendi liginde olan takılabileceğin bir kız illaki vardır kardeşim.Diğerlerini de fazla kafanda büyütme yüzünü yıkasan çoğuna bakılmaz bile giyim kuşamına dikkat et yapman gereken işine odaklan kızlar sana gelecek zaten

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Salvator313111 kullanıcısına yanıt

Giyimim kusamim cok kotudur. Modadan hic anlamam. T shirt ve kot pantalonla geziyorum surekli ama diger calisanlar jilet gibi topuklu ayakkabiyla falan geziyorlar. Acaba bende takim elbise falanmi giysem diyorum cunku ortamda koylu gibi kaldim.

Tipimde cok kotu ayrica. Bu kadar kadin arasinda bile kiz arkadas bulamiyorum. Bana soguk davraniyorlar tipsiz oldugum icin

• Tam yerine gelmisin Turk forumlarinin r/incel'i :D kasma sen isini yap, sapik olmadigini, isini de iyi yaptigini gorunce araniz isinmaya baslar. Ama libidon devreye girmesin, patlarsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cubbeli-mehmet-ifsa.gif

• TEHET kullanıcısına yanıt

Hocam vallahide ortam ayni bu

Hocam soğuktan kasıt espri veya az da olsa iş dışında bir konu hakkında konuşmuyorlar mı ve size karşı hep ciddi mesafeli tavır mı var? Örneğin o ortamdayken konuşmalara katılıyor musunuz yoksa akşama kadar sessiz mi geçiyor.

• izayoi kullanıcısına yanıt

Mesela bugun yasandi bu olay kizla konusuyorum (is hakkinda). Konusmam bitmeden kiz gozlerini kacirdi yuzunu cevirdi tamam tamam hihi dedi dondu arkasini gitti. Telefonu yuzune kapatirlarya aynisini gercek hayatta yasadim.

• TEHET kullanıcısına yanıt

Bu nasıl bir ortam arkadaş. İşyerinde tek erkek benim, ilişki tavsiyesi. 

konusma-bitmeden-gozlerini-kacirip-yuzunu-ceviren-kiz-ifsa.gif

• Bende tekstilde kot yıkamada çalışıyorum, 28 erkeğiz , bazen müşteri temsilcisi kadın geliyor. Anca o zaman kadın görüyoruz ne hayatlar var be

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Saçlarına fön çektirmeden ve makyaj yapmadan gelseler, bunlar da kim lan der şaşırırsın. Belli ki hepsi kibir abidesi ve bunlardan bi cacık olmaz. Sadece işini yap ve kimsenin etlisine sütlüsüne karışma derim...

• Anlamadığım güzellik merkezinde sanat yönetmeni ne arıyor ? Ne yapıyorsun tam olarak orada.

• dekareme kullanıcısına yanıt

bu saatte napıon iş yok karı yok

• O kadar karının arasında ilişki mi yapılır dedikodun çıkar

• Hocam tipini at istersen değerlendirelim, atmak istemiyorsan tarif et o da olur. Gerçekten o kadar kötü mü bakmak lazım

• Bu arada söyleyeyim en kolay manita yapılabilecek mekanlar plazalar vs değil. Konfeksiyon atölyeleri (tekstil) bence

• cübbeyle gitmeİşyerinde tek erkek benim, ilişki tavsiyesi. 

• Falsoluserttop F kullanıcısına yanıt

son 1 hafta içinde kıllı forum bireyine 2-3 karı yazmaya başlamış, direk bunu bulup yazmışlar.. ayrıca bu kıl yumağı, 2 adet kıl dökücü kirem de aldı ... neler oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 8 Mayıs 2024; 11:54:28 >
  • Hocam güzellik merkezi derken öyle küçük mahalle kenarı kadın kuaforu değil. 3 katlı kocaman yer. Kendi medya ve dezanformasyon ekipleri var 4 kisiden olusuyor biri benim digerleride kadın.Ben sanat yönetmeniyim. Sosyal medyayla ve reklamla falan uğraşıyoruz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.