Şimdi Ara

İstanbul için kar tahminleri (Gönüllü Meteorologlar) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
27
Favori
37.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla inanılır gibi değil Atilla Bey o derece yani??? Neyse artık el birliğiyle burada daha iyisini yapacağız inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezmer

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

Orijinalden alıntı: Orçun Bostancı

Kuşlar için yiyecek ayırın şayet hafta sonundan sonra hayli zorlu geçecek. Beylikdüzünde hayatı olumsuz yönde etkileyebilecek derecede kar ve fırtına ihtimali yüksek takipte kalın

" Beylikdüzünde hayatı olumsuz yönde etkileyebilecek derecede kar ve fırtına ihtimali yüksek "

Hocam bide birsey sormak istiyorum İstanbulun en Sert kışı beylikdüzünde olur diyolar doğru mu? Şuan oturduğumuz eve 4 gün oluyo tasinali ve kime sorsam burası çok soğuk olur diyolar..

Beylikdüzünün en tepe noktası Beykentte yaşıyorum 4-5 yıldır. Doğrudur. İstersen soğuk ve karlı bir zamanda b.çekmeceye git farkı anlayabilirsin :)

Bizde Beykent doğa kolejinin ordayiz iyi yaa biraz kara kışa doyacagiz gibime geliyor.. 20 25 yıl Fatih Yedikulede oturduk doğru düzgün kar yagmazdi bizim oraya denize çok yakın diye.. Buraya yeni taşındık geldik geleli 1 hafta olacak daha şimdiden dışarıda montsuz dolasamadim. Geçen gece çöp atmaya çıktım öldüm ya soğuktan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 5 Aralık 2013; 14:09:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bugün wow da mesajını gördüm. Geri mi döndünüz , meteoroloji başlığına.
  • siz gelince forum seviyesinde artış oldu hoş geldiniz konununda konu dışı özelde olması iyi olmuş daha seviyeli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fusion. -- 5 Aralık 2013; 15:03:45 >
  • arkadaşlar mgm neden bole degiştirmiş verileri ya
  • burada soğuk ve kardan bahsedilmiş iddasına her türlü girerim ki istanbulun '' EN SOĞUK '' yeri bahçeşehir 2.kısım bölgesidir,evlerin hepsi dağın üstüne kurulu olduğundan istanbulda 10 derece oluyorsa gece hava burada -1-2 oluyor.ama yazın meyvalarını yiyok geceleri bunaltmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: OgzÖzkn

arkadaşlar mgm neden bole degiştirmiş verileri ya

Mgm'nin güvenilirliği 5-6 sene önce taban yaptı . Artık tamamen sallıyorlar bana kalırsa . 2 gün sonraya olan tahminleri bile tutmuyor .
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Soguk acisindan evet cok sert oluyor kışlar ancak yağış konusunda anadolu yakasinda ümraniye civarlari daha şanslı çünkü süre bakımından daha uzun sürüyor batıda yağış erken kesiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O forumda tahmin yapmıyorum artık donanım haberdeyim

• Fusion. kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler kısa zaman içinde eski hareketli günleri yakalarız bu gidişle

• HERHANGI GUNCEL BIR BILGI YOKMU ARKADASLAR. INSALLAH AKSAM GUNCELLESINDE YUZUMUZ GULER
  • Güncel tahmini bugün öğlen yaptım akşam güncellemesinden sonra yeniden bi degerlendirme yaparız tabii

• GökŞah kullanıcısına yanıt
    Akşam Ankara içinde yazar çizeriz sizin için saat
    7-8 gibi yeni tahminlerle burada oolacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Who is your daddy?

quote:

Orijinalden alıntı: OgzÖzkn

HERHANGI GUNCEL BIR BILGI YOKMU ARKADASLAR. INSALLAH AKSAM GUNCELLESINDE YUZUMUZ GULER

Sanmiyorum hocam.

Akşam tekrar görüşürüz

• ee meteoroloji genel müdürlüğü 5 günlük hava tahmını çıkarıyor zaten 4 günü kesın tutuyo..Tahmınler %90 tutuyo, bu konuda ki amaç tam ne anlamadım ki..
  • Ayın 11inde güzel bir soğuma var; kar duasına mı çıksak totem mi yapsak ne yapsak bu sistem bari eriyip doğulara gitmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

ee meteoroloji genel müdürlüğü 5 günlük hava tahmını çıkarıyor zaten 4 günü kesın tutuyo..Tahmınler %90 tutuyo, bu konuda ki amaç tam ne anlamadım ki..

Mgm tahminlerini sürekli değiştiriyor ayrıca operasyonel olarak yavaş kalıyor. Insanlar bu teknoloji çağında sürekli interaktif olan bir siteden online olarak yararlanmak isteğindeler. Biz sadece 5 günlük tahmin değil ayrıca 15 günlük öngörü ve now-castinglerle (anlık tahmin) bu işi eğlenceli hale getiriyoruz. Hangi semtlerde kar yağıyor radarda yağış nereden geliyor vs gibi bilgileri paylaşarak herkesin katılmasını sağlıyoruz. Bugün mgm ye mail atsaniz cevabı 20 gün sonra gelir gerisini siz düşünün biz platform oluşturduk ve sürekli güncel tutarak bilgi alışverişinde bulunuyor ve bu konudaki hastalığımızı burada tedavi ediyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orçun Bostancı -- 5 Aralık 2013; 18:11:36 >

• quote:

ee meteoroloji genel müdürlüğü 5 günlük hava tahmını çıkarıyor zaten 4 günü kesın tutuyo..Tahmınler %90 tutuyo, bu konuda ki amaç tam ne anlamadım ki..

Mgm'ye inanan kalmış hala , bi üst komşum ayten teyze inanıyor sanıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orçun Bostancı

quote:

Mgm tahminlerini sürekli değiştiriyor ayrıca operasyonel olarak yavaş kalıyor. Insanlar bu teknoloji çağında sürekli interaktif olan bir siteden online olarak yararlanmak isteğindeler. Biz sadece 5 günlük tahmin değil ayrıca 15 günlük öngörü ve now-castinglerle (anlık tahmin) bu işi eğlenceli hale getiriyoruz. Hangi semtlerde kar yağıyor radarda yağış nereden geliyor vs gibi bilgileri paylaşarak herkesin katılmasını sağlıyoruz. Bugün mgm ye mail atsaniz cevabı 20 gün sonra gelir gerisini siz düşünün biz platform oluşturduk ve sürekli güncel tutarak bilgi alışverişinde bulunuyor ve bu konudaki hastalığımızı burada tedavi ediyoruz

sordum sorunu cevabını aldım o zmn kolay gelsin size..

• Saklamak değilde atmosferdeki eğilimi ve hava akışlarını 10 senelik emeklerimle biraz daha rahat okuyabiliyorum diyelim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.