Şimdi Ara

İstanbul'mu İzmir'mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Üniversite Okumak İçin Hangi Şehri Tavsiye Edersiniz. Bilgisayar öğretmenliği okumayı düşünüyorum.

Sosyallik, Ortam, yaşam tarzı, ulaşım, ekonomik vs. Hangisinde Yaşanmalı

İzmir için Ege üniversitesi,
    İstanbul için marmara(öncelikli), yıldız teknik, itü düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömerx17 -- 31 Temmuz 2012; 18:30:41 >

• kesinlikle istanbul, adı üstünde taşı toprağı altın
  • izmir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerx17

Arkadaşlar Üniversite Okumak İçin Sizce Hangi Şehri Tavsiye Edersiniz. Bilgisayar öğretmenliği okumayı düşünüyorum.

Sosyallik, Ortam, yaşam tarzı, ulaşım, ekonomik vs. hangi şehri tavsiye edersiniz. Hangisinde Yaşanmalı

İzmir için Ege üniversitesi,
    İstanbul için marmara(öncelikli), yıldız teknik, itü düşünüyorum

Bir İstanbullu olaraktan İzmir diyorum. Ne açıdan İzmir dersen eğer, yaşam tarzı, ulaşım ve ekonomik açıdan diyorum. Fakat mesleğini icra edeceğin çevreyi İstanbul'da çok daha kolay sağlarsın onu da demeden edemeyeceğim. Ezcümle olarak İzmir = ferahlık, az küfürlü hayat ya da İstanbul = İş veren açısından geniş, bol küfürlü hayat. Tercih sana kalmış.

• İzmir iyidir İstanbul çok pahalı ve stresli.
  • Bilgisayar öğretmenliği okuyup ne yapacaksın hocam. Çocuklara bütün gün klavye kısayollarını öğretip geri kalan sürede oyun falan mı oynatacaksın. Bizim zamanımızda böyleydi en azından. Boş derslerden biriydi. Adına aldanıp bilgisayar öğreneceğim zannediyordun ama öyle olmuyordu
  • izmirde okumazsın karıydı kızdı istanbul çok pahalı en temizi kocaeli ben sakaryada okudum sakın sakaryada okuma giden 4 yılına ana avratsöverek geçer ömrün ama eskişehir ve kocaelini düşün
  • Memleketın neresiyse çevre illeri tercih et ben Kocaeli'nde oturuyorum ama hayatımın yanlışını yapıp Kırıkkaleye gittim ve her sabah ana avrat söverek uyanıyorum :(

İstanbul çok canlıdır gece yarıları bile sokaklar cıvıl cıvıl olur(semtine göre tabi). İTÜ'de 2 gece misafir kaldım çok güzel bir üniversite.

İzmir mi İstanbul mu derseeeeen İstanbul hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.