Şimdi Ara

iş bankamatik her 100 TL alışverişe 10 TL toplam 50 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
11
Favori
19.763
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BP kampanyası için android telefon yok ios var.Bu durumda sadece kartı temassız okutsak kampanyaya dahil olabiliyor muyuz?
  • kart temassız in işlem başı limit i 90 TL diye biliyorum şok da denemiş tim vermemişti 125 i onaylamadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loyalmale

kart temassız in işlem başı limit i 90 TL diye biliyorum şok da denemiş tim vermemişti 125 i onaylamadı
    https://www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=bp-istasyonlarinda-30tlyevaran-maxipuan&IdCampaign=MjIxMA==-ISB

burada işbankası bankamatik kartları yazmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: paşa1978

İsbank bankamatik karta bagli olan hesaba hesap işletim ücreti var midir...
    var ustad , üstelik artık aynı şubedeki hesaplar arasında bile havale ücreti kesmeye başlamışlar. 20 senelik kartımı kapatıcam
  • quote:

Geçen gün konusunu açtım hemen saniyeler içinde konu kapandı. Danıştay kararını umursamiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aradim isbankasini sadece ticari hesaptan ucret aliyoruz dediler

• paşa1978 P kullanıcısına yanıt
    Hocam benden de hesap ücreti kestiler, aradım kararı söyledim tartıştım sonuç değişmedi. daha sonra email üzerinden birkaç kez yazıştım ve şikayet edeceğimi söyledim yine yok dediler. sonra mail geldi tüketici memnuniyeti adına bir seferlik iade ediyorlarmış ama en az iki tane otomatik ödeme tanımlayın hesaba dediler. iyi dedim iki talimat verdim ama hiç onlara ödetmiyorum önden kendim ödüyorum talimatlar bekliyor orda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vefa1453

Geçen gün konusunu açtım hemen saniyeler içinde konu kapandı. Danıştay kararını umursamiyorlar

Alıntıları Göster
    Öyle bir durum yok, ben thh kararı ile 208 lira geri ödeme aldım işbankasından

• quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

uygulamada kaçıncı alışveriş olduğu görünüyor mu acaba ?
    Uygulamaya şifre ile giriş yapınca görünüyor altta tablosu ve ne aşamada olduğunuz. Giriş yapmayınca çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Öyle bir durum yok, ben thh kararı ile 208 lira geri ödeme aldım işbankasından

Alıntıları Göster
    Yani banka kesiyor biz thh verecez tekrar almak için

https://www.sikayetvar.com/is-bankasi/hesap-isletim-ucreti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vefa1453 -- 8 Şubat 2019; 11:16:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: escape__06

Hocam benden de hesap ücreti kestiler, aradım kararı söyledim tartıştım sonuç değişmedi. daha sonra email üzerinden birkaç kez yazıştım ve şikayet edeceğimi söyledim yine yok dediler. sonra mail geldi tüketici memnuniyeti adına bir seferlik iade ediyorlarmış ama en az iki tane otomatik ödeme tanımlayın hesaba dediler. iyi dedim iki talimat verdim ama hiç onlara ödetmiyorum önden kendim ödüyorum talimatlar bekliyor orda.
    Teşekkürler bilgi icin

• quote:

Orijinalden alıntı: escape__06

Denizbank 6 aylık kampanya yapıyor 50 TL bonus veriyor hocam , aslında siz hala işlem ücreti ödüyor sayiliyorsunuz

• Kampanya için bankamatik kartı istedim. Şimdi de hesap işletim ücreti alınıyormuş. Hesap birkaç senelik ne yapsam bilemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casey_ kullanıcısına yanıt
    Hesap işletim ücreti alamıyor şuanda hiç bir banka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Benim şubemde yok hesap işletim ücreti vs BUrada ki şubede yoksa hiçbir şubede olmaması lazım.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Şüphedeyim çünkü alındığına dair şikayetler var. Thh falan uğraşmak istemiyorum. İnşallah alınmıyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vefa1453

Yani banka kesiyor biz thh verecez tekrar almak için

https://www.sikayetvar.com/is-bankasi/hesap-isletim-ucreti

Alıntıları Göster
    Şikayet mesajlarını inceleyin hepsi ticari hesap demiş, bireysel hesaplarda yasak şuan alamıyorlar

• quote:

Uygulamaya şifre ile giriş yapınca görünüyor altta tablosu ve ne aşamada olduğunuz. Giriş yapmayınca çıkmıyor

Alıntıları Göster
    uygulamaya şifre ile giriş yapıyorum ama göremiyorum ,tam olarak nereye bakmam gerekiyor bir türlü çözemedim :)

edit : tamam şimdi gördüm ,katıldın denen yere girince gözüküyormuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 9 Şubat 2019; 1:8:50 >
  • quote:

Şikayet mesajlarını inceleyin hepsi ticari hesap demiş, bireysel hesaplarda yasak şuan alamıyorlar

Alıntıları Göster
    İnşallah hocam ama pek öyle görünmüyor. Yüzyüze bankacily müşterilerine ücretsiz yazıyor. Yani mevfuy hesapta 100 bin TL olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vefa1453 -- 9 Şubat 2019; 14:42:11 >
  • Bugün 2. Alışverişi yaptım benzin aldım ama uygulamada görünmüyor. Dün akşam da benzin almıştım o anında yansımıştı. Bugün haftasonu olduğu için mi göremiyorum acaba?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.