Şimdi Ara

İşte Verizon için hazırlanan iPhone 4'ün 'iç' yüzü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
19.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: burak_bt

ya boş boş fanatiklik yapmayın. anten sorunu yokmuş muş. bende hem iphone 4 hem 3gs var. 3gs in her tarafını avuçlayarak tutuyorum tık yok, iphone 4 te çat sıfırlıyor. sizinkilerde olmuyor olabilir ama sorun yok demeyin. birde nedir bu "hayır kesinlikle sorun yok,olamaz" tripleri. apple ortakmısın, steve jobs akrabanız falanmı. telefon ya sonuçta. sorunluysa sorunlu al kullan sıkılnca sat. fanatiklik nedir ya.

aynen kardeş.adamlar bir tane ip4 alınca sanki apple a ortak olmuş gibi ölümüne savunuyorlar.altı üstü bir telefon ve kazanan amerika ve apple.bu gereksiz faanatizimi anlamak cidden mümkün değil.çalışmayan ip4 verseler yine savunur fanboylar

• Evet. Ben noktayı koyuyorum ve iPhone 4 te anten problemi yok diyenlerin ağzına aşağıdaki videoyu tıkıyorum.
    Her şey apaçık "GÜN GİBİ" ortada. Bunun üzerine birisi "Anten problemi yok" gibi "ANTİN KUNTİN" bir şey söylerse
    adam yerine bile koymayacağım....

İyi çiğnesinler de , midelerine oturmasın:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 20 Şubat 2011; 13:37:29 >

• Şu anten probleminden sadece iPhone kullanmayanlar şikayetçi valla Bir tane iPhone kullanıcısından daha iPhone'da anten problemi çok büyük sorun, telefonu değiştireceğim dediğini duyamamışken telefona ayfon diye hitap ederek onu küçümsediğini sanan kişilerin ağzından düşmüyor şu problem
  • kafayı sıyırcağım diyorum ki aldığımdan beri 2000 dakika konuştum 3g yi açtım yan tuttum düz tuttum hamuda kalkıp tuttum sokağa çıktım eve girdim çatıya çıktım bir kere bile sorun olmadı.

nedirbu iphone kullanmayanların derdi,video koymalar bizi inandırmaya çalışmalar.
    ben sizin koyduğunu videoya mı inanıcam yoksa kendime mi.
    adamın canını sıkmaya başladınız yahu,başıma hiç gelmemiş bir şeyi gelmiş gibi göstermeniz çok saçma.doğrucu davutlar sizi..
    şimdi biri de çıkar der,az çeken yerlerde çekmiyor diye.
    ben de adama sorarım sen mağarada mı yaşıyorsun diye...
  • Sonuç: Mağarada yaşayanlar İphone4 almasınlar

Beşiktaşlı değilim ama güzel birsözleri vardı , şu hani birgün herkez fenerbahçeli olacak sözünü modlamışlardıya ..
    Birgün herkez beşiktaşlı olmasın , bırakın o ayrıcalık bizde kalsın diye

• sorun var ama pek etkilemiyorsa pratikte önemli değildir. htc desire da da var problem. özellikle 3g şebekesini açtığınızda telefonu elinize aldığınızda 2 veya 3 kademe kadar düşüyor çekim gücü. normal gsm de pek problem yok. dediğim gibi problem sıkıntı yaratmıyorsa kullanıcı için sorun yok.
  • işletim sistemi yeter beyler isterse hiç çekmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertalord

işletim sistemi yeter beyler isterse hiç çekmesin.

aynen öyle valla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pEgaTR

quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

quote:

Orijinalden alıntı: pEgaTR

quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Kim ne derse desin iPhone 4'te anten sorunu var. Türkiye'de yok orası doğru, çünkü ülkemizde her yer baz istasyonu. Bir tarafınıza da soksanız telefonu, çekiyor. Ancak Avrupa'da kullanmayı deneyin bir.

Rüya görmeyin. Şu ana kadar tüm iPhone'larda var bu. "Dropped call" denen şey en fazla iPhone'larda yaşanıyor. Kendinizi kandırmayın, iPhone muhteşem bir mobil akıllı cihaz olabilir ama çok kötü bir telefon.

Türkiyedeki baz istasyonu sayısı Yunanistandan dan bile az bilmiyorsanız öğrenmenizde fayda var .. Almanyada türkiyedekinden 2.5 kat fazla mesela , neredeyse tüm avrupadan daha az baz istasyonu var ülkemizde , salmayalım

Bu kadar da sallanmaz. Münih'te bile şehirden biraz uzaklaşın, telefon çekmez. Bazı sokaklarda en fazla bir bar görürsünüz, metroya inmeye başlamanızla birlikte düşer çekim gücü. İstanbul'da en kuytu, ücra köşelere gidin yine vardır. Allah'ın unuttuğu yerlerde çekiyor.

