Şimdi Ara

İstanbul Car Pool başlığı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Durum şöyle: Ben pazartesi, salı ve cuma sabahları saat 7:20 - 7:30 arası Kağıthane, Telsizler mahellesi, Galata Deresi Caddesi (Yeni yapılan NEF inşaatı) üzerinden toplu ulaşım ile İstanbul Teknik Üniversindeki iş yerime gidiyorum. İstanye Park AVM önünde veya İTÜ metro girişi önünde inebilirim. Aynı rota üzerinden düzenli olarak araba yada taksi ile giden biri varsa masrafları paylaşarak beraber gidebiliriz.

Sizde böyle düzenli bir güzergahınız varsa bu başlığa yazabilirsiniz, araba paylaşımı yapmak istediğiniz kişiye özel mesaj atabilirsiniz.

Bu başlığın bir çok kişinin işine yarayacağını düşündüm umarım öyle olur

• bende umarım ki öyle olur

her hafta perşembe günü, Kırklareli den İstanbul a gitmekteyim saat 4 ve sonrası saatler benim için uygundur, aynı güzergahta yolculuk eden varsa iletişime geçelim..

aynı şekilde, her hafta pazar günü saat 5 ve sonrasında istanbuldan Kırklareli ne yolculuk yapıyorum, yine aynı güzergahtaki kişilerle iletişime geçebilir ve hem maddi hemde manevi (yol arkadaşlığı, sohbet/muhabbet gibi) olarak araçları ve masrafları paylaşabiliriz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar
    Ayrıca Ben genellikle her cuma akşamı Bursa'nın Nilüfer ilçesine gidiyorum, Pazar akşamı geri dönüyorum. Bu güzergahı araba ile giden varsa katılmak isterim.
  • siz bosuna konu actiniz sunu indirin ve inceleyin

https://www.blablacar.com.tr/
  • Bahsettiğiniz uygulama şehirler arası ulaşım için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exzina

Bahsettiğiniz uygulama şehirler arası ulaşım için

yok hocam oyle degil her rota icin var atioyorum taksim eminomu yaz cikar gene veya bakirkoy- kadikoy yaz, istedigin adresi yaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.