Şimdi Ara

İŞPORTA-ÖĞRENCİYKEN YAPILA BİLECEK İŞLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle şunları belirtiyim öğrenciyim okuldaki ders saatleri uyuşmadıgı için bir işe giremiyorum para kazanmak istiyorum
    arkadaşımla para biriktirdik pilav arabası alıcaktık sonra aklıma şöyle bi fikir geldi sabah saatlerınde insanlar işe giderken
    saat 6 ile 8:30 arası bizim burda sanayi sitesi var sitenin önünde sandwich satan bi tezgah açalım diyorum arasında peynir zeytin domates vb.
    ürünler koyucaz millet sabah kuru simit yiyecegıne lezzetli bişeyler yenmıs olucak yanındada meyve suyu falan satarız günde 30 kişiye satsak
    aylık 1350 tl gelirimiz oluyo gayet yeterlı ogrencı ıcın hemde az zamanlı
    sizden tavsiye almak istiyorum böyle bi iş yapsak tutarmı ve siz olsanız sabah böyle bi yerden alış veriş yaparmısınız.
    ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER...

• İstanbulda var böyle şeyler adam arabanın arkasına bütün kahvaltılıjları dizmiş (nutella dahil ) ekmeğin arasına atıyordu. Cuzi ve doyurucu iyi bir yerde acarsanız güzel para götürürsünüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bir yeri kapatmanız önemli belki o zaman olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi de güzel spor ayakkabısı alın zabıtadan kaçarken işe yarar
  • evet amca oğlu söyledi banada bu işi yapanlar var diye zeytinburnunda oturuyo yarım ekmek arasına ne istiyosan onu koyuyorlarmış
    benım dedıgım yer tam sanayi kapısı önü kardeş içeri giren işciler otobus durakları falan sabahları çok işlek oluyo hemde zabıta derdın olmaz sabah sabah
    bende milletten bı fıkır alıyım ölü yatırım yapmamak için tutar derlerse yaparım ne olucak 50 tane satsam aylık 2.500 para yapıyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.