Şimdi Ara

İstanbulda YDS kurları ve hocaları tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yabancı dil kursuna gitmiş arkadaşlar, gittikleri kurs ve hocalarla alakalı tecrübelerini ve yükselttikleri, aldıkları puanlarla yazarlarsa kursa gitmeyi düşünen arkadaşlara çok yardımcı olmuş olacaklar.
    Teşekkürler..

• istanbulda avrupa yakasında gidilebilecek önereceğiniz yds kursu var mı? cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • bu tip kurslarda hoca da önemli ama bence bir kaynak araştırması dayap hocanın yetkin olduğu kaynaları kullanması çok önemlidir.

sınava hazırlanmak için önbilgi :

yds kaynak, Yds hazırlık
  • volkini kullanıcısına yanıt
    Ben İstanbul Lisan Merkezine gittim. yds için ve yds puanımı 42.5 den hedeflemiş olduğum 83.75e çıkardım. çok ilgilendiler sağolsunlar, sonucunu da aldım. ben çok memnun kaldım. konusunda uzman deneyimli hocalar ders veriyor. ben istediğim sonuca İLM sayesinde ulaştım. umarım sizlere bir faydam olabilmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevdemnur

Ben İstanbul Lisan Merkezine gittim. yds için ve yds puanımı 42.5 den hedeflemiş olduğum 83.75e çıkardım. çok ilgilendiler sağolsunlar, sonucunu da aldım. ben çok memnun kaldım. konusunda uzman deneyimli hocalar ders veriyor. ben istediğim sonuca İLM sayesinde ulaştım. umarım sizlere bir faydam olabilmiştir.

forum forum olalı böyle reklam görmedi vay arkadaş :D
  • sevdemnur S kullanıcısına yanıt
    Son giriş: 3 ay önce
    Süper reklam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.