Şimdi Ara

İşlemci soğutucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sunbeam Core-Contact Freezer İntel/Amd İşlemci Soğutucu (LGA1156/1155) 78 TL

İşlemci soğutucu

Akasa Venom AMD/Intel LGA 775/1156/1155/1366 İşlemci Soğutucusu 85 TL

İşlemci soğutucu

Arkadaşlar bu iki ürün arasında yapılan karsılaştırmaların hemen hemen hepsinde AKASA VENOM daha
    iyi görünüyor. Ama sizin sistem tavsiyelerinizde her zaman dikkat ettim siz sunbeam i tavsiye ediyorsunuz.
    Aralarında ki 5 liralık fark benim için pek önemli değil. zaten akasa Venom gorunumu ve yaklasık 40 liraya satılan fanı ile bence bu farkı karşılıyor. ama siz yinede sumbean diyorsanız ben ona gore hareket ederim.

İşlemci soğutucu

Bu kartın ortasındaki köprü soğutucu yaklaık 2.7 santim yüksekliğinde bana problem yaratır mı acaba.(ASUS P5B)
    SİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balci1941 -- 7 Mart 2011; 16:32:37 >

• eger daha ekonoomik bir çözüm arayısına girersen f/p ürünü olarak xigmatek red scorpion derim. bu ikisinin arasında tabiki akasa.
  • kardeşim eyvallah
    saolasın ama bu ürün de intel işlemci desteği cok kısıtlı, yarın 1155 sokete geçsem elimde patlar. ayrıca aparatını da bulamam kanımca. bir de ittirmeli plastik tutturacaklar cok tehlikeli vallha.
    birinin ucu kırılsa kanser olurum ben.
    dolayısıyla bu ürün bana yaramaz. akasa venom alacaz bu gidişle galiba.
  • Evet ben islemcinizi dikkate almamisim. Bencede ccf veya venom isinizi gorur. Noctua larada bakabilirsiniz eger az daha yuksek meblalar verebilecekseniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.