Şimdi Ara

İşletmede Koç Sabancı Bilkent Üçlüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşletmede sizce bu 3 üniversiteden hangisi en iyidir ve neden Başka üniversite önerileriniz varsa onları da alabilirim (Not: Boğaziçi olmuyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erderer -- 4 Temmuz 2013; 1:49:27 >

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: kibebe06

up

sağol
  • erderer kullanıcısına yanıt
    kardeşim bende işletme-iktisat düşünüyorum. Sıralamam 1900. Bogaziçini zorlicam ama olmazsa gs yazmayı düşünüyorum. Sen neler biliyorsun, ne yapmayı planlıyorsun ?
  • kibebe06 kullanıcısına yanıt
    Senin Bogazici iktisat sondan olur gibi ben gsyi fransızca olduğu için düşünmüyorum yoksa oranın da eğitimi gayet iyi benim de kafam karışık işte
  • erderer kullanıcısına yanıt
    Fransızcayı da halledebiliriz kasarsak bence. bilkent koç sabancı kafamı karıştırıyor yazsam mı yazmasam mı diye yada hangisini üste yazıcam :S
  • Ben haftaya baya detaylı bi araştırma yapacam amcamin sabancida hocalik yapmış bi arkadasi var o hem üniversiteleri gezdirecek hem de fikir verecek ama söyle de bişey var bilkentte falan 200bininci adamla aynı yerde okumak var o düşünduruyo
  • üçü de işletme alanında gayet başarılı okullar. üçünden biri gelirse aa bu gelmedi, şu geldi diye üzülmene gerek yok
  • Bilkent'te EE okuyan birisi olarak diyebilirim ki bilkent işletme bence gereğinden fazla öğrenci alıyor ve o kadar öğrencinin arasında kendini göstermen oldukça zor olacak diye düşünüyorum.Ayrıca orada derslerinden çok yaptığın aktiviteler,projelerle anılırsın .Tamamen senin karakterine bağlı Bilkent.Ayrıca oldukça geniş bir iş çevresi oluşturabilirsin bil.işletmede bu da senin için hayati öneme sahiptir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.