Şimdi Ara

İstanbulda pert olmuş bir FERRARI daha (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
7.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bu bizim forumdakiler bütün resimlere photoshop diyor ama neden photoshop olduğunu söylemiyor

madem photoshop kanıtlayın
  • bu arada arabanın modeli burnunun uzunluğuna bakarak anladığım kadarıyla 550 maranello güzelim v12 ne hale gelmiş be içim parçalandı valla
  • off offf o hal ne yaw
  • Yolladığım resime photoshop diye işkembeden sallayanlara cevap olarak birkaç resim çektim dün. Bunlarada photoshop diyinde göreyim

İstanbulda pert olmuş bir FERRARI daha

• tek bişi annamadım o arabayı alacak parası olan adam eger Allah korusun ölmediyse o arabayı orda niye yatırır? canım araç yani,pek anladıgımdan diil ama ilk yardım hayat kurtarır
  • Araçta büyük hasar olduğu için sigorta şirketinin incelemeleri gereği araç bekletiliyordur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mastertr

Araçta büyük hasar olduğu için sigorta şirketinin incelemeleri gereği araç bekletiliyordur.

saol üstünü örtmüşler de hasarın buyuklugunu seçemedim hem vardır bi bildikleri bi akıllı ben miyim ya kendime
  • quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty

quote:

Orjinalden alıntı: andydark

O son sürat ve hızlanmaya nasıl bi mantık narin ve dayanıksız bi kasa üretebilir ? Bence tam olarak bilmiyorum ama mantıken dayanıklı aletler olması lazım. Çünkü kimse ölmeden tabuta girmek istemez , kimsede bu parayı vermez bunlara ne kadar paraları olursa olsun .

arkadaşım bazı modellerinde airbag bile yok sen neden bahsediyosun

bu arabanın motoruna para veriyo millet kasaya degil

ayrıca gövdesi kagıt gibi hatırlatırım

YA böle biiş olabilirmi sen çalış milyonlarca dolar kazan sonra git 4 tekerli ölüm makinasına bin

Ben idda ediyorum araçlardaki airbagler kemerlerin yanında hiç bir işe yaramazki bu f360 ta bile isteğe göre 6 noktalı kemer weriyorlar

Bu araçlar dandik bir kasaya sahip die bii yok senin dandik dediğin araba

Aliminyum titanyum şasi üstüne carbon elyafı kaplı fiber ile desteklenmiş bir gövdeye sahip

Lamboların CF ön tamponu 8500 dolar sadece CF şanzuman koruyucu 5000 doların ustunde

Bukadar kaliteli wede pahalı parçalar ise senin düşündüğünden daha kaliteli şekilde üretiliyor

Bir modifiye araba nın CF kaputu 10 -15 liler halinde vacume fırına werilirken

Lambo her CF parçasını fırına tek tek sokuyor

Yani ferarri yada lambo sadece motordan ibaret değil şunuda sölim

Lambonun 6 litre v12 motoru abde ducting ile beraber (yani radiator fln borular ile) 85000 dolar iken

Arabanın F1 şanzumanı 25.000 doları gibi bişi tamponlarının tanesi 10.000 dolar çamurluklarda

Bir bu paraya yakın yani bir lambonun motoru

6 adet tampon parası yada 3 adet şanzuman parası hangi arabada böle bişi war ???

Bu araçlar sırf motordan oluşuyor demek çok yanlış tamam böle bir kanı yok değil ama böle değil

Ayrıca arablarına ilk klima koyma fikride B. Lamborginindir

@drahte 1905

Arkadaşın bilgisi var yeterince açıklamış. Mantıkloısıda bu yani bilmesemde bu arkadaş kadar mantıken kimse 500 600 milyar vermez motoru için. Bırak arabaların dandik falan olmasını ferrari ile yapılan kazalarda ölüm oranı çok olsun insanlar almaz . Bence yeterince hatta fazlası ile dayanıklı makineler

• 250 km/s ile kaza yaptığınızda hiçbir arabadan çıkamazsınız zaten bunun ferrariyle filan bir ilgisi yok. EuroNcap ten 10 yıldız bile alsa o kadar yüksek hızda sinek gibi ezilir insan.
  • quote:

Yolladığım resime photoshop diye işkembeden sallayanlara cevap olarak birkaç resim çektim dün. Bunlarada photoshop diyinde göreyim

Al PHOTOSHOP! Mutlu oldun mu????? Nie koyuyon ki...Aynı resimin gece çekimi...Arka taraftan çekmeye tenezzül etmemişsin....Hala itiraz edilir ama....Salla

• quote:

Orjinalden alıntı: qr_bugra

quote:

Yolladığım resime photoshop diye işkembeden sallayanlara cevap olarak birkaç resim çektim dün. Bunlarada photoshop diyinde göreyim

Al PHOTOSHOP! Mutlu oldun mu????? Nie koyuyon ki...Aynı resimin gece çekimi...Arka taraftan çekmeye tenezzül etmemişsin....Hala itiraz edilir ama....Salla

İnancın yok

• Ben demiorm ki Ferrari kaza yapmaz vs.....Yapar bal gibi...Ama bazı beyinsizlerde bu düşünce olduu için aaaa şuna bak pert olmuş desinler die Photoşap yapıolar gereksiz yere........Hayatımda da öle kırılan jant görmedim....Allah göstermesin
  • Polemiğe girmem ben seninle
  • Yazık olmuş güzelim Ferrari'ye...
  • kimse bu kadar ayrıntı fotoşopla uğraşmaz uğraşsada bu kadar yapamaz.
  • Hiçbir araç doğa kanunlarına karşı koyamaz. Buna uzay mekiğide dahil.. Bakın o bile dayanamadı, patladı, yok oldu... Bir aracı limitlerini zorlayarak kullanırsanız bu fotoğraflara malzeme olursunuz.

