Şimdi Ara

ispanyolca kursu öncesi ve sonrası için öneriler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yaklaşık 8-9 seneden beri turizm sektöründe çalışmaktayım ve yabancı dil olarak ingilizcem var; fakat malumunuz artık ingilizce artık her vatandaşın bilmesi gereken bir dil olduğu için pekde artısı kalmadı bende ikinci bir dil olarak ispanyolca öğrenmeye karar werdim.

bari başlamışken en iyisi olan cervantese yazılayım dedim. hocalarının hepsi ya ispanyol yada güney amerikalıymış ben hiç ispanyılca bilmiyorum ilk başladığımda zorluk çekermiyim hocaların türkçesi yok ingilizce biliyolardır ordan sıyırırım diye düşünüyorum.

birde bu sınıflarda benden daha iyi ispanyolca bilen varsa en azından temeli olan kişiler varmıdır? bu durum beni dahada zorlar onlar konuşurken ben öle boş boş bakmıyım etrafa tamam ingilizce kursunada gittik ama çat pat bişeyler biliyorduk. sonuçta az buz para ödemeyecez.

neler tavsiye edersiniz kursa başlamadan önce ve sonrasında.

• Ben beşiktaşta bir kursta geçen nisan ayında başlamıştım ispanyolcaya. Başlangıç seviyesiydik. Hepimiz sıfır ispanyolcaydık. Hocada yabancı. Nasıl olacak drrken hoca deneyimli olduğu için başta çok basit ingilizceyle başladı derse 2. Haftadan itibaren tamamen ispanyolca devam etti dersler. Yani burda hocaya çok iş düşüyo başta. Biraz da den çabalarsan çorap söküğü gibi geliyo. Korkacak bişey yok yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nslhnhn N kullanıcısına yanıt
    Hangi kurs acaba? tavsiye eder misiniz?
  • sunon S kullanıcısına yanıt
    Reklama girer diye yazmamıştım.İstanbul dil akademisi. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nslhnhn -- 21 Ağustos 2014; 12:34:27 >
  • nslhnhn N kullanıcısına yanıt
    Haftasonu aradım kursu. Fiyat gerçekten uygun geldi. Tavsiye için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labrador selin -- 25 Ağustos 2014; 22:24:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.