Şimdi Ara

İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yerHaber Report (@HaberReport) on Xtwitter
    İstanbul'da yaşayan Fransız: "Taksim'deki devlet hastanesine gittim. Yarım saatte muayene oldum, iki saatte ilacımı alıp eve geldim. Muhteşemdi. Fransa'da olsa bütün gün beklerdim."
    https://twitter.com/HaberReport/status/1783938717209481475

• Sağlıkta çağ atladık!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devlet gss haracını artık fransızlardan alsın o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fransız bizim azılı MUHALİF tayfanın planlarını bozmuşmu oldu şimdi 😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • OverClocKing kullanıcısına yanıt

Laaa emekli, hastaneye sıra bulabiliyon mu İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer 

Heee sigortaya para veriyon yani İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer 

• Muhalifler Avrupa yalamaktan sağlıklı düşünemez oldu. Fransa'ya gidin randevu almaya çalışın bakayım uzman doktordan ne zamana randevu verecekler. Almanya'da 6 ay-1 sene randevu bekleyenler var İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer 

Ölene kadar çalışman lazım ozaman İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer 

3 aydır diş hastanesine randevu alamıyorum ameliyat olacaktım 6 ay sonrasına gün verdiler sağlık sistemi eyi yeğenim İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer 

• Rakanoth kullanıcısına yanıt

Ben burdada 6 ay bekliyorum ne değişti İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer 

Nerde çalışıyosan geleyimde ben de bahşiş bırakayım hayrına İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer 

• Cem kullanıcısına yanıt
    Bentley in varsa gel pampa ;)

İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Diş taşlarımı temizlemek için diş randevusu alamıyorum 2 tane hastaneden randevu talebi açtım 4 aydır hiç randevu açılmıyor gözlük camını değiştirmek içinde 2 aydır bekliyorum

• Emekli mayışın yetiyomu laa bunlaraİstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer  Haa pardon sen bahşiş alan taraftaydın İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer 

Hıhı aynen öyledir pampa İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer desene emekliliği yaşayamayacan, ölene kadar vuracaklar kırbacı İstanbul'da yaşayan Fransız: Sağlık sisteminin geldiği yer 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.