Şimdi Ara

İşBankası Maximum Kart Mediamarkt 100 TL indirim !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
4.506
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • · Kampanya referans numarası 23 Aralık 2014 - 10 Ocak 2015 tarihleri arasında İnternet Şubesi’nden alınabilir.
    · Kampanyadan yararlanmak için kullanacağınız referans numarasını İnternet Şubesi ana sayfasında yer alan kampanya teklif görselinin altındaki “İstiyorum” butonuna basarak alabilirsiniz.
    · Referans numaranızla medimarkt.com.tr’den, Maximiles veya Maximum Kart ile yapacağınız 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinizde 100 TL anında indirim kazanabilirsiniz.
    · Kampanya referans numarası tek siparişte kullanılabilir.
    · Kampanyaya tüm ürünler dahildir.
    · Referans numaranızı,www.medimarkt.com.tr internet sitesinde “sepetim” sayfasında yer alan “İndirim kodu kullanımı” alanına yazarak kullanabilirsiniz.
    · Kampanya referans numarası 20 Ocak 2015 tarihine kadar geçerlidir.
    · Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez.
    · İş Bankası ve Mediamarkt.com.tr kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

.

• Worldcard kampanyası ile birleşseydi süper olurdu, böyle kampanya biraz yavan kalmış sanki.
  • Birleşmemesi için sebep yok gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfdks

Birleşmemesi için sebep yok gibi...

Maximiles veya Maximum Kart ile yapacağınız...
  • Denemesi yapılmıştır. Mediamarkt iptal etmediği sürece Wordcard ile alışveriş yapılabiliyor. Yani kampanyalar birleşiyor.
  • birleşiyor mu ki ya acaba, deneyimi olan var mı; iPhone 6 64gb alacağız en uygun böyle geliyor gibi.

edit: gold zaten stokta yokmuş. şans yok ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 30 Aralık 2014; 0:18:23 >
  • Bence de birleşmemesi için bir sebep yok.
    Geçtiğimiz cuma bu kodla ve World kartla alışveriş yaptım. Eğer puan yüklenmezse dövüş var.
  • kullanmak isteyen varsa :)
    PACISBNKNMZXP
  • Ben birleştirdim. Iyide birleşiyor

• PACISBNK4X4L4 PACISBNKPD8G9
  • İs bankası kodu maksimum kartla alışveriş yapınca indirim yapmıyor mu?
    World kartla yapınca nasıl yapacak?

• Birleşiyor arkadaşlar. Siz alışverişinizi yapın. Worldcard ın puan vermeme ihtimali yok çünkü sizin ne koduyla kaça alışveriş yaptığınız önemli değil. Önemli olan 500 veya 1000 TL alışveriş yapılmış olması.
  • bu 100 tl kodu ,world puan kampanyası ile birleşmiyormuş arkadaşlar şimdi mediamarktı aradım sordum .100 tl kod iş bankası kartıyla yapılan alışverişlerde kullanılabiliyormuş dedi

ama burada hem 100 tl kodu kullanıp hem de world kart ile ödeme yapanlar nasıl olacak şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 30 Aralık 2014; 14:45:23 >
  • Mediamarkt a telefon açtım.,telefondaki arkadaş iş bankası 100tl kod ile yapıkredi world kampanyası birleşmiyor dedi.Birleştirdiyseniz artık YKB nin puan yüklemesine kaldı son durum.Alışveriş yapan arkadaşlar siz de mediamartka sorabilirmsiniz 100tl kod ile alışveriş yaptım wolrd puanım yatacak mı diye ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 30 Aralık 2014; 15:09:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

Mediamarkt a telefon açtım.,telefondaki arkadaş iş bankası 100tl kod ile yapıkredi world kampanyası birleşmiyor dedi.Birleştirdiyseniz artık YKB nin puan yüklemesine kaldı son durum.

İyi de böyle bir şey sorarsanız tabi ki birleşmiyor diyecek, çünkü şartlarda birleşmediği yazıyor zaten.
    En son yanlış hatırlamıyorsam hızlıal.com da böyle bir şey oldu ve puanlar yüklenmişti.

Şartlarda mantıksızlık var;

Maximum kodu, maximum kart kullanırsanız düşer diyor ama kullanmadığımız halde düşüyor. Burası tamam.

World kampanyası; 1.000 tl üstü alışveriş yap 100 tl yüklerim diyor. Biz de tam olarak 1.000 tl üstü alışveriş yapmış oluyoruz.
  • Bende normal iş bankası maximum fakat banka hesap kartı var, isteyen olursa istanbulda bir gün beraber gidip alabiliriz, 10-20 bişeyler atarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

Mediamarkt a telefon açtım.,telefondaki arkadaş iş bankası 100tl kod ile yapıkredi world kampanyası birleşmiyor dedi.Birleştirdiyseniz artık YKB nin puan yüklemesine kaldı son durum.

İyi de böyle bir şey sorarsanız tabi ki birleşmiyor diyecek, çünkü şartlarda birleşmediği yazıyor zaten.
    En son yanlış hatırlamıyorsam hızlıal.com da böyle bir şey oldu ve puanlar yüklenmişti.

Şartlarda mantıksızlık var;

Maximum kodu, maximum kart kullanırsanız düşer diyor ama kullanmadığımız halde düşüyor. Burası tamam.

World kampanyası; 1.000 tl üstü alışveriş yap 100 tl yüklerim diyor. Biz de tam olarak 1.000 tl üstü alışveriş yapmış oluyoruz.

aynen hocam tahminimce yatar ,bankanın world puan kampanyasında diğer indirimler ile birleşmez vs yazmıyor.bakalım yine de sonucu merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Bende normal iş bankası maximum fakat banka hesap kartı var, isteyen olursa istanbulda bir gün beraber gidip alabiliriz, 10-20 bişeyler atarsınız.

madalyonlu kız.jpg

Forumda 1 2 tlye satılıyor kod
  • elimde kod var ancak maximum kartım yok axesle alınabiliyor mu şimdi bu tv ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafası Güzel Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Bende normal iş bankası maximum fakat banka hesap kartı var, isteyen olursa istanbulda bir gün beraber gidip alabiliriz, 10-20 bişeyler atarsınız.

madalyonlu kız.jpg

Forumda 1 2 tlye satılıyor kod

O zaman beleş bende. Cidden banka kartıyla kod alınıyorsa biri pm atıp tarif etsin veririm kodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfer Rosa -- 30 Aralık 2014; 17:33:59 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.