Şimdi Ara

İSTANBUL-ANKARA OTABANINDA RADAR NOKTALARI..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Tekirdağdan Elazığ'a yola çıkacam bir hafta sonra felan..
    gece çıkıp otabandan hızlıca yolun yarısını bitirmek istiyorum.
    Ancak cezada yemek istemiyorum :)

Bu yüzden yolun hangi noktalarında dikkatli olmam gerektiğini bilen arkadaşlar varsa paylaşabilir mi?

Hızlı gitme Kardeşim diyenler olacak belki....Haklılarda ama 1350 km yol gidecem hız limitleri ile gitsem 16-17 saat sürer en az (tecrübe edilmiş)

Belli bir süre sonra yorgunluk ve uyku hissetmektense Hız limitlerini Ankaraya kadar Otobanda kimseyi riske atmayacak derecede aşmak daha mantıklı geliyor bana...

Görüşleriniz ve yorumlarınız için şimdiden Teşekkür ederim...

• Arkadaşlar Radar arabasına rastlayan yada radar cezası yiyen yok heralde son zamanlarda :)
  • Yavaş git ama ankara otoban çıkışına gelmeden yokuş aşşağı 1km önce..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Yavaş git ama ankara otoban çıkışına gelmeden yokuş aşşağı 1km önce..
    gece radar olmaz, ankaraya 06:00 06:30 gibi varacak şekilde ayarla kendini. onun haricinde kimseye güvenme, istanbul ankara gidip geldiğim bir güzergah, her seferinde farklı yerde radarla karşılaşıyorum. yediğim cezalarla yurt dışı tatil yapardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

gece radar olmaz, ankaraya 06:00 06:30 gibi varacak şekilde ayarla kendini. onun haricinde kimseye güvenme, istanbul ankara gidip geldiğim bir güzergah, her seferinde farklı yerde radarla karşılaşıyorum. yediğim cezalarla yurt dışı tatil yapardım

Alıntıları Göster
    tekirdağ radar noktalarını söylemem gerek varmı sen bilirsin gerçi

ayrıca otobanda 132 son hız olarak biliyorum 133te ceza yersin. sen sanırsam 160 170 basacaksın yolun açık olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaplan261 -- 12 Eylül 2013; 23:31:40 >

• Bolu giris ve çıkışından oluyo gunduzleri otobanda kardes oeaya dikkat et bide ankara giris cikisina dikkat et
  • neilblack kullanıcısına yanıt
    GECE Radar olmassa sıkıntı olmaz inşallah...sen gündüz mü yedin hocam cezaları..
  • Ayne hocam 1.5 yıldır Tekirdağ merkezde ceza yemedik çok şükür..Şu tatili de ceza yemeden atlatırsak iyi olacak :) Teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysyselimy

Bolu giris ve çıkışından oluyo gunduzleri otobanda kardes oeaya dikkat et bide ankara giris cikisina dikkat et

Eyvallah hocam...Teşekkür ederim.
  • İstanbul-Ankara arasinda radara gerek yok zaten.
  • mtpatad M kullanıcısına yanıt
    hocam gece radar olmaz rahat ol ve evet ben cezaları gündüz yedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

hocam gece radar olmaz rahat ol ve evet ben cezaları gündüz yedim.
    3 hafta önce aynı gün ankara istanbul gidip geldim. gece 11 gibi çıktım istanbuldan. gebze cıvarında tır trafıgı cok yogun ve trafık 2 şerit işlediği için dikkat et tırlar sinyal vermeden sol şeride çıkıyor. ondan sonrası sakin araç ne bilmiyorum ama 170-180 sol şeridi kapatıp gelebilirsin. radar yok gece varsada bana denk gelmedi. ankara gişelere girdikten sonra bir radar aracı oluyor ona dikkat et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akademiamania -- 13 Eylül 2013; 1:04:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akademiamania

3 hafta önce aynı gün ankara istanbul gidip geldim. gece 11 gibi çıktım istanbuldan. gebze cıvarında tır trafıgı cok yogun ve trafık 2 şerit işlediği için dikkat et tırlar sinyal vermeden sol şeride çıkıyor. ondan sonrası sakin araç ne bilmiyorum ama 170-180 sol şeridi kapatıp gelebilirsin. radar yok gece varsada bana denk gelmedi. ankara gişelere girdikten sonra bir radar aracı oluyor ona dikkat et.

Alıntıları Göster
    iOS cihazınız varsa Trapster uygulamasını kullanabilirsiniz, neredeyse her radarı gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtpatad

Arkadaşlar Tekirdağdan Elazığ'a yola çıkacam bir hafta sonra felan..

Bu yüzden yolun hangi noktalarında dikkatli olmam gerektiğini bilen arkadaşlar varsa paylaşabilir mi?

Hızlı gitme Kardeşim diyenler olacak belki....Haklılarda ama 1350 km yol gidecem hız limitleri ile gitsem 16-17 saat sürer en az (tecrübe edilmiş)

Belli bir süre sonra yorgunluk ve uyku hissetmektense Hız limitlerini Ankaraya kadar Otobanda kimseyi riske atmayacak derecede aşmak daha mantıklı geliyor bana...

Karşı şeritten gelen araçların selektörlerini takip edin yeterlidir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruling_S

quote:

Orijinalden alıntı: mtpatad

Arkadaşlar Tekirdağdan Elazığ'a yola çıkacam bir hafta sonra felan..

Karşı şeritten gelen araçların selektörlerini takip edin yeterlidir..
    http://forum.donanimhaber.com/m_73348447/f_/key_anadolu+otoyolu//tm.htm#76974742

işine yarıycak tüm bilgiler mevcut hocam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenxoca -- 13 Eylül 2013; 9:43:01 >

• Birde demeyi unutmuşum boludan sonra 2 3 yerde yol yapim calismasi var otobanda karsi istikamete geciyorsun dikkat et hizla girme oralara
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysyselimy

Birde demeyi unutmuşum boludan sonra 2 3 yerde yol yapim calismasi var otobanda karsi istikamete geciyorsun dikkat et hizla girme oralara
    Otoban yarış pisti değil...Devlet 120 Km / saat hız koymuş...Uzun yolda çok güzel..Ben izimitten sonra Bolu tüneline kadar uçarak gidiyorum..Ondan sonrası yine 120 yeter..Radar her yerde yok..Bazı yerlerde var....Lakin İki sabit radar mesafesi arası 5 km - 10 km - 20 km v.s. kaç saniyede geçtiğin belli otomatik hızını buluyorlar...Foto ve makbuz adresine geliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Otoban yarış pisti değil...Devlet 120 Km / saat hız koymuş...Uzun yolda çok güzel..Ben izimitten sonra Bolu tüneline kadar uçarak gidiyorum..Ondan sonrası yine 120 yeter..Radar her yerde yok..Bazı yerlerde var....Lakin İki sabit radar mesafesi arası 5 km - 10 km - 20 km v.s. kaç saniyede geçtiğin belli otomatik hızını buluyorlar...Foto ve makbuz adresine geliyor...

Alıntıları Göster
    sonra kazalar neden oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Alıntıları Göster
    120 mi'yi geçme ceza yemesin hemde hem senin için hemde etraftakilr için en güvenli yolculuğu yapmış olursun. Yakıt tüketimide cabası.

• quote:

Orijinalden alıntı: guvenxoca

http://forum.donanimhaber.com/m_73348447/f_/key_anadolu+otoyolu//tm.htm#76974742

işine yarıycak tüm bilgiler mevcut hocam...

çok teşekkürler hocam çok işe yaradı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.