Şimdi Ara

İstanbul Lisan Merkezi Bakırköy / İLM Bakırköy Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internette araştırdım biraz. bu kurs hakkında giden arkadaşlar varsa öneri veya eleştrilerini paylaşırsa sevinirim.

• Arkadaşlar bende bu kurs ile ilgili ilgileniyorum, bilgisi olan birileri varmıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok mu
  • Konsept olarak tüm kurslar hemen hemen aynı.Hepsi bir kitap seçiyor ve onun üzerinden ilerliyor.İlm de Cambridge'in kitaplarını kullanıyor.Kurslar idari düzeniyle,hocaların kalitesiyle fark yaratırlar.İlm'nin program yönünden olumsuz bir yönünü görmedim.Hoca kalitesinden de memnunum.Ancak hoca konusu subjektif bir şey, beni tatmin edeni sen beğenmezsin belki veya tam tersi vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih uçan -- 10 Ağustos 2017; 16:4:48 >
  • başka giden arkadaşlar yok mu buraya
  • Yapmış olduğum yorumu bile kaldırmışlar. Bazıların zoruna gitmiş neden çünkü gerçekleri söyleyenler bu ülkede sevilmez ama ne demişler görünen köy kılavuz istemez!

Kesinlikle önermiyorum. Kitaba bağlı kalan uçarcasına konu unite işleyen ücretsiz kur veriyoruz yalanlarıyla insanları kandıran bir kurum. Yaşadıklarımı bir sayfa dolusu yazdım ama silmişler bunların hepsi bu yaz döneminde oldu. Daha da yazmayacağım gidin yazılın dünyanın kaç bucak olduğunu görün!

• Ben gittim YDS kursu için Muhammet Hoca derslerimize geldi. Gayet güzel ders anlatıyordu. Gramer tekrarı yaptı tüyolar verdi. Sayesinde 80 yaptım. Bi deneyin demek ki arkadaşın dönemindeki hoca kötüymüş bir hoca yüzünden bütün kurumu yakmak saçma olur.
  • Sanırım archwell isimli hesap ilgili firmaya ait bir hesap.
    yazdıklarını dikkate almadığım gibi bir de üzerine iyice firmanın bu tarz işleri kovalamasından ötürü vazgeçtim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.