Şimdi Ara

İstanbul'da taksiciler Uber ile rekabet edebilmek için 200 adet Tesla otomobil alacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
6.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafa değişmedikten sonra uzay mekiği alsalar boş. Diğer yandan inşallah uber bunlari beter eder. Galericiler ve istanbul taksicileri forumda en nefret edilen en çok beddua edilen tipler. Allah bunları bildiği gibi yapsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azınlıklar hariç beter olsunlar..Uber Super Fiber hepsi gelsin ! Yeter lan hep birilerine hep birilerine mokoko mokoko...
  • Teslanın sistemi çöker, araba kendinden geçer, çünkü trafik kuralları bizde geçerli değil. :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Taksici deyince kısa mesafe diye yolcu almayan, bazı noktalarda Arap turist bekleyip Türk vatandaşına burun kıvıran, hava alanında terör olayı yaşanınca mağdurdan 100 lira/$ isteyen fırsatçı paragöz "emekçi"lerimiz geliyok aklıma. Yine bi hinlik peşindeler, vatandaş gidip Tesla almaya kalkınca devletimiz sağolsun arabanın 2 katı üstüne vergi ekliyor, taksicilerimize vergisiz helal olsun...

• daha pahalı olduysa niye binelim avelmiyiz

• ulan bu zamana kadar uber kullanmazdım bu haberi okuduktan sonra artık uber kullanmaya başlayacağım.

Beter olsunlar
  • 30 liraya açarlar artık kapıyı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi uberde ben gideceğim yeri yazıyorum uber kullanan bir şoför gelip beni alıyor ve gideceğim yere götürüyor. Yani bla bla carın bir değişik versiyonu gibi eğer şoförler uberin değilse

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

tüm taksicileri ve plaka sahiplerini yok edecek bir tuş olsa 1 milisaniye bile tereddüt etmeden basarım.

zaten düğmeye bastı hükümet
    itaksiyle taksi plakaları pasifize edilip
    belediyelere geçecek ve belediyeler taksicilere plaka kullanım hakkı kiralayacak
  • Belediyeler kendisine gelir getiren işleyişe düzene yapıya bakar....
    Ama hep bu saydıklarımda halktan beslenirler...
    --------
    Domates tarladan çıkıyor 50 krş a
    Vatandaşa geliyor 5tl
    Bunu görmüyor mu sanki bilmiyorlar mı?
    -----------
    Taksicilerin ne yaptığını da biliyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHCEK93 -- 7 Ekim 2017; 22:27:23 >
  • Yerli otomobili beklesinler filoyu genişletmek için 😁

• Tesla getiriyosun taksi ücretinin yarı yarıya ucuz olması gerek sonuçta pahalı yakıttan kurtulmuş oluyorsunuz.

• tesla alacaklarına düzgün şöför alsınlar. bir baltaya sap olamamışları toplayıp taksi şöförü yapmışlar. içlerinde bitaksiye çalışan istisnalar hariç hepsi davar. Elbette UBER 'i tercih ederiz. tesla değil ferrari ile taksicilik yapsanız yine uber'i tercih ederiz.

• %1 daha pahalı olsun S kasaya bile binmez bu millet hala kafa yapımızı anlayabilmiş değiller :D

• Bunlar herhalde Uber ve turevleri uygulamalari sif luks arac oldugundan tercih ettigimizi saniyorlar bizim tercih etmemizin nedeni taksiciler gibi yok benim degisim saatim diyip almamazlik yapmiyor veya gidecegim yeri sorup kisa mesafe ise ben gitmem demiyor yada abim bende para ustu yok hadi sen helal et demiyor. Bilmem anlatabildim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 7 Ekim 2017; 23:51:2 >
  • Über candır

• emre1393 kullanıcısına yanıt
    Buna Anadolu yakasında mavi ve sarı;Avrupa yakasında yeşil,mavi ve sarı minibüsler de dahil olsun.Sarı dolmuşlarda dahil.

• istanbul’da 4 defa taksiye bindim, 3 tanesi resmen gezdirdi, 1 taneside ara sokaklara girmem deyip yolun yarısında bıraktı.
    beyin yapısının değişmesi lazım.
  • cosica C kullanıcısına yanıt
    Maalesef Ankara da da durum aynı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.