EDIT: Şu an Yunanistan'da 6000 kadar baz istasyonu varken, Türkiye'de bu sayı 45000'i geçmiş vaziyette.

Sallayan kim acep ?

İşte sallama bilgiler : Uluslararası raporlardan derlenen bilgiye göre, Almanya’da 140 bin, Fransa’da 100 bin baz istasyonu bulunuyor.”
    “Dünya Sağlık Örgütü’nün desteklediği ve kararlarını uyguladığı Uluslararası Non-İyonize Birliği’ne (IRCNIPP) göre bu değer 40 volt / metre seviyesinde. Türkiye’de bu değer, insan sağlığı ve çevre koşulları gözetilerek tedbiren dört kat daha düşürülerek 10 Volt/ metre olarak uygulanıyor”
    “Türkiye, 73 milyon nüfusu ve 814 bin metrekare yüz ölçümüyle 45 bin baz istasyonuna sahip bulunuyor. Türkiye’nin yüz ölçümü açısından yarısı büyüklükte olan Almanya’da baz istasyonu sayısı 140 bin seviyesinde. Yüz ölçümü açısından Türkiye’nin 20’de 1’i büyüklüğünde olan ve nüfusu 5.5 milyon seviyesinde olan Danimarka’da bile 35 bin baz istasyonu bulunuyor. Nüfusu Türkiye ile neredeyse aynı olan Fransa’da ise 100 binin üzerinde baz istasyonu bulunuyor.

Zorlarsan biraz daha sallarım haberin olsun

Yunanistan'da Türkiye'den daha fazlaymış değil mi?

• Anten problemi var deyip,ip'ye veryansın edenlerin birçoğu ip kullanmıyor.Verin hepsinin eline bir ip bak sorun var diyecekler mi?Çünkü arkadaşlarında dediği gibi Tr'de baz istasyon sorunu yok.Buna binayen anten sorunuda yok.Birde bildiğim kadarı ile anten sorunu parmağın dokunmasıyla oluşan kısa devre olayı.Adamlar diyorki tak cihaza bir kılıf sorun kalmasın.1600-3000 lira arasında satılan bir tele bir kılıfı çok görmezsiniz herhalde(maddi anlamda).Yav birde adam kullandığı telin,kendine göre bir sorunu olmayışını dile getirmek hemen funboyluk oluyor.Adamda sorun yok be kardeşim neyin funboyluğu.Sorunu olmayan bir adamın sorunum yok demesi.Hem ben zannetmiyorumki 1 laptop parasını millet gitsin çöpe atsın.Azcık düşünün,zor değil.

Arkadaşım yeni çıkan bir telefon modeli direkt ip ile kıyaslanıyorsa,kendine özel siteler yapılıyorsa,mercedes:''Artık ip nizdeki müzikleri...'' diye tanıtım yapıyorsa,bu o malın nekadar revaşta olduğunu gösterir.Yav arkadaşlar çırpınmayın hamsi gibi,siz ne kadar diğer markaların bıyık altından funboyluğunu yapıp,millete funboy damgasını vursanızda,o adam için sizin sarf ettiğiniz kelimelerin bir manası yoktur.

Bu forum 5800'la ip'yi hatta ve hatta çin çakmasıyla ip'yi kıyaslayanlar gördü.Azcık seviye.

Şunları deyin eyvallah diyecem:Özgürce,bt haberleşmesi(jbsiz),3g görüntülü konuşma(diğer markalarlada),flash player sorunu(bu akşam bende üst seviyey vardı).Bakın bunlara katılmıyorum diyen adam, harbidende işin funlığına kaçıyordur.
    Geçenlerde birşey okudum:Görüntülü konuşmanın 3g üzerinden olmayışının nedeni, wifi nin daha canlı görüntü sunmasıymış.Yav arkadaşlar siz Sitivin her dediğine bakmayın,ona göre 3mp kamerada yeterliydi,görüntülü görüşmeye ne gerek vardı,hatta ve hatta telden video kaydetmekte neydiki?

3gs'in reklamını biliyorum:''Artık ip'nizden video çekebilir,değiştirebilir ve paylaşabilirsiniz''.Adamlar öyle bir reklam yapmışlarki sanki Sitiv,cepten video kaydetmeyi ilk icat eden adam.

Son söz:Doğruya doğru demekten kendimizi alı koymayalım.

