Şimdi Ara

İŞİ BİLEN arkadaşlar bi bakabilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba , KİA CEED marka aracım için kurmak istediğim sistem için 6000 tl civarında bi teklif aldım . istediğim çok kaliteli ve temiz bir ses

1) audison 5.1k amfi
    2) focal ps 165 f3 3yollu component
    3) focal ps 165f 2 yollu component
    4 alpine typer subwoofer
    5) kablo montaj işçilik mdf yalıtım

a) Arkadaşlar sizce bu fiyata bu sistem iyimidir ? iyi ve temiz bir ses alırmıyım yada baska bir sistem tavsiyesinde bulunurmusunuz ?
    B) ana ünite malesef orj kalacak bunun için de bir işlemci eklemek istiyorum sizce eklemelimiliyim ? eklersem fark ne olur ses anlamında?
    C) subwoofer bu sistemde şart mıdır ?
    D) cevaplayan herkese çok teşşekkür ederim şimdiden

• Amfi bendekinin aynısı çok amfi kullandım şimdiye kadar kullandıklarım içinde hem güçlü hem en temiz ses sahip olandı brax matrix dışında.
    Sistem gayet güzel pasif kurulacak sanırım, üst seviye bir ses işlemcisine ihtiyaç yok yalnız orijinal teypte de çevirici ile ses kaybı çok olur o yüzden orta seviye de olsa bir işlemci ya da kaliteli bir teyp bayaa faydalı olur.

Subwoofer sesi tamamlaması ve alt frekansları vermesi için gerekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak9006 kullanıcısına yanıt
    Peki fiyat uygunmu sizce orijinal teybide özellikler yüzünden değiştirmek istemiyorum
  • 3 yollu sistem için öne fiber çalışması vs gerekecek ürünlerde öyle ucuz ürünler değil fiyat normal geldi bana. İkinci el falan bir bitten ekleyin bence sisteme.

Fiyat için parça parça ayrıca fiyat almanız daha iyi olur piyasa ile kıyaslama yapabilirsiniz böylece.

• burak9006 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevbiniz için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.