Şimdi Ara

İşte büyük bir terbiyesizlik!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onlar o laflarla fazla yaşamazlar arkadaşlar!!! o..... ç..... işte bu yabancılarla oyun oynanırmı?
  • ßoyleleri cehennemde şişlenir inş
  • BU İŞİN AHİRET İ VAR GÖRÜRLER
  • bela okumayı sevmem ama allah onun ve onun gibilerin belasını versin ki zaten vermiş verceği kadar Allah sevgisinden mahdum kalmışlar
  • insanmı bunlar ¿ insan biraz saygılı olur biraz
  • Beyler siz Allah(c.c)'ın işine karışamazsınız Yerleri kesin cehennem diyemezsiniz.. Allah belki affedecek onları .. Bakın Peygamber Efendimizin sabırlarına..Ona yaptıkları işkenceler sonucunda bile Allah'tan bela istemedi ama şöyle diyebilirsiniz..
    Büyük ihtimalle yerleri Cehennem olacak...
  • miiZah bazı yerlerde yanlış bazı yerlerde doğrusun , zaten bizim clanın bozulmasıda bi boss yüzünden olmuştur clandan warrior yattı die priest başka bi warriora kestirdi diye adamı attı sonra herkes çıktı , shaqun u bilmem ama ben SCARFAC5 in clanındaydım o çok dürüst ve muhabbeti güzel biriydi , fakat o slot olayını iice abarttınki gece slot komple bizdeyken sabah 4-5 adam ks ye devam ediyordunuz ve sürekli tekrarladığın şey " Shaqun ve adamları benden özür dileyecek! " diyip duruyordunuz , tmm dediiğin gibi slot tapulu mal değil fakat ,Menthalion un dediği gibi DS lerde nie KS e gelionuz direk ?

Neyse Olay Fazla Büyümesin Olan Olmuş ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: P0SeiD0N

Ulen hepsi elime bi düşecek war yaa ....

• quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunsx

yerleri cehennem

katılıyorum +1
  • Yine mi bu herifler ya !
  • quote:

Orjinalden alıntı: GiVeNcHi

greenster ile konuşuldu bu resim sanırım yarın ticket atılcak yada bulundukları clana girip gm bizzat yazıcak bunu üzücü durum ...

Size güveniyoruz kardeş böylesi insan dışı saygısız yaratıkların gerek oyunda gerekse oyun dışında bunların cezasını wermek gerekir.
  • dünyanın sonu gelmiş ama bekleme modunda
  • böle insanların sonu kötü olcak kesin artık ona eminim...
  • ALLAH'a küfür etmiş yuh ya.
  • Böyle pislikleri asmak lazım. Allah yaptıklarına en güzel cezayı verecektir.
  • Asmak az kalır bunlara işkence edecen ki işe yarasın yavaş yavaş öldürecen bunları tek tek
  • LAN BU ..... ... YAPMAK LAZIM KESKE SİTEDE KÜFÜR YASAK OLMASAAAAAAAA
  • boykot etmek lazım partye almayın bunları onlardan item alıp satmayın görsünler ozaman
  • CLAN SAĞLAM CLAN AMA ORTADA ÇOK BÜYÜK BİR SAYGISIZLIK VAR VE ŞUNA EMİNİM BU TARZ ŞEYLER DAĞA FAZLA İLERDE ARTIŞ GÖSTERCEK GERÇİ GÖSTERCEĞİ KADAR GÖSTERDİDE...OGÜN ORDA BENDE VARDIM VE O YAZILARI OKUDUKCA TÜYLERİM DİKEN DİLEN OLDU GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ BİR OLAY...
  • onların warya taa a.q o.ç
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.