Şimdi Ara

İstanbul Üniv-Beyazıt kampüsü Yurt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar ,tercih dönemindeyim istanbul üniversitesi beyazıt kampüsünde bir bölüm yazmayı düşünüyorum. Yurtlar Avcılar,Beylikdüzü ve Cerrahpaşa'da var . Okulun bütün yurtları Beyazıta uzak sanırım. Sizin bildiğiniz ucuz beyazıt çevresinde düzgn bir erkek yurdu var mı

• operadaki phantom O kullanıcısına yanıt
    kardeşim çok yakın denemez ama metronun TOPKAPI-ULUBATLI istasyonuna yakın bildiğim İYC ye ait bi yurt var
    parasını bilmiyorum ama ucuzdur öyle tahmin ediyorum...
  • Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih camii yakınında bildiğim var bir tane.Cami vakfının gibi birşeyin olmasi Lazım .İstersen adını veririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyazıt'ta 4-5 katlı eski bir yurt vardı, fiyatı uygundu ama ben açıkçası kalmazdım orada. İnternette vardı bilgileri yanlış hatırlamıyorsam, gene de bakmanı tavsiye ederim. Sonuçta okula yürüyerek gidebilirsin oradan.
  • Hepinize teesekurler

• quote:

Orijinalden alıntı: operadaki phantom

Merhaba dostlar ,tercih dönemindeyim istanbul üniversitesi beyazıt kampüsünde bir bölüm yazmayı düşünüyorum. Yurtlar Avcılar,Beylikdüzü ve Cerrahpaşa'da var . Okulun bütün yurtları Beyazıta uzak sanırım. Sizin bildiğiniz ucuz beyazıt çevresinde düzgn bir erkek yurdu var mı

Hocam beylikdüzünde oturuyorum eğer iü beyazıt kampüsü çıkarsa tercihten gidip yurda yerleşicem

• quote:

Orijinalden alıntı: fire10

quote:

Orijinalden alıntı: operadaki phantom

Merhaba dostlar ,tercih dönemindeyim istanbul üniversitesi beyazıt kampüsünde bir bölüm yazmayı düşünüyorum. Yurtlar Avcılar,Beylikdüzü ve Cerrahpaşa'da var . Okulun bütün yurtları Beyazıta uzak sanırım. Sizin bildiğiniz ucuz beyazıt çevresinde düzgn bir erkek yurdu var mı

Hocam beylikdüzünde oturuyorum eğer iü beyazıt kampüsü çıkarsa tercihten gidip yurda yerleşicem

Hocam büyük ihtimalle size yurt cikmaz ailesi istanbul disinda ikamet edenlere oncelik tanınıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.