Şimdi Ara

İşte AMD ve Intel'in Beklenen Yeni Fiyatları [İndirimli Tam Listeler] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
4.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki tane FX72 işlemcisi 307$ harika bir fiyat Q6600 parasına hem anakart hemde dual FX işelmcisi alınır bence intel performans rüzgarını fiyatlar yuzunden yitercek galiba.
    Neyse işlemciler bu ücetlerle satılsın bakalım o zaman F//P ürününe karar veririz...
  • Asıl fırtına sanırım dört çekirdekli işlemciler geldiğinde kopacak ama bu fiyatlarda müthiş yaw
  • 1000 lik alım demiş sanırım yanlış anlamadıysam ben bu fiyatlar dükkan mağaza gibi yerler için toptancı fiyatı eğer ki değilse güzel....
  • Sonuçta bunlara kdv'de dahil degil bu fiyatlar bilgisahibi olmamız ve intel ile amd işlemcileri kıyaslamamız için verilmiştir,bu tahmini oranlara göre seçimlerimizi yönlendirebiliriz..
    Tabi bu fiyatlar üzerinden almakta harika olurdu.
  • Amd bu fiyatlarla ciddi satışlar elde edecek gibi güçlü işlemciler iyi fiyatlara rekabet adama neler yaptırır valla
  • arkadaşlar gigatek de üyelere bu fiyatlar zaten var amd için. şimdi bu adamlar zararına mı satış yapıyor acaba, yoksa 9 nisanda daha da mı inecek? ayrıca intel cephesinde 4300 hariç pek de öyle güzel bir indirim yok gibi geldi bana. amd x2 3600, 3800 ve 4000 fiyatları epey güzel. intel 4300 beklemeye değer mi 22 nisana kadar, yoksa şimdiden bi amd çekmek mi daha doğru olur?
  • e6320 ile e6300 aynı fiyattamı olacak Q2de? kim e6300 alırki aynı fiyatta olursa :D ben e6320 yi bekliyorum walla halen.
  • E6600 ün bu indirimden sonraki Türkiye fiyatı ne kadar olacak acaba çok merak ediyorum yaklaşık bir 150 ytl lik indirime gitmek demek oluyor bu E6600 için . Eğer olursa müthiş... O da ayrı bir F/P olayı olacak
  • hıc fena deıl
  • ya inşallah türkiye de de geçerli olur 6300 parasına 6600 alacazz!
  • Haziran başlarında 6600'lerin fiyatı ne olur (Istanbulda) tahmininizce?
  •  İşte AMD ve Intel'in Beklenen Yeni Fiyatları [İndirimli Tam Listeler]
  • fx hocam bu tablodaki indirim oranları 9 nisan içinmi yoksa yeni bir indirimmi
  • desene geçen sene şubata ayında 3800+ işlemcıye 630ytl vermıştım bak sne şimdi fiyata 100 ytlye alabiliyorsun hayatımda öyle bir hata yapmama artık ne kazık atıyor bizlere
  • amd ve intel kızıştıkça bize yarar inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

İşte AMD ve Intel'in Beklenen Yeni Fiyatları [İndirimli Tam Listeler]

Bu listeyi anlamadım hocam...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thiefman

quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Bu listeyi anlamadım hocam...

anlamayacak bişi yok indirim yüzdeleri onlar..
  • çok iii
  • quote:

Orjinalden alıntı: theraptorx

Asıl fırtına sanırım dört çekirdekli işlemciler geldiğinde kopacak ama bu fiyatlarda müthiş yaw

4 * core2 = quad core ve 1000 $ + kdv
  • arkadaşlar indirim günü bugün ama ben yansıtıldığı bi yer göremedim gören var mı acaba? yoksa çok mu acele ettim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.