Benim anlamadığım nokta, neden hemen shop diye tutturduğunuzdur, adam kendi çektiği foto olduğunu söylüyor zaten. Adres de veriyor. İnanmayan gider bakar, geldiğinde de " sen yalancısın, öyle bir araba yoktu o adreste" falan der.. Ama daha en başından "bu shop, inanmayın!!" demek neden?
  • bal gibi p.shop

dermişim ortamı gerermişim
    şaka biyana p.shopla uzaktan yakından alakası yok
  • yok yaw arkdaşlar bence yanlışınız var ne photo shopu yaf bu arabalarda milletin gözüwar nazar vuruyorlar
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty

quote:

O son sürat ve hızlanmaya nasıl bi mantık narin ve dayanıksız bi kasa üretebilir ? Bence tam olarak bilmiyorum ama mantıken dayanıklı aletler olması lazım. Çünkü kimse ölmeden tabuta girmek istemez , kimsede bu parayı vermez bunlara ne kadar paraları olursa olsun .

arkadaşım bazı modellerinde airbag bile yok sen neden bahsediyosun

bu arabanın motoruna para veriyo millet kasaya degil

ayrıca gövdesi kagıt gibi hatırlatırım

YA böle biiş olabilirmi sen çalış milyonlarca dolar kazan sonra git 4 tekerli ölüm makinasına bin

Ben idda ediyorum araçlardaki airbagler kemerlerin yanında hiç bir işe yaramazki bu f360 ta bile isteğe göre 6 noktalı kemer weriyorlar

Bu araçlar dandik bir kasaya sahip die bii yok senin dandik dediğin araba

Aliminyum titanyum şasi üstüne carbon elyafı kaplı fiber ile desteklenmiş bir gövdeye sahip

Lamboların CF ön tamponu 8500 dolar sadece CF şanzuman koruyucu 5000 doların ustunde

Bukadar kaliteli wede pahalı parçalar ise senin düşündüğünden daha kaliteli şekilde üretiliyor

Bir modifiye araba nın CF kaputu 10 -15 liler halinde vacume fırına werilirken

Lambo her CF parçasını fırına tek tek sokuyor

Yani ferarri yada lambo sadece motordan ibaret değil şunuda sölim

Lambonun 6 litre v12 motoru abde ducting ile beraber (yani radiator fln borular ile) 85000 dolar iken

Arabanın F1 şanzumanı 25.000 doları gibi bişi tamponlarının tanesi 10.000 dolar çamurluklarda

Bir bu paraya yakın yani bir lambonun motoru

6 adet tampon parası yada 3 adet şanzuman parası hangi arabada böle bişi war ???

Bu araçlar sırf motordan oluşuyor demek çok yanlış tamam böle bir kanı yok değil ama böle değil

Ayrıca arablarına ilk klima koyma fikride B. Lamborginindir

@drahte 1905

Arkadaşın bilgisi var yeterince açıklamış. Mantıkloısıda bu yani bilmesemde bu arkadaş kadar mantıken kimse 500 600 milyar vermez motoru için. Bırak arabaların dandik falan olmasını ferrari ile yapılan kazalarda ölüm oranı çok olsun insanlar almaz . Bence yeterince hatta fazlası ile dayanıklı makineler

çok enterasan arkadaşlar var aramızda

1-) bu arabaları alıyosa millet motor ve ferrari diye alır
    2-) bu araba normal bir arabadan çok daha hafif ve narin malzemeden üretilmiştir
    3-) bizim türk milleti yada forumdaki bazı arkadaşlar gibi bu arabalarla ara sokakta kapışma vs.
    gibi haller genelde olmaz millet tamam basar ama basılacak yer var basılmıcak yer var
    4-) arabada dedigin gibi ölüm oranı az ve emniyet kemerin 15 noktadan bağlanabilir fakat unutmaki
    bir arabayı sağlam yapan koruyucu demirleri - barlar vs.dir ki ferraride oldugunu hiç sanmam
    çünkü ağırlığı 2 kat artar düşünürsen
    5-) ferrariye kötü araba demedim parçaları tabiki pahalı çünkü hepsi özel ve el yapımı fakat dayanıklılık
    konusunda aynı şeyi söyleyemem

not: mesela arkadan bir arabaya çarpsan ferrariyle sence vectraki kadar mı hasar olur yoksa dahamı fazla ??

bazı şeylere çabuk tutuluyoruz forumcak

• quote:

Polemiğe girmem ben seninle

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.