Şimdi Ara

Isparta İl Jandarma Komutanlığı>>Buraya<< (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
12.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dymmt

bende aynı msn dymmt@hotmail.com

ekledim kardeşim msne
  • quote:

Orijinalden alıntı: hifled

quote:

Orijinalden alıntı: Nicola Tesla

bende ısparta il jandarmaya düştüm ? Varmı başka arkadaş ?

Var tertip var. Ankaradan gideceğim. Sen neredensin?

kardeş ben pm atamıyoreum bi sorun var inşallah bu yazıyı görürsün.
    ben istanbuldan gidiyorum gece 11:30 otobüsü ile (bu gece) sabah 10 gibi ıspartada olacak istersen teslim olmadan görüşebiliriz ?
  • quote:

quote:

quote:

ben istanbuldan gidiyorum gece 11:30 otobüsü ile (bu gece) sabah 10 gibi ıspartada olacak istersen teslim olmadan görüşebiliriz ?

Ben de ankaradan sabah 7 de çıkacam yola. 13.30 da orada olurmuşum. Yaz okulunu orada geçirdim ben bir iki sene önce çarşıyı az buçuk biliyorum hiç bilmiyorsan bir şekilde görüşelim. saat 2:30 da garanti bankasının önü gibi. Hem tanışmış oluruz bir yemek yiyip beraber teslim oluruz benim msn hifled@hotmail.com ekledim seni ama olmadı galiba adım furkan

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de ankaradan sabah 7 de çıkacam yola. 13.30 da orada olurmuşum. Yaz okulunu orada geçirdim ben bir iki sene önce çarşıyı az buçuk biliyorum hiç bilmiyorsan bir şekilde görüşelim. saat 2:30 da garanti bankasının önü gibi. Hem tanışmış oluruz bir yemek yiyip beraber teslim oluruz benim msn hifled@hotmail.com ekledim seni ama olmadı galiba adım furkan

hoca çok geç geliyomuşsun ya o saate kadar nerde bekleyecem seni
    :)

• Benim de Antalya'ya sonrasında Isparta İl Jandarma Komutanlığı'na çıktı arkadaşlar. Kısa dönem olarak. Orada ustalıkta kalacak arkadaşlardan her türlü yardıma açığım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximof -- 10 Aralık 2011; 1:40:13 >
  • Isparta'da yapan dedelerımız bır yardımcı olsa usta bırlıgım orada bi bilgi paylaşımı olsa sevınırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levserdem

Isparta'da yapan dedelerımız bır yardımcı olsa usta bırlıgım orada bi bilgi paylaşımı olsa sevınırım.

Merhaba, Isparta İl Jandarma alayında ise, sevindirici olan spor yok çünkü koşacak kadar bir alan yok. Kötü yanı yemekler hemen dibindeki kışladan geldiği için çok kötüdür. Onun dışında bir problem yok. İlçelerde isen ilçesine göre değişiyor. Hayırlı olsun.

Not : Mesajı attıktan sonra üç mesaj üstte mesajımı gördüm duygulandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hifled -- 11 Ağustos 2012; 9:40:41 >
  • Benim kisa donem askerlikte usta birligim burasi cikti. Izmir Bornova sonrasi buradayim. Yakin zamanda buralarda askerlik yapmis birileri var mi? Hakkindaki bilgiler hep eski. Hic mi buraya giden Jandarma yok yahu?
  • Alo var mı Isparta İl Jandarma Komutanlığına düşen?Acemi ustada benim burası iyi mi kötü mü acaba ya..İstanbuldan gidicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Alo var mı Isparta İl Jandarma Komutanlığına düşen?Acemi ustada benim burası iyi mi kötü mü acaba ya..İstanbuldan gidicem.

benimkiside aynı yer :)benimkiside aynı yer
  • fatih_18_18_18 F kullanıcısına yanıt
    Çok şükür biran dedim tek kaldım başka kimse gitmiyor.İstanbuldan gidiyorum devrem sen nerden gidiceksin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Çok şükür biran dedim tek kaldım başka kimse gitmiyor.İstanbuldan gidiyorum devrem sen nerden gidiceksin?

bende istanbuldan gideceğim thy de bilet var hemen al bence fiyatıda uygun 6 kasımda
  • fatih_18_18_18 F kullanıcısına yanıt
    Bende tam ona bakıyordum ama 6 kasım da mı teslim olucaz biz?Sülüsü alınca belli olmıcak mı katılış tarihimiz?
  • acemide ustada ısparta il jan. dh den 3 kişiyiz galiba
  • Bende acemi usta ısparta il jandarma
  • caneryilmazer kullanıcısına yanıt
    1 kişi daha çıktı nerden gelicen devrem sen?Araştırdığım kadarıyla jandarma nispeten daha rahat oluyormuş.Ordan karakol ve ilçelere dağıtım olabiliyormuş.
  • s.a beyler

Ben Yunus Güngör Giresun'dayım ve kısa dönem olarak Isparta Jandarma genel komutanlığına gidiyorum. Bende hem acemi hem de usta birliği burası görünüyor.

Sayfayı yeni gördüm yoksa daha önce yazardım. Heyecan var mı heyecan :))
  • arkadaslar benımde il jandarma ısparta cıktı.aydından gelıcem.kısa donem yapıcam.ustabırlıgımde aynı yer gorunuyor.hakkımızda hayırlısı..
  • caneryilmazer kullanıcısına yanıt
    4 yap sen onu bende gelıyorum aydından ;)
  • Beyler bende İzmir'den geliyorum kısa dönem er, acemilikte usta birliğide Isparta il jandarma komutanlığı.Sülüsü aldığımda 6 kasım saat 10'a kadar teslim olman gerekiyor dediler.Eskiden saat 5'e kadardı teslim olma zamanı bu yeni uygulama mı acaba bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.