Şimdi Ara

İşlemci soğutucu tavsiyesi am4 600tl'ye kadar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Ryzen 1700x için işlemci soğutucu istiyorum, öncelikle sıvı soğutmadan sızdırma vb. gibi durumlar olduğu için diğer parçalara zarar gelebilir diye biraz korkuyorum. Kasa Corsair 730T hava soğutma olarak sınır yok gayet büyük bir kasa soğutucularda sıkıntı çıkmaz.

Am4 destekli soğutuculara baktığım zaman ilk Noctua NH-D15 Se karşıma çıkıyor fiyatı 800tl civarında, yabancı forumlara baktığım zaman D15 e rakip Be Quiet! Dark Rock Pro 4 var ikisi de amazonda 90$ a satılıyor ancak ülkemizde noctua daha pahallı 550tl civarında Dark Rock Pro 4 bulabiliyorum.

Onun dışında bir de Cooler Master MasterLiquid 240 düşünüyorum oda 650tl civarında bulabiliyorum, Lite ı da var lite ile arasında ne gibi farklar vardır? Birde radyatörü çok ince diyenler olmuş.

Sizce Dark Rock Pro 4 mü almalıyım yoksa MasterLiquid 240 mı? Yoksa + - 600TL civarında daha iyi bir am4 destekli soğutucu var mı? Bu arada sev seviyesi benim için önemli değil sadece performansa bakıyorum, dış görünüş de önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FLowme131 -- 22 Ağustos 2018; 8:15:43 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.