Şimdi Ara

İSTANBUL DA İYİ BİR FİBERCİ İÇİN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uno mun ön ızgarasındaki logo yu iptal ettirmek ve arka kısmına da siyah tel taktırmak istiyorum,maslak sanayide bu işi yapan bir yere gittim fakat bana fiyat olarak 80 ytl verdi.
    Ve fiyatın içine yapılan işlemden sonra ızgarayı tekrar gövde rengine boyamak dahil değil.Yani bana toplam maliyeti 100 ytl civarında oluyor.Sizden ricam bildiğiniz daha uygun bir yer varsa bana yazmanız,şimdiden teşekkürler...

• göztepe sanayide vardı bi yer ama tam hatılamıorum neresiydi. Hatta adamın adı sebahattindi. Ben bi ara bodykit yaptırcaktım sonra vazgeçmiştim... Hatta adamın lakabı fiberadam sebo ydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 23 Şubat 2007; 11:39:26 >
  • Peki hocam oraya gidip fiberadam sebo nerde desek gösterirler mi,bi de fiyatları falan uygun mudur
  • walla orda bi pejo servisi var. Adam orda takılıyo. Genç bi eleman zaten, sorsan gösterirler heralde yada pejo servisini bulursun. Ama tabi sana kalmış ben adamı bizzat tanımıyorum sadece bi bagajüstü spoyler yaptırdım. Sonra başına iş açarlarsa bilemem. İyice bi araştırmadan gitme derim. Fiyatları maslak sanayiye göre uygundur. Maslak sanayidekilerin fena halde dötleri tavana vurmuş durumda çünkü. Yüz milyona yaptırdığım spoyler için maslakta 200 istediler. Hatta komple bodykit yaptırsaydım 75e gelcekti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 23 Şubat 2007; 12:47:55 >
  • Haklısın maslaktakiler kendilerini F1 teknisyeni falan zannediyolar galiba,söylediğin adam olmasa bile yine de bostancıya gitmek daha karlı olur dediğin gibi.Çok teşekkür ederim.
  • ben ıı tanırım sebou caliştii yerın adını weremem reklam olmasın
    ara soluyum
    555 573 53 63
  • Hocam niye reklam olsun,burda herkes birbirine yardımcı oluyor ve bildiğim kadarıyla marka ve isim söylemek yasak değil eğer yeri söyleyeceksen buradan yazarsan sevinirim yazmıyacaksanda sen bilirsin
  • arkadaşlar konuyla bi alakası yok ama
    eski kasa opel vectra var bi tane
    buna 2 marşpiyel almak istiyorum sizce ne kadardır.
    boya felan hariç kaba olaarak alıcam.
  • Uygun bişi arıyorsanız Davut usta var fikirtepe istanbul'da bütün fiber işlerinizi yapar uygun fiyata. gorkemlifiber.com adresi.
  • 7 senelik hort
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.