Şimdi Ara

İşte Nokia Lumia 1020 ile çekilmiş fotoğraflar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
7
Favori
23.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek kelime ile "Yeni Kral"
  • candy crash ve subway oynamak için babalarına akıllı telefon aldıran zeki kardeşlerim bu wp8 cihazlara bulaşmasınlar lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: bamyalamus

İşin garip tarafı bu telefonu bile yerden yere vuran fandroidlerimin şimdi sesi kesildi. 2 oyun fazla oynayacaksınız diye tüm telefonlara çöp diyen arkadaşlara sesleniyorum

2 resim çekeceksin diye çöp kullanmaktan iyidir. Yine nokia yine sadece kamera başka hiçbirşey veremiyor kullanıcıya. Ne diyelim 2000 tl verip sinema filmi çekecekler için iyi ama ben akıllı telefon alıyorum deyipte alan varsa vay haline.

geldi yine samsung un paralı askeri

Geldi yine üstüne para veren asker.

• bu adresten ayrıntılı inceleyebilirsiniz.adamlar yapmış bize şapka çıkarmak düşer.fanboylugun lüzmu yok
    http://conversations.nokia.com/2013/07/11/nokia-lumia-1020-picture-gallery-zoom-in/

• Nokia is coming
  • o resimler ne kadar net ole yaw:) kamerası için bile alırım ben bunu

• ne iphone 5 ne s4 artık zaman nokia lumia zamanı :)

• taçsız kral dedikleri bu olsa gerek. 5-6 aya kadar oyunların çoğu wp için de çıkacak merak etmeyin yeni bir dev geliyor
  • İşte budur. Açıkçası aplikasyon için değil de malzeme kalitesi, kullanılabilirlik ve kalite için bile bu telefon alınır. Şu telefon varken kimse samsung s4 veya iphone 5 demesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flexii_87

Yardımcı olmak amacıyla paylaşim

İşte Nokia Lumia 1020 ile çekilmiş fotoğraflar

yalnız Nokia gene çakallık yapmış.bu fotoya bakan insan hemen basıp çekildiğini sanabilir.ama sadece manzara değil insanlarda var çünkü.ama exif bilgilerinde pozlama süresi 3.2 saniye.mankenler hiç kıpraşmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: This is it

sizce 808 i geçebilecek mi?

bence geçer diye düşünüyorumi, belki ayrıntıda 808 daha iyi olabilir (1/1.2 sensör) ama L1020 dede OİS ve uzun pozlanma ve manuel ayarlar vs.. var
  • quote:

Orijinalden alıntı: flexii_87

quote:

Orijinalden alıntı: This is it

sizce 808 i geçebilecek mi?

bence geçer diye düşünüyorumi, belki ayrıntıda 808 daha iyi olabilir (1/1.2 sensör) ama L1020 dede OİS ve uzun pozlanma ve manuel ayarlar vs.. var

ben gün ışığı açık hava çekimlerinde 808 i geçebileceğini sanmıyorum, umarım yanılırım... arada dağlar kadar fark olmayacaktır, ama yinede 808 sensör boyutu ile birlikte bir adım önde olacaktır diye düşünüyorum.
  • takdir ettim
  • Bu cihazi foto makinesi ozelligi birinci sirada olan 12x optik zoomu olan galaxy s4 zoom ile karşılaştıranlar gercekten komik duruma düşmüşler. Kamera da optik zoom herdaim mp den onemlidir. Mp olayi iyice yanimsamaya döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkimore -- 12 Temmuz 2013; 0:57:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nokia şu telefona android koysa 100 milyon satardı.

• Tutturmuşsunuz bir android android.Merak etmeyin oyunlar uygulamalar bir artsın wp8 iosla fena kapışacak.Android'de tribünde izler artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

nokia şu telefona android koysa 100 milyon satardı.

inan satmazdi. Bunun işletim sistemi ile alakasi yok. Mp yi istersen 100 yap bir işe yaramaz. Ordaki balon top neyse 20 metre daha geriye koy goruntu bozulacaktir.mp ile millet i kandirmasinlar optik zooma yonelsinler

• quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

Yuh aşılmış. Samsung şunu yapsın daha:

Bu telefon degil telefon ozelligi eklenmis fotograf makinesi. Bu telle nokia 1020 yi karşılaştır ma cunku bir tarafta fotoğraf makinasi var. Aşağıdaki videodan da gorecegin uzere optik zoomlu bir fotograf makinası. Zaten karsilastirma bile yapilmaz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.