Şimdi Ara

iptv satyn almak hakkynda tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkada?lar yutdy?ynda ya?yyorum evim uydu anteni takmaya müsait olmady?yndan dolayy yurtdy?ynda ya?ayan arkada?larym bilirler ve genelde tercih ederler iptv boxlar webtv gibi hizmetler alarak ucuz ve kaliteli bir yol arayy?yndadyrlar genelde bununla ilgili deneyimlerimi payla?mak istiiyorum.

Yakla?yk 1 yyldyr birçok adresten satyn aldym bir ço?unun yayynlary internette dola?an kalitesiz görüntülerin payla?ymyyydy yinede sa?lykly çaly?yyor denebilir bu yüzden onlary if?a etmicem benim asyl takyldy?ym ve ticaretlerine uyuz oldu?um birkaç isimden bahsedicemki sizde ayny hatalara dü?meyiniz paranyzy ve sinirlerinizi koruyunuz diye

Öncelikle ?undan bahsetmek istiyorum piyasada dikkat edin iptvciler 30 kanal satyyolar acaba neden paneller birbirlerinin aynysy ve birinde çaly?mady?y zaman di?erlerindede çaly?myyor yani belliki hepsi bir yerden satyn alyyor bu sistemi

Emin olun 30 kanalyn hepsi çaly?myyor adyny vermiyim me?ur spor kanalynyn 3 kanaly olmasyna ra?men yanlyzca biri çaly?yyor ve derbi maçlarynda di?er kanallar kapatylyyor buna ra?men yinede takylmalardan izlenmiyor

Mutlaka ayda 7 10 gün tüm sistem çaly?myyor kanallar kapaly oluyor

mü?teri hizmetleri falan filana inanmayyn bir skype yada bir viber vb. bir numara veriyorlar diyorsunki karde? neoldu kanallara 10 gün oldu açylmady zamanymy çalyyosun gibi laflarla kar?yla?yyorsunuz.

birçok forumda ara?tyrdym birtane tavsiye yok bu satycylara. satycylar kendileri yayynlyyor i?te bizi tavsiye edenler diye girin sitelerine ele?tirel bir yorum yapyn asla yayynlanmyyor.

tavsiyem ?uki bu iptv kanallary hepsi biryerden çykyyor o ki?iyide buldum sanyrym irtibat kurmaya çaly?yyorum emin oldu?umda onuda payla?ycam. yani ondan gelen yayyn bozuldumu hepsi bozuluyor ve düzgün çaly?myyor 1 senedir satyn alyyorum

yani durum bu arkada?lar sizleri uyarmak istedim olumlu yada olumsuz deneyimlerinizi payla?yrsanyz bu ahlaksyzlary if?a etmi? oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tufancap -- 14 Ocak 2015; 3:39:51 >

• Bende bilgi almak istiyorum ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.