Şimdi Ara

Irak Kerbelda Bir İnşaat Firmasından Teklif Aldım Bilgi Lazım Yardım(Teknik Ressam)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Başlıkta belirttiğim gibi Irak'ın Kerbela şehirinde Türk bir inşaat firmasında teknik ofiste çalışmak üzere teklif aldım. Kerbelada durumlar nasıldır can güvenliği ne durumdadır gitmelimiyim sizce henüz maaş konusunuda konuşmadım sizce ne kadar bir ücret istemeliyim mesleğim teknik ressamlık mimari ve statik proje çiziyorum 5 yıldan fazla inşaat sektöründe tecrübem var bunun 1 yılıda şantiyede geçti. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

• adınız hüseyin ve babanızın adı ali mi acaba?
  • Hüseyin napıyon olm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eisenmate

adınız hüseyin ve babanızın adı ali mi acaba?

Dalga gececek baska birsey bulamadin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Irak falan karisik hocam hic gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: mapheluiT

Irak falan karisik hocam hic gerek yok

Karşık bölgeler var kerbalayı araştırdığımda çok fazla bir bilgi edinemiyorum size danışayım dedim.
  • işid kaçırır bence boşver.o bakımdan gitmemek daha uygun gibi.tabi sen bilirsin.maaaşı iyiyse fırsatı değerlendir ama tehlikeli olabilir tabi orası.paraya ihtiyacın varsa can güvenliğinde varsa değerlendirebilirsin ama tehlikeli olabilir.
  • Medeniyeti yeniden inşa edin hocam bu insanlık bok oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: efsi

işid kaçırır bence boşver.o bakımdan gitmemek daha uygun gibi.tabi sen bilirsin.maaaşı iyiyse fırsatı değerlendir ama tehlikeli olabilir tabi orası.paraya ihtiyacın varsa can güvenliğinde varsa değerlendirebilirsin ama tehlikeli olabilir.

Tehlikeli olduğu doğru. Şaunda çalıştığım mühendislik firmasıda ırakta iş yapıyor arada mühendisler gidip geliyorlar ama belirttiğim yere değil kuzey bölgesine gidiyorlar şimdiye kadarda bir sorunla karşılaştıklarını duymadım ne mühendislerden nede oradaki şantiyeden. Bana teklif gelen bölge güneyinde kalıyor işid kontrolündeki bölgler var yakınında tabi baktığım haritalar eski tarihli güncel durumu konusunda bir bilgiye sahip değilim şuanki aldığım ücretin 3 katını talep edeceğim dolar bazında neye denk gelirse artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Medeniyeti yeniden inşa edin hocam bu insanlık bok oldu.

Hocam onu yapabilmek için afedersin ama tanrı ile görüşmek lazım şuanda dünya üzerinde medeniyeti tekrar inşa etmek ölüyü diriltmek demek.
  • Kerbelada sıkıntı yok babam iş için gitti geldi arkadaşları orda bir sıkıntı yok yani.

• Çantanda bir ak-47 bulunsun. Ne olur ne olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheSteinway

Çantanda bir ak-47 bulunsun. Ne olur ne olmaz.

Son haberlerde silahların pazarlarda satıldığı söyleniyordu gidersem ve kendimi güvende hissetmezsem son düşüneceğim hareket olabilir.
  • Bir bakmışın(Allah korusun) liveleak'te videonu görürüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eisenmate

adınız hüseyin ve babanızın adı ali mi acaba?

Komik mi?

• http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/204014/isid-tarafindan-yolu-kesilen-turk-muhendisler-ver-ben-sikacam

Böyle olaylarla karşılaşma ihtimalini var. Parası iyiyse git dicem ama sen bilirsin hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşaat muhendisi öğrencisiyim iyi bir maaş karşılığında gidilebilir bence.Ben de yurt dışı düşünüyorum ilerde.

• Hocam para icin gencliginizi harcamayin . Mutlu oldugunuz zaman gecireiginiz yerde kalin . Paranin mutluluktan onemli olmadigini anlayacaksiniz

• Bölgeye sürekli gidip gelen tanıdıklarım var. Bölge bizzat İran'ın devrim muhafızları ve onlar tarafından silahlandırılmış bir şii ordusu ile korunuyor.
    Bölge güneyde olduğundan, iyi korunduğundan güvenlik sorunu olmaz.

Maaş konularını vs. bilmem. Kerbelaya 2-3 kere gitmişliğim de var o yüzden bilgilrimi paylaşmak istedim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.