Forum sakinlerine saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXCELANCEE28 -- 1 Mart 2011; 0:37:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EXCELANCEE28
    Anten problemi var deyip,ip'ye veryansın edenlerin birçoğu ip kullanmıyor.Verin hepsinin eline bir ip bak sorun var diyecekler mi?Çünkü arkadaşlarında dediği gibi Tr'de baz istasyon sorunu yok.Buna binayen anten sorunuda yok.Birde bildiğim kadarı ile anten sorunu parmağın dokunmasıyla oluşan kısa devre olayı.Adamlar diyorki tak cihaza bir kılıf sorun kalmasın.1600-3000 lira arasında satılan bir tele bir kılıfı çok görmezsiniz herhalde(maddi anlamda).Yav birde adam kullandığı telin,kendine göre bir sorunu olmayışını dile getirmek hemen funboyluk oluyor.Adamda sorun yok be kardeşim neyin funboyluğu.Sorunu olmayan bir adamın sorunum yok demesi.Hem ben zannetmiyorumki 1 laptop parasını millet gitsin çöpe atsın.Azcık düşünün,zor değil.

Arkadaşım yeni çıkan bir telefon modeli direkt ip ile kıyaslanıyorsa,kendine özel siteler yapılıyorsa,mercedes:''Artık ip nizdeki müzikleri...'' diye tanıtım yapıyorsa,bu o malın nekadar revaşta olduğunu gösterir.Yav arkadaşlar çırpınmayın hamsi gibi,siz ne kadar diğer markaların bıyık altından funboyluğunu yapıp,millete funboy damgasını vursanızda,o adam için sizin sarf ettiğiniz kelimelerin bir manası yoktur.

Bu forum 5800'la ip'yi hatta ve hatta çin çakmasıyla ip'yi kıyaslayanlar gördü.Azcık seviye.

Şunları deyin eyvallah diyecem:Özgürce,bt haberleşmesi(jbsiz),3g görüntülü konuşma(diğer markalarlada),flash player sorunu(bu akşam bende üst seviyey vardı).Bakın bunlara katılmıyorum diyen adam, harbidende işin funlığına kaçıyordur.
    Geçenlerde birşey okudum:Görüntülü konuşmanın 3g üzerinden olmayışının nedeni, wifi nin daha canlı görüntü sunmasıymış.Yav arkadaşlar siz Sitivin her dediğine bakmayın,ona göre 3mp kamerada yeterliydi,görüntülü görüşmeye ne gerek vardı,hatta ve hatta telden video kaydetmekte neydiki?

3gs'in reklamını biliyorum:''Artık ip'nizden video çekebilir,değiştirebilir ve paylaşabilirsiniz''.Adamlar öyle bir reklam yapmışlarki sanki Sitiv,cepten video kaydetmeyi ilk icat eden adam.

Son söz:Doğruya doğru demekten kendimizi alı koymayalım.

Forum sakinlerine saygılarımla.

Adam son noktayı koymuş!!! En çok da ben şundan yakınıyorum:bu yorumları yapanlar içerisinde REKLAM DIŞINDA HERHANGİ Bİ İPHONE GÖREN VAR MI ??? (model farkı yok) Allah aşkına birisi evet desin kırcam iphone u ya. Telefonun çekmemesi için bi tarafınıza mı sokuyonuz napıyonuz diyin de biz de yapalım aynısını. (Diyemezler çünki hiçbirisi hayatında ip görmedi)

Her zaman dediğim gibi ip4 de anten sorunu var ama türkiye'de hissedemezsiniz. Hissedenlerin sayısı ise çok çok az.
    Hepsi fanboy başka ne denebilir???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocKing
    Evet. Ben noktayı koyuyorum ve iPhone 4 te anten problemi yok diyenlerin ağzına aşağıdaki videoyu tıkıyorum.
    Her şey apaçık "GÜN GİBİ" ortada. Bunun üzerine birisi "Anten problemi yok" gibi "ANTİN KUNTİN" bir şey söylerse
    adam yerine bile koymayacağım....

İyi çiğnesinler de , midelerine oturmasın:

Arkadaş son noktayı koyduğunu sanıyor. Sansın gariplerim ne demeli.
    Bi de adam yerine koymıcam demis. Önce kendisi adam olsun. Bize de hiç fanboy deme kim fanboy belli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k8s -- 1 Mart 2011; 21:26:00 >

• Biz iPhone'un anten sorununu kabullenmiyo diiliz; olabilir... Adamlar yıllarca en mükemmel için uğraşıyolar ama heralde sorun olcak... Ne demişler: "Hatasız kul olmaz." Şimdi sen gidip de içinde her şeyi barındıran, 0,001 mm.'lik kalınlığı olan, götüne soksan bile full çeken bi' telefon isteyemezsin... Hem Apple şirketi de açıkladı: Onlar iPhone'a telefon gözüyle bakmıyolar; taşınabilir cep bilgisayarı olarak bakıyolar...

