Şimdi Ara

İsrail’in sonu ne zaman gelecek ve sonunu hangi devlet getirecek sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsrail’in sonu gelecek, bu %100 kesin. Neden %100 kesin diyorum çünkü Allah Kur’an’da bunun müjdesini veriyor. (İsrâ Suresi, 4, 5, 6, 7. Ayet)

İsrail’in sonu ne zaman gelecek ve sonunu hangi devlet getirecek sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bide israilin türkiye den korktuğu olayi var..

6 arap ülkesi saldırdı sonunda hepsi çil yavrusu gibi dağıldı.

Biz ezer geçeriz diyenler var. idlibde kafamiza bombayı yedik. 36 vatan evladı şehit oldu. Ses çıkaramadik. ÇIKARAMADIK...

Soylu milletin gazini almak için kapilari açtı... sonraki olayları biliyoruz..

Ülkemiz de bu tür cehalet oldu sürece burnumuz daha cok yere sürter...

işin ekonomik boyutuna hiç girmiyorum...
  • yarın, ben getiricem  

• Tanrılardan umut dileneceğinize az iş yapın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • israil'in elinde her cesit nukleer silahin yaninda nötron bombalari da var. mitolojik kavramlari kendine dayanak alip is yapmanin agir sonuclari olur sadece, hayatin her alaninda oldugu gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • leop L kullanıcısına yanıt
    Bide israilin türkiye den korktuğu olayi var..

6 arap ülkesi saldırdı sonunda hepsi çil yavrusu gibi dağıldı.

Biz ezer geçeriz diyenler var. idlibde kafamiza bombayı yedik. 36 vatan evladı şehit oldu. Ses çıkaramadik. ÇIKARAMADIK...

Soylu milletin gazini almak için kapilari açtı... sonraki olayları biliyoruz..

Ülkemiz de bu tür cehalet oldu sürece burnumuz daha cok yere sürter...

işin ekonomik boyutuna hiç girmiyorum...

• 1 milyar yıl sonra. Güneş tüm İsrailoğullarını yok edecek. Bilimsel olarak ispatlı.

• Israil > türkiye

• General Tao kullanıcısına yanıt
    5 milyar o 1 milyar olsaydı şimdiye ölürdük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başbilen -- 10 Nisan 2021; 10:29:27 >
  • Önce ABD'yi yok edip Çin'e Yerleşmesini Bekliyorum Yahudilerin , ben gelecekte gelişmelerden on gordugum sonuçta bı gaip değil , Dünyada 2 İnternasyonel Güç Olacağı Birisi Çin Merkezleri Yahudi İnternenasyonel gücü Diğeri Türkiye...

• Müslüman hiç bir ülke israil'in sonunu getiremez, israil'in ancak ciddi çıkarlar için çin gibi bir ülkeyle çatışması lazım ki sonu gelsin, tabi şu an için böyle birşey imkansız.

• Başbilen kullanıcısına yanıt

5 milyar yıl sonra Güneş Dünya'yı yutacak. Ondan çok önce -1 milyar içinde- ise Güneş'in etkinliği ve parlaklığı canlılık için öldürücü olacak. Aşağı yukarı tabi bu rakamlar. Belki bakarsın medeniyet çok gelişir, Güneş'i yok olmaktan bile kurtarabilir. Hic belli olmaz.

• Düzgün devletler yeterince büyüyüp de firavunlara dur dediği zaman sonları gelecektir,

Kuran'da yazdığı için inanıyorum, yoksa ihtimal vermezdim,

o zaman da insanlar "bu durum gayet normal, kuran'da yazması bir anlam ifade etmiyor" diyeceklerdir,

inançsız yada az inançlı kişiler, fizik yasalarına uymayan mucizeler beklerler.

• Ab ve Abdnin, İsrail üzerindeki çıkarları bittiği zaman. Bölge de tek başına bırakıldığı zaman İran'ın 1 haftalık oyuncağı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: leop

israil'in elinde her cesit nukleer silahin yaninda nötron bombalari da var. mitolojik kavramlari kendine dayanak alip is yapmanin agir sonuclari olur sadece, hayatin her alaninda oldugu gibi.

israiloğullarını 400-600 sene arası yanlış bilmiyorsam firavunun zulmü altında inletildi

hatta mısırlı erkekler, firavunun askerleri israioğullarından bir kadını evli olsa dahi görüp beğendiklerinde sadece gidip yakalayıp cinsel ihtiyaçlarını gideriyor işleri bitince de sonra geri getiriyordu

hani öyle rezalet bir durum ve ezilmişlik vardı ses çıkartamıyorlardı

Hz Musa israiloğullarını firavunun elinden Allah c.c. izni ile kurtardığı zaman, Allah c.c. desteği ile tek başına çıktı firavunun karşısına ve İsrailoğullarına önderlik etti o dönem

demek istediğim ben burada çok basit bir senaryo yazarım

mesela bir güneş fırtınası çıkar bütün dünya da ki elektronik aksam geri dönülemeyecek şekilde ortadan kalkar buna nükleer silahlarda dahil olur

bunu Allah c.c. nasip ederse eder ve olur

ardından HZ. Mehdi gelir onun önderliğinde İslam dini mensupları yahudileri gebertir İsrail yok olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 11 Nisan 2021; 8:20:21 >

• Amerika bitirebilir, zaten bunların arkasinda Amerika var. Hiç bitmeyr de bilir onlar da geçmişte Almanya'da çok zulüm gördü uğruna savasabilirler.

• ya israil bütün devletleri bitirirse bizim insanımız başarıya okadar odaklanmışki başarısızlıkları görmeyi unuttu bak güzel arkadaşım dünya para ile döner kim paraya sahipse o istediğini yapar bugün israilliler çok iyi ticaret yapar şaşar kalırsın çok iyi lobileşirler bizim millet ne yapar anca boş boş sallar yok savaş yapar yok bilmem ne eskidendi o kılıç sallayanın savaş kazandığı zamanlar kimse israile saldırmaz neden biliyor musun çünkü adamlarda para var insanları boş boş avel avel gezmiyor bir gün bütün ulus devletleri bitecek zaten herkes farkında globalleşmenin sonu budur israil devleti kalmadığı zaman hiçbir devlet kalmayacak

• Rusya.

• İsraili durum itibariyle sevmesem de kültürel miraslarimizin yahudiler ile ikiz olması Filistin öncesi çok eski zamanlardan kalan bağlantılar dolayısıyla Yahudi halkına sempatim vardır. Filistin konusu tamamen dışarıda bunu düşünürken. Hatta Yahova şahitleri falan geliyordu söyleşi için evime ama konular haftalar sonra katılmaya yaklaşınca teşekkür ettim belli bir din bağlantısı içine girme amacım yoktu. Yani İsrail ve yahudiler arkamızdan vurmaz vurmadı tarih boyunca Filistin zulmüne karşı bir sonuç saglansa da 2 millette huzur bulsa keşke. Derken adamların her türlü alanda (bilim sanat tiyatro eğitim...) 1 numara sistemler kurdukları aşikar ilber ortaylı da bahsediyor kitabında yıkılması zor baya gibime geliyor.

• benim onerim graham fuller'den baslayarak 200.000 yillik homo sapiens tarihi hakkinda arastirma yapmaya baslaman. konusmak veya detay istersen ozelden konusuruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.