Şimdi Ara

IPOD TOUCH3 + KENDİ TELEFONUMMU T20 Mİ? çok acil destek arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk başta ipod touch almayı düşünüyodum sonra t20nin de işimi görebileceğini gördüm samsung star wifi telefonum var yeni bi telefon almadan sadece ipod touch alıp kullanmalımıyım yoksa t20 mi almalıyım yardım ederseniz çok sevinirim!

• İki cihazı birden taşımaya sıkılmayacaksanız ipod touch3
  • teşekkürler ama kararsız olduğum konu aslında acaba i pod touch daki tüm uygulamalar t20 de açılacakmı ve 600 mhz işlemci yeticekmi . . .

• hayır bütün uygulamalar açılmaz. biri ios diğeri android. ios uygulama açısından daha zengin.
  • ipod touch değilde Galaxy S Wifi 5.0 var 5'' boyutunda mp4 çalar aynı ipod 3 gibi galaxy S'in telefon özelliği olmayan 1'' daha büyük versiyonu.

bunda 1ghz işlemci var daha hızlı daha güçlü büyük ekranı sayesinde e-kitap olarak kullanabilirsin film izlersin müzik dinlersin..

ve galaxy s wifi 5.0 yaklaşık 500liradır 480'e falanda bulabilirsin.
  • çok sağolasın kardeş seni allah gönderdi ama bunu nerden alabilirim internette baktım biraz adamlar en düşük 570 demiş sen 480 diyosun benim kafa karıştı

• vatanda gezerken 480'e gördüm.

yada telefonu sat 680'e Xperia Neo V al buda iyi bir seçenek olur.

birde kullanım amacın nedir fotoğrafmı önemlidir müzik mi yoksa mesajlaşmamı ?

yoksa uygulamalar vs mi ?
  • çok az müzik ve bolca uygulama ama artık psp nin küçücük ekranına yoğunlaşmak tan yoruldum yani büyük ekran daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkeucvet -- 5 Aralık 2011; 20:12:56 >
  • vatan bilgisayarın internet sitesine baktım 489 Tl yazıyo sanırım bunu alıcam tüm yardımlarınız için çok çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

vatanda gezerken 480'e gördüm.

yada telefonu sat 680'e Xperia Neo V al buda iyi bir seçenek olur.

birde kullanım amacın nedir fotoğrafmı önemlidir müzik mi yoksa mesajlaşmamı ?

yoksa uygulamalar vs mi ?

Dediği gibi bence darty den neo v al 380 kafanın rahatına bak
  • peki bu xperia neo v nin fiyat ne kadardır ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.