Şimdi Ara

İşte PlayStation 5'in oyunlardaki yükleme süreleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: herter_12

https://www.samsung.com/tr/memory-storage/980-pro-nvme-m2-ssd/MZ-V8P1T0BW/

burdaki pc için o ssd on cakar hızda
    Satın al bakalım bu ssdyi alabiliyor musun? Bu SSD ps5 SSD'sine denk sayılabilecek nadir SSD'lerden ve PC'de PS5'teki gibi çalışmaz. Senin piyasada paranın yeteceği en kral pcde 3.5gb/s okuma hızında ssd var. Windowsun kısıtlamalarını falan düşünürsen Ps5'in SSD'sinin yarısı hızda olmasına ek bir sürü dezavantaj yaşıyor. SSD hakkında daha fazla anlamsız yorum atacak varsa Miles Morales'te bina içi ortamdan dış dünyaya geçişin havalandırmadan yapıldığı videoya baksın. Büyük ihtimalle uzun yıllar daha pc ve xbox'ta bu tarz bir olayın hayalini kuracaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardwell. -- 7 Kasım 2020; 1:25:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• devmanetihad kullanıcısına yanıt
    SSD sadece oyun açarken işe yaramıyor, attığım gameplayı izle demek istediğimi anlarsın şu oyunun sonlarındaki geçişleri hdd ile yapabilmek mümkün değilhttps://www.youtube.com/watch?v=GffelVJeGws

• hiçkimse hala farkında değil, bunlar önceden hdd için geliştirilen oyunlar, özel olarak ssd için değil. PS5 fanlığı yaptığım yok ama oyunlar çıksın ilerde daha net sonular görürüz

• Mark Cerny ssd'yi anlatırken kanal yollarından bahsetmiş amd ile ortak farklı bir teknoloji geliştirdiklerini anlatmıştı. Piyasadaki diğer tüm ssd lerden farklı olduğunu ve bu ssd sayesinde yeni nesil farkını hissediceğimizi söylemişti. Ben de merakla bekliyorum ne kadar fark yaratabileceğini. Sadece exclusive oyunlarda mı farkedecek yoksa tüm oyunlar mı bekleyip görelim. Tüm oyunlarda bu farkı yaşatması lazım yoksa çok anlamı kalmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devmanetihad kullanıcısına yanıt
    Yaptığı yatırımlar ile TLOU'da nasıl bir aşama kaydedildiğini düşünüp gelecekte bu özelliği ve sıkıştırma sistemini verimli kullanacak oyunlarla neler sağlayacağını görünce bu yorumunu tekrar düşünürsün umarım :) Benim de genel olarak beklediğimden yine de yukarıda çoğu oyun ama burada altyapı da önemli. PC cephesinde de düşünürsek nvme çoğu oyuna ciddi katkı sağlamıyor şu an.

Diğer katkısı da başka bir üye paylaşmış zaten, oynanışa dair çok şeyi aralayabilecektir.

Not: PC MasterRace diyen bir insanım aslında ama Sony'nin ne yaptığını ve ne amaçladığını görebiliyorum. O nedenle de paylaşma gereği duydum. Kırıcı noktam varsa üzgünüm.

• Quick resume neden koymadılar? Çok güzel bir özellik.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.