Şimdi Ara

İşte dünyanın en hızlı ve en pahalı SSD depolama sistemi; RamSan-6200 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
8.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 4.4m$ da istemiyorum, bana sadece 3.4m$ versin kim istiyorsa, ben depolarım 100TB veriyi daha hızlı hemde
  • Yaa ne diye uğraşıyorsunuzbu firma ile? Bence siz bu ürünü birde tahtakalede SPOT a bakın derim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: artenis

teksas RAMSANAYİ LTD STİ gibi bişimi xD
    bizim tekno koyler ne oldu ya hala ses yok, daha web sıtelerını explorerdan mozillaya aktaramamıslardı en son XD

hahahaha ram sanayi XD
  • vatana gelmiş 4,4milyon dolar ama bonusa geri 1milyon dolar puan veriyor ve 36 yıl taksitle ben aldım ama çok sesli çalışıyordu ve resimlerimi kopyaladım ama sonra bulamadım içi çok geniş kaybettim resimleri bende garantiye yolladım seneye yenisini yollayacaklar ellerinde ürün yokmuş alırken yetili servisleride araştırın bence bence kutudan harita çıkmalı veya gps gibi nereye yazdığı bul gibi birde bunun disklerine alfabeden harf yetmez be
  • fx57 ne yaptığını gördün mü?Milletin dengesini bozdunuz.Bari alıştıra alıştıra söyleseydiniz.Herkes ayrı bir fantaziye daldı.Ya bu makina uçuyo mu peki merak ettim.Şaka bir yana uçak alınır be o parayla.
  • 20 yıl sonrası için sipariş verdim 4.4 dolar ödeyeceksiniz dediler bence fiyat makul
  • Sayısaldan parayı vurursam alırım bir tane
  • sayısal mı .sayısaldan kazandığın para ile almak için sayısalın 10 hafta devretmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 14 Ağustos 2009; 16:35:29 >
  • şov olsun diye..

işte yoksa dıngılafıstik araplar bile böyle bişeye para verirken düşünür yaw .. :))

yahu ramlar hadar hızlı hafıza var mı ?? yok.. ee e ?? bu ssd işi komediye dönüşmeden fiyatları düşmeli..

çünkü bence mantıklı olan ramlar deki voltajı koruyabilen çözümler üretilmişti çook eskilerden..;

ramlardan yapılsa bi kaç gb lık ön sürücü; içinde işletim sistemi vs.. diğer depolanacak vs.de hızlı bir mekanik hardiske.. oldu da bitti maaşallah.. son kullanıcılar için tabi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: multeci

60gbp/s diyor arkadaşlar. mekanik disklerin yaklaşık 1000 katı hızında

bunla ne filmler indirilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: multeci

60gbp/s diyor arkadaşlar. mekanik disklerin yaklaşık 1000 katı hızında

dogru soyluyorsun ama 4.4m $ a kuracagin mekanik disk sistemi eger iyi sekilde kurulursa hem hizda hemde depolamada bunu katlar

hemde kaça katlar

inanilmaz pahali fiyati var

istedigin sirket ol bunu almazsin
  • macır pazarında 3lira
  • EVKUR'un kampanyası var, 2009'da al 2099'da ödemeye başla diye... Bu kampanya kaçmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaleci07

dh ce toplanıp alalım bi tane test amaçlı ...:D

Değil DH, Türkiyedeki tüm bilişimciler toplansa bunu alamayız xD

4.5 milyon demeyin lütfen! 9,99 TL görünce insan 10 lira değil diye seviniyorsa pekala aynı şeyi buna da uygulayabiliriz xD
  • youtube alir heralde, facebook alir sonra begenmez..
    ama baya hizliymis ne demek 60gb saniyede...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneker -- 16 Ağustos 2009; 5:47:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

DH den bir inceleme bekliyoruz
  • İşte dünyanın en hızlı ve en pahalı SSD depolama sistemi; RamSan-6200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (((TeAcHeR))) -- 18 Ağustos 2009; 19:43:53 >
  • "Büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz."

yok kalsın yeterince büyük zaten
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.