Şimdi Ara

İşte Samsung'un yeni 'amiral gemisi' telefonu: 1.2GHz işlemci, Android Gingerbread, sAMOLED 2 ekran (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
6.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hiç gerçek bir habere benzemiyor... özellikle telefonun tasarımının öyle olucagını sanmam. telefonun inceligide 6 7 mm heralde benm 9.9 u ayni şekilde tutunca resimdekinin 2 katı gibi duruyor
  • telefon süper duruyor kabul etmek lazım..samsung telefonlar donanım bakımından süper olmasına ragmen çok fazla hata çıktığı için telefonu doğru düzgün kullanamıyorsunuz..mesela kameraları çok kötü..her ne kadar yüksek mp sahip olsalarda resimler çok bozuk çıkıyor ..bende samsung i8910 vardı..dogru dürüst bir fotograf çekemediğim için kamerasını kullanmıyordum..birde ne zaman wireless dan internete baglansam her 5 yada 10 dk da bir internetten kopuyor ve tekrar baglanma çalışıyorsunuz..daha böyle pekçok hatası vardı bu telefonun..samsung telefon alınmaz abi ben bunu bilirim bunu söylerim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

quote:

Orijinalden alıntı: kirmizibulten

kulaga hos geliyor fakat haberin ne kadar dogru oldugu tartisilir.ozellikle resimlerden birinin yillar once yayinlanmis bir voip cihazina ait oldugu dusunulurse..

google a ultra slim phone yazmak yeterli.

http://www.usbgeek.com/prod_detail.php?prod_id=0608

Hocam iyi hoş diyorsunda, YILLAR önce çıkan bir resimde olsa; bu işlemci, BT3.0, 2.3 işletim sistemi v.s yoktu o zamanlar... Eski bir protatip olsa dahi, içini güncelleyip satsalar çoook iş yapar bu model ! Bence çıkması kuvvetle muhtemel bir model ve 1.500 altında olursada iyi iş çıkarır gibime geliyor...

benim yorum yaptigim tarihten 2 gun sonra yayinlanan haber:

http://www.donanimhaber.com/tm.asp?m=44468716

• quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Iphone 4 kullanmadan bilmişlik yapmayın gençler ben 1 hafta önce sizden daha tepkiliydim ayfona ama kullanınca işin rengi değişti(;

2 iphone 4 aldık ikiside bozuk.3g kopuyor sürekli edge düşüyor.telde konuşurken sürekli ekran açılıyor ve suratım biyerlere değip ya mikrofonu kapatıyor yada handsfree ye geçiyor , bazen program kurulumlarında takılıp kalıyor hiç bi işlem yaptırmıyor. ekranı süper işlem hızı muhteşem.fakat bu hataları insanı çıldırtacak kadar uyuz.ben kendi kullandıgımı sattım.blackberry torch a geçtim. sizede tavsie ederim.
  • yahu arkadaslar bi haber cikiyor sazan gibi atliyoruz cpu su 1.2 olsa ne olacakki pil i daha hizli bitirecek hangi mobile programi 1.2 ghz islemci isteyecek ekran kocaman pilininde islemci ve ekrani baz alinca 2000 olmasi lazimki o cihaza o pilde olmaz sanirsam kagit uzerinde hiz su bilmemne bu ama yazilim onemli degilmi iphone fanatigi falan degilim ama adamlar islemciye gore program isini iyi beceriyolar stabil calisiyor programlari samsungdan bir cihaz al tap performansa erismeden cart yeni model guncelleme olgunlastirma falan yok ve muhakkak bir seyi eksik birakiyorlar sole tam bir cihazi cikmadi cikanda tamamlanmadi hep eksik hep eksik bir sonraki modele hazirlamak insanlari .bana gore madem ebat sorunu yok o zaman galaxy tab herkese cevap verecek hersey full arkadaslar mantikli alisveris onemli degilmi yada benmi yanlis dusunuyorum 3 g cikmadan milyonlarca 3g tel satildi bu ulkede .bu paralar falan falan geyine girmicem ama yazik ne diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataberk36ex

yahu arkadaslar bi haber cikiyor sazan gibi atliyoruz cpu su 1.2 olsa ne olacakki pil i daha hizli bitirecek hangi mobile programi 1.2 ghz islemci isteyecek ekran kocaman pilininde islemci ve ekrani baz alinca 2000 olmasi lazimki o cihaza o pilde olmaz sanirsam kagit uzerinde hiz su bilmemne bu ama yazilim onemli degilmi iphone fanatigi falan degilim ama adamlar islemciye gore program isini iyi beceriyolar stabil calisiyor programlari samsungdan bir cihaz al tap performansa erismeden cart yeni model guncelleme olgunlastirma falan yok ve muhakkak bir seyi eksik birakiyorlar sole tam bir cihazi cikmadi cikanda tamamlanmadi hep eksik hep eksik bir sonraki modele hazirlamak insanlari .bana gore madem ebat sorunu yok o zaman galaxy tab herkese cevap verecek hersey full arkadaslar mantikli alisveris onemli degilmi yada benmi yanlis dusunuyorum 3 g cikmadan milyonlarca 3g tel satildi bu ulkede .bu paralar falan falan geyine girmicem ama yazik ne diyim

İşlemcinin 1.2 veya 2.0 olması pil ömrünü belirlemez. Önemli olan işlemcinin üretim teknolojisidir. Şu anki işlemciler 90nm ile üretilenlerden çok daha hızlı ve çok daha az enerji tüketiyor.

• özellikleri iyimiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataberk36ex

yahu arkadaslar bi haber cikiyor sazan gibi atliyoruz cpu su 1.2 olsa ne olacakki pil i daha hizli bitirecek hangi mobile programi 1.2 ghz islemci isteyecek ekran kocaman pilininde islemci ve ekrani baz alinca 2000 olmasi lazimki o cihaza o pilde olmaz sanirsam kagit uzerinde hiz su bilmemne bu ama yazilim onemli degilmi iphone fanatigi falan degilim ama adamlar islemciye gore program isini iyi beceriyolar stabil calisiyor programlari samsungdan bir cihaz al tap performansa erismeden cart yeni model guncelleme olgunlastirma falan yok ve muhakkak bir seyi eksik birakiyorlar sole tam bir cihazi cikmadi cikanda tamamlanmadi hep eksik hep eksik bir sonraki modele hazirlamak insanlari .bana gore madem ebat sorunu yok o zaman galaxy tab herkese cevap verecek hersey full arkadaslar mantikli alisveris onemli degilmi yada benmi yanlis dusunuyorum 3 g cikmadan milyonlarca 3g tel satildi bu ulkede .bu paralar falan falan geyine girmicem ama yazik ne diyim
    aksine islemci ne kadar iyi olursa pil omru o kadar iyi olur

• o yanlış, esas doğru olan işlemci mimarisi ne kadar ileri ise o kadar az batarya harcar.

örneğin arm8 1.0 ghz hızındaki işlemci arm11 1.0 ghz hızındaki işlemciden sadece hız değil batarya verimliliği bakımından da çok üstündür.
  • market bundada yoksa salla gitsin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.