Şimdi Ara

işlemci tavsiyesi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • q8200 işlemcim p45ds3l de boardum var görünürde bir performans eksikliği hissetmesemde 2500k işlemcilerin büyüsüne bende kapılmış bulunmaktayım.q8200 dem 2500k ya upgrade yapmaya gerçekten değermi arkadaşlar fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• kullanmadan farkı göremessin bide bir araya getirilen bileşenler çok önemli ben i7 950 kullanıyorum tek kelime ile süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fugative

kullanmadan farkı göremessin bide bir araya getirilen bileşenler çok önemli ben i7 950 kullanıyorum tek kelime ile süper

oc amaçlı değilde stabilite ön planda bir sistem kurarım alırsam eğer .kafamdaki board Gigabyte P67A-UD3-B3 bu, ramde 2x KINGSTON HYPERX - 2GB DDR3 1600 bunlardan olur. Senin dediğinden gerçekten değiştirdiğime değeceğinimi anlayayım???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemesis-cpa -- 27 Nisan 2011; 23:58:55 >
  • yaptığın işe bağlı.
    daha güçlü oyunalr v.s. düşünürsen tabiki değecektir.
    ama vasat bir kullanıcıysan değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

yaptığın işe bağlı.
    daha güçlü oyunalr v.s. düşünürsen tabiki değecektir.
    ama vasat bir kullanıcıysan değmez.

Sırf nette gezip faceten çene yarıştırmakla meşgul tiplerden değilim onu kast ediyorsan zaten o yüzden değiştirmek istiyorum fekat vereceğim parayı gerçekten hakedecekmi onun merakı içiersindeyim.Amdx2 4000 den q8200 e geçtiğimde cidden inanlımaz farketmişti kıyaslayabilen olursa q8200 den 2500k ya geçmek aynı derecede farkedermi dersiniz???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.