Şimdi Ara

İSVİÇREDE DİPLOMA DENKLİK KONUSU ACİL YARDIM LÜTFEN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar herkese merhaba.önümüzdeki yıl Allah kısmet ederse evleniyorum.ve büyük ihtimalle isviçreye taşınmak zorunda kalıcam.burda otomotiv öğretmenliği mezunuyum diplomam orda geçerlimidir acaba? değilse eğer diploma denkliği için ne yapmam gerekir.lütfen bilen biri varsa bir yol gösterip yardımcı olabilir mi teşekkürler

• güncel
    lütfen yardım bekliyorum
  • Hocam bunu bilen birine sorsanız bence buradan size cevap çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataalps

arkadaşlar herkese merhaba.önümüzdeki yıl Allah kısmet ederse evleniyorum.ve büyük ihtimalle isviçreye taşınmak zorunda kalıcam.burda otomotiv öğretmenliği mezunuyum diplomam orda geçerlimidir acaba? değilse eğer diploma denkliği için ne yapmam gerekir.lütfen bilen biri varsa bir yol gösterip yardımcı olabilir mi teşekkürler

Hocam türkiyede aldigin diplomalarin uluslararasi gecerliligi var sadece diplomani tercüme ettirmen gerekecek,
  • Türkiye'de dünya'nın en iyi 100 üniversitesine girebilen 1 üniversite bile yok.Denklik olacağını sanmıyorum,mutlaka bir sınava girmeniz gerekir şahsi kanaatim bu yönde.
  • cevap veren arkadaşlara teşekkürler daha önce böylwe bir durum yaşayan biri bizimle tecrübelerini paylaşırsa benimle beraber birçok kişide bilgilenmiş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subsie

Türkiye'de dünya'nın en iyi 100 üniversitesine girebilen 1 üniversite bile yok.Denklik olacağını sanmıyorum,mutlaka bir sınava girmeniz gerekir şahsi kanaatim bu yönde.

Bizdeki eğitim seviyesi yurtdisindan yuksek ama. Lisede gördüğümüzü onlar unide görüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Subsie kullanıcısına yanıt
    Yorum yapmadan önce araştırmanı tavsiye ederim, ODTÜ ve Bilkent o listeye hemen her sene giriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.