Ne diosunuz: Anteni çekmiyo... Peki siz hiç iPhone'un 20$'lık müthiş bi navigasyonu olduunu, oyunlarının psp'den bile daha çok alındığını, en iyi dizaynlı telefon ödülünü aldığını, 5 megapixel kamerası ve flaş özelliği ile Nokia'nın "flaşsız" telefonlarını geçtiğini farkettiniz mi? tabii ki hayır... İşiniz gücünüz elizde olan telefonu yüceltmeye çalışmak, iPhone düzeylerine çıkarmak...

Ben Apple'da çalışmıyo olabilirim, hatta iPhone 4 alalı 1 ay bile olmadı: daha önce nokia ve blackberry kullandım ve şunu söyleyebilirim ki: Apple bu işte artık ustalaşmış, diyecek sözüm yok...

Şimdi çıkın da bu yorumuma bi laf söyleyin ha "iPhone çekmiyo fanatikleri"...

• quote:

Orijinalden alıntı: drgfrt

Biz iPhone'un anten sorununu kabullenmiyo diiliz; olabilir... Adamlar yıllarca en mükemmel için uğraşıyolar ama heralde sorun olcak... Ne demişler: "Hatasız kul olmaz." Şimdi sen gidip de içinde her şeyi barındıran, 0,001 mm.'lik kalınlığı olan, götüne soksan bile full çeken bi' telefon isteyemezsin... Hem Apple şirketi de açıkladı: Onlar iPhone'a telefon gözüyle bakmıyolar; taşınabilir cep bilgisayarı olarak bakıyolar...

Ne diosunuz: Anteni çekmiyo... Peki siz hiç iPhone'un 20$'lık müthiş bi navigasyonu olduunu, oyunlarının psp'den bile daha çok alındığını, en iyi dizaynlı telefon ödülünü aldığını, 5 megapixel kamerası ve flaş özelliği ile Nokia'nın "flaşsız" telefonlarını geçtiğini farkettiniz mi? tabii ki hayır... İşiniz gücünüz elizde olan telefonu yüceltmeye çalışmak, iPhone düzeylerine çıkarmak...

Ben Apple'da çalışmıyo olabilirim, hatta iPhone 4 alalı 1 ay bile olmadı: daha önce nokia ve blackberry kullandım ve şunu söyleyebilirim ki: Apple bu işte artık ustalaşmış, diyecek sözüm yok...

Şimdi çıkın da bu yorumuma bi laf söyleyin ha "iPhone çekmiyo fanatikleri"...

Abi çok çok haklısın gelen geçen laf atıyor yol geçen hanına dönmüştü artık bu konu.

• Abi yok bende iphone 4 kullanıcısıyım 3 aydır kullanıyorum ne yazıkki o sorun var açıkça belirteyim bazı arkadaşlara koyan bu işte o kadar para verip alıyorlar hani benim sinyalim hani benim paralarım diye yalvarırlar gibi allahtan ben parayla almadım o yüzden pek dokunmadı :D yani ip4 kullanıcısıyım diyerek sinyal olayı yok diyerek boşyere ötmeyin sokaktan geçen adama sorsan o sorun var der niye diceksiniz çünküp ip4lerin çoğunluk olarak hepsinde sorun var yok diyenler irtibata geçsin benimle ben applenin payına ortak olabilirim. (:
  • arkadaşlar benim iphone'um yok. almak niyetindeydim amcamda vardı anten sorunu var mı yok mu diye bir bakayım dedim. sol elle tuttum telefonu (tutuş şekli kişiye göre değişebilir, ben rahat rahat tam avucumun içine oturttum) ve çekim gücü düştü. sağ elle kullananlar için bir sıkıntı olmayabilir ama solaklarda (tekrar ediyorum tutuş şekliyle alakalı olabilir; hiçbir şey olmasın diye iki parmağıyla tutan varsa ona bir şey diyemem tabi) kesinlikle sorun oluyor. çok profesyonel bi kullanıcı değilim ve iphone düşmanı da değilim hatta gözümde en kral telefondur ama gerçek bu.
  • bende alacaktım ama artık wazgeçtim bu kadar karmaşık yorumlardan sonra çelişkiye kapıldım :(

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.