Şimdi Ara

****İSTANBUL TUZLA PİYADE OKULU BURAYA**** (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
924
Cevap
10
Favori
371.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyade okulunda yedek subaylık hakkında soruları olan olursa cevaplandırabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • facebookta ki grubumuza beklerim. Grup Adı: 353. Dönem Tuzla yedek subay adayları
  • piyade oklunun amk ben gösteri tatbikat bölüğündeydim 450 kişiydik 450 kişiye 4 tane sadece ankesörlü telefon kulübesi vardı. yemek hane maksimum 50 kişilikti. tamamen rezillik koğuşlar dersen pislk içinde. birde istanbul gbi bir yerde. ha birde bozalanı var sözüde var bozalana geldiniz yarağı yediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emr_2255

piyade oklunun amk ben gösteri tatbikat bölüğündeydim 450 kişiydik 450 kişiye 4 tane sadece ankesörlü telefon kulübesi vardı. yemek hane maksimum 50 kişilikti. tamamen rezillik koğuşlar dersen pislk içinde. birde istanbul gbi bir yerde. ha birde bozalanı var sözüde var bozalana geldiniz yarağı yediniz.

yav he he...

millet tuzla piyade oklunda temizlik üzerine ihtisas yaptık der, bu herifte her yer pislik içinde diyor

kimi kandırıyorsun la sen

mesaj sayısı 1.. amaç belli..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• acemilik bitti.. yemini ettik..

gayet güzel bir acemilik dönemi geçirdik, komutanlarımızda harika insanlar.. (işin disiplin ve saygı tarafıda var tabii)..

Tuzla piyade okulu için yazılan kötü şeylere aldırış etmeyin.. tek sıkıntımız içme suyu oldu, o da 3 gün sürdü..

millet kendini acındırmaya bayılıyor bunu anladım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maverick__ M kullanıcısına yanıt
    hocam ortalama kaç yedek subay alıyorlar piyade okuluna birde yedek subay isteme ile olma ihtimali nedir ? ben 353. dönemim daha sonuçlar açıklanmadı dip. notum 3.50 boy 176 kilo 65 yedek subay evet komando hayır dedim şans nedir = )
  • Hocam benim dönemimde 400e yakın yedek subay adayı vardı piyade okulunda.Alırken diploma notuna falan bakarlarmı bilmiyorum ben uzun doneme yok demiş olup piyade okuluna gelen arkadaşlarım vardı.komandoya orada sağlık muayenelerinden sonra karar veriliyor sağlam olanlar arasında gönüllüler başta olmak üzere gönderiyorlar ıspartaya ama gönüllüler o kontenjanı dolduruyorlar genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

acemilik bitti.. yemini ettik..

gayet güzel bir acemilik dönemi geçirdik, komutanlarımızda harika insanlar.. (işin disiplin ve saygı tarafıda var tabii)..

Tuzla piyade okulu için yazılan kötü şeylere aldırış etmeyin.. tek sıkıntımız içme suyu oldu, o da 3 gün sürdü..

millet kendini acındırmaya bayılıyor bunu anladım..

valla blli hocam rahat olduğu mesajının altında bu mesaj tablet sürüm kullanılarak atıldı yazıyor telefon ipad serbest heralde

• Acemilik bittigi zaman 3 gun evci verdiler o zaman yazmistim.. bu da mobil surum :D

• içimden bir ses buraya geleceksin diyor ama
  • Arkadaşlar yeni öğrendim :
    Eğitim BirliğiP.OKL.K.LIK KH. / İSTANBUL TUZLA / İSTANBUL
    Esas Birlik P.OKL.GÖST. VE TATB.TB. EĞT.DES.BL. / İSTANBUL TUZLA / İSTANBUL

önceki mesajları okumadım nasıl bir yer olduğunu kısaca özetliyecek birisi var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmhDmr -- 25 Ekim 2013; 14:49:47 >
  • Hayırlı olsun devrem bende tuzlaya düştüm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFe

Hayırlı olsun devrem bende tuzlaya düştüm :)

Kısa dönemmi devrem seninde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmhDmr

quote:

Yok devrem uzun dönem y.s benim.
  • quote:

quote:

quote:

Hadi hayırlısı olsun hepimiz için Nasıl bir yer bilgin var mı senin bir kaç dakika sözlüklere baktımda çok soğuk oluyor çok eğitim yaptırıyorlar yazıyordu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi hayırlısı olsun hepimiz için Nasıl bir yer bilgin var mı senin bir kaç dakika sözlüklere baktımda çok soğuk oluyor çok eğitim yaptırıyorlar yazıyordu

Bende biraz baktımda iyi diyende var kötü diyende ondan fazla kasmıyorum gidip görmek lazım

• Benide buraya çağırdı TSK İyimidir kötümüdür nedir ne değildir hiçbirşeye aldırış etmeden gidip görmek lazım. Hakkımızda hayırlısı olsun.

P.OKL.K.LIĞI / İSTANBUL TUZLA / İSTANBUL
    Y.S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker.dll

Benide buraya çağırdı TSK İyimidir kötümüdür nedir ne değildir hiçbirşeye aldırış etmeden gidip görmek lazım. Hakkımızda hayırlısı olsun.

P.OKL.K.LIĞI / İSTANBUL TUZLA / İSTANBUL
    Y.S

Bende kısa dönem er olarak gidiyorum.Nasıl bir yer olduğuna dair fikrin varmı dostum.
  • quote:

Devrem bende tuzladayım yedek subay
  • Ooo Tuzla yedek subaylar burda : )
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.