Şimdi Ara

>>>İŞTE YENİ KASA KİA RİO KARŞINIZDA<<< (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
22
Favori
129.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani ortalama 25-30 Krş yakacaksa taktırmam ama bu ortalama 35-40 Krş olursa düşünürüm. Çünkü lpg'de 20 Krş yaktığını söylüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dupont81

Yani ortalama 25-30 Krş yakacaksa taktırmam ama bu ortalama 35-40 Krş olursa düşünürüm. Çünkü lpg'de 20 Krş yaktığını söylüyorlar

en doğrusu 1-2 bin km yapıp ondan sonra karar vermek olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dupont81

37.750 TL nakit'e aldım. Aldığım bayii park sensörünü, cam filmini ve çelik jantları hediye olarak takacak yarın inşallah..

Aracı ilk olarak seri mi kullanmalıyım yoksa 3000 devri geçmemeli miyim? 100 km yaptım ortalama 7,2 lt olarak hesapladı araç..

Bir de park sensörünü kaliteli bir işçilikle takarlar mı diye düşünüp duruyorum bu konuda servise nasıl yaklaşmam lazım =)

slm hayırlı olsun
    hangi bayiden aldınız bu fiyatı bende 2 bayiye gittim listede gözüken 38.400 tl den aşağı inmediler.
  • Yaklaşık 15 gün önce Fancy modelini aldım iyiki de aldım. Hemde hatırı sayılır bi fiyata 40.650 TL. aldım . Natty almayı düşünenler bence bu kadar donanımı sonradan araçlarına uygulayamazlar o nedenle Fancy 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SOLARE

Yaklaşık 15 gün önce Fancy modelini aldım iyiki de aldım. Hemde hatırı sayılır bi fiyata 40.650 TL. aldım . Natty almayı düşünenler bence bu kadar donanımı sonradan araçlarına uygulayamazlar o nedenle Fancy 😊

slm hayırlı olsun
    hangi bayiden aldınız bu fiyatı bende 2 bayiye gittim listede gözüken 42,600 tl den aşağı inmediler.
    çok iyi fiyata almışsınız. Stokta olan bir aracı aldınız yanılmıyorsam.
  • Çok teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun. Aracımı dediğim gibi 15 gün önce aldım. Adıyaman Özdicle Otomotivden aldım. İsterseniz arayıp görüşün öyle sanıyorumki sizde aynı fiyata alabilirsiniz yetkili kişi Cengiz bey hatırlatmak için 15-20 gün kadar önce Elazığ'a vermişsiniz deyin anımsar. Kaçırmayın süper araç ayrıca bugün tesadüfen çözdüm ekran dilini Türkçe ye çevirdim

• quote:

Çok teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun. Aracımı dediğim gibi 15 gün önce aldım. Adıyaman Özdicle Otomotivden aldım. İsterseniz arayıp görüşün öyle sanıyorumki sizde aynı fiyata alabilirsiniz yetkili kişi Cengiz bey hatırlatmak için 15-20 gün kadar önce Elazığ'a vermişsiniz deyin anımsar. Kaçırmayın süper araç ayrıca bugün tesadüfen çözdüm ekran dilini Türkçe ye çevirdim

park sensörü, cam filmi hediye verdiler mi?
  • Stoklar bitince makyajlılar gelicek.
    Makyajlılarda;
    Yeni far ve stop içi tasarım
    Yeni tampon altı tasarım
    Yeni tasarımlı jantlar (opsiyon)
    Multimedia (opsiyon)
    Kalitesi artırılmış konsol olucak.

• Valla cam filmi yada park sensörü de isteseydim ayıp olurdu zaten 2000 lira indirim yaptı adamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: hackersun

Stoklar bitince makyajlılar gelicek.
    Makyajlılarda;
    Yeni far ve stop içi tasarım
    Yeni tampon altı tasarım
    Yeni tasarımlı jantlar (opsiyon)
    Multimedia (opsiyon)
    Kalitesi artırılmış konsol olucak.

kaynak?

evet makyajlandı bizim araçlar. geçen görmüştüm internette resimlerini.
  • h.cagil H kullanıcısına yanıt
    özür dilerim resmi sitede varmış gözden kaçırmışim

• 2008 yilinda sifir aldigim grande puntoyu kullaniyorum. halen tipi cok hosuma gidiyor satmaya kiyamiyorum. cunku bunu satsam bu sinifda beni etkileyen arac yok. rio bu dusuncemi sarsmaya basladi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: usermm1

2008 yilinda sifir aldigim grande puntoyu kullaniyorum. halen tipi cok hosuma gidiyor satmaya kiyamiyorum. cunku bunu satsam bu sinifda beni etkileyen arac yok. rio bu dusuncemi sarsmaya basladi.

önyargısız düşünceniz için teşekkürler Umarım sizin için hayırlısı olur.

• quote:

2008 yilinda sifir aldigim grande puntoyu kullaniyorum. halen tipi cok hosuma gidiyor satmaya kiyamiyorum. cunku bunu satsam bu sinifda beni etkileyen arac yok. rio bu dusuncemi sarsmaya basladi.

arkadasım 2 ay önce punto aldı 2008di galiba 22ye aldı. 23te olabilir sonra benim rioya bindi gitmiş satmış arabayı çok güldüm :D:D:DD:Dd
  • quote:

Orijinalden alıntı: usorguncu

quote:

arkadasım 2 ay önce punto aldı 2008di galiba 22ye aldı. 23te olabilir sonra benim rioya bindi gitmiş satmış arabayı çok güldüm :D:D:DD:Dd

Hehe ben daha gidemedim bayiye.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

önyargısız düşünceniz için teşekkürler Umarım sizin için hayırlısı olur.

Iyi dilekleriniz icin ben tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaliteli5

quote:

Çok teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun. Aracımı dediğim gibi 15 gün önce aldım. Adıyaman Özdicle Otomotivden aldım. İsterseniz arayıp görüşün öyle sanıyorumki sizde aynı fiyata alabilirsiniz yetkili kişi Cengiz bey hatırlatmak için 15-20 gün kadar önce Elazığ'a vermişsiniz deyin anımsar. Kaçırmayın süper araç ayrıca bugün tesadüfen çözdüm ekran dilini Türkçe ye çevirdim

park sensörü, cam filmi hediye verdiler mi?

Merhaba

Türkçeye nasıl çevirdiniz acaba. Bilgi verimeniz mümkün mü? Türkçe dil seçeneği göremedim.Teşekkürler.

• Trip düğmesine uzun basın ayar menüsü geliyor reset düğmesi ile menüleri kaydırın Language ye gelince tekrar trip düğmesine basın oradan Türkçeyi seçip reset düğmesiyle onaylayın hepsi bu. Reset ve Trip düğmelerinin fonksiyonlarını ters yazmış olabilirim ama trip düğmesine uzun basınca ayarlar mensünün açıldığına eminim zaten bahsettiğim iki tuşla hallediyorsunuz

• Aracımdan çok memnunum, şükürler olsun.. İsteyene 38000 e satarım =)))))))) 900 km'de
  • Rio sunu LPG li kullanan arkadaşlardan yakıt sarfiyatı ve performans konusundaki görüşlerini alabilirmiyiz. Mesela km de ne kadar yakıyor? Rampalarda çekişi nasıl ?

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.