Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
9
Favori
622.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dj necmi

Ziphone ile jb yapabilirsin.Sonra Installerdan fwchanger ı kur.Ordan da ipodu 1.1.4 olarak göster.Sonra istediğin herşeyi kurabilirsin

hocam bu dediklerinin hepsini yaptım installer dan fwchanger i indirdim. 1.1.4 olarak gösterdim. save dedim. sonra çıktım genel ayarlarda versiyona baktım "null" yazıyodu. daha sonra herhalde oldu dedim. kapttım aleti tekrar açtım. siyah ekran çıktı. düzeltemedim tekrar restore etmek zorunda kaldım ve eski haline geri döndü. off ya saatlerdir uğraşıyorum. inanmıyorsanız bu konuyla alakalı ilk soreuma bakın kaçta yazmışım. 9 muydu 10 muydu neydi:)
  • arkadaşlar bir sorum daha olacak 2.0 jb li bir ipodum var fakat sık sık sorunlar yaşıyorum bunun bir örneği daha ipodumda hiçbir uygulama yüklü bile değilken monkeyball ifuse gibi younları atamıyorum yetersiz disk alanı uyarısı alıyorum kullandığım programlar ipohone browser ve winscp lütfen yardım edin birde şeyi duymuştum uygulamalar için ayrılan kısım 500 mb ise nerede bu 6-7 mb lik oyunlar atılmıyor ipoda yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mfk44

arkadaşlar bir sorum daha olacak 2.0 jb li bir ipodum var fakat sık sık sorunlar yaşıyorum bunun bir örneği daha ipodumda hiçbir uygulama yüklü bile değilken monkeyball ifuse gibi younları atamıyorum yetersiz disk alanı uyarısı alıyorum kullandığım programlar ipohone browser ve winscp lütfen yardım edin birde şeyi duymuştum uygulamalar için ayrılan kısım 500 mb ise nerede bu 6-7 mb lik oyunlar atılmıyor ipoda yardımcı olursanız sevinirim

Aynen. Bende de sorun var. İphone browser ile atıyorum. Yeniden başlatıyom iTouch ı. Fakat ekran geliyor ama oyun çalışmıyor.
  • aynı sorunu jbli 2.0 da ben de yaşadım ama 2.0.1 e geçince hiçbir sorun yaşamadım. jbli 2.0.1 e geçin arkadaşlar. custom firmware 2.0.1 bulabilirsiniz google da.. şu an 2.0 a sahip olanlar recovery moda girip ordan restore yaparak 2.0.1 customdan hemen geçebilirler.
  • kota derdimiz olmasa hemen geçerdim ama kotalı kullanıcıyım
  • ya 2.0 ı kurduktan sonra cydia güncelleştirme buldu yaparken dondu cihaz...powera basılı tutarak kapanmıyor...gücünü nasıl kesebilirim?ve 2.0 da sıkça böyle donmalar oluyormu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tarikaltuncu

ya 2.0 ı kurduktan sonra cydia güncelleştirme buldu yaparken dondu cihaz...powera basılı tutarak kapanmıyor...gücünü nasıl kesebilirim?ve 2.0 da sıkça böyle donmalar oluyormu?

aynı şey benimde başıma geldi.ilk kez cydia yı açtığımda donmuştu cihaz fakat daha sonra birdaha hiç böyle bi sorun olmadı

itunes account aldım fakat uygulama kurarken şu uyarıyı veriyor."Your account is only valid for purchases in the US itunes Store" bu uyarıyı alanlar varmı?Ne yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferisss -- 11 Ağustos 2008; 16:16:47 >
  • arkadaşlar open SSH nin source nu bulamadım. Nasıl yükleyebilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aoshi

arkadaşlar open SSH nin source nu bulamadım. Nasıl yükleyebilirim?

community source ve de big boss muydu böle bi source var onları yükle installerda all packagesde bulabilirsin.yükleyince çıkar ssh
  • teşekkür ederim saol
  • Arkadaşlar şu slider ve music player temalarını nereye atıyoruz ?
  • Arkadaşlar 2.0 ın ve 2.0.1 in belirgin farklarını bilen var mı?
  • Arkadaşlar ben jbli 2.0.1 e geçtim daha stabil ve hızlı çalışıyo 2.0 daki bazı sorunlar giderilmiş. Size de tavsiye ederim

Ayrıca winpwn'nin yeni sürümünde program yükleyebileceğimiz alan boyutunu 2000MB a kadar çıkarabiliyoruz böylece yer sorunu da kalmıyor, istediğiniz bütün uygulamaları yükleyebilirsiniz. Ben 16GB Touch kullanıyorum programlara 2000MB yer ayırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cankat38 -- 11 Ağustos 2008; 19:31:00 >
  • internetten buldugum 2.0.1 versıyonu winpwn 2.0.4 ile kırmaya calısıyorum. winpwn unkown file dıyor buldugum 2.0.1 versiyonu ıcın yardımcı olurmusunuz pm atarmısınız bu versıyonu nerede bulacagım ıcın

cevaplarınız ıcın tesekkurler buldum cok sukur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubahakan -- 11 Ağustos 2008; 22:08:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: techfash

internetten buldugum 2.0.1 versıyonu winpwn 2.0.4 ile kırmaya calısıyorum. winpwn unkown file dıyor buldugum 2.0.1 versiyonu ıcın yardımcı olurmusunuz pm atarmısınız bu versıyonu nerede bulacagım ıcın

cevaplarınız ıcın tesekkurler buldum cok sukur

Banada yardımcı olur musunuz ? 2.0.1 sürümünü nerden bulabilirim?

Edit: Buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahve uzmanı -- 11 Ağustos 2008; 22:29:34 >
  • Biri de bulduğu yeri söylese nasıl olur?

Bende buldum. Tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvthsgm -- 11 Ağustos 2008; 23:07:32 >
  • 2.0.1 e JB de yaptım. Bakalım nasıl olcak?

Oyunları İphone browser dan atıyorum. iTouch ı açıp kapatıyom. İkon ekrana geliyo ama çalışmıyo. Hata mı yapıyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahve uzmanı -- 12 Ağustos 2008; 0:18:49 >
  • bende yaptım fakat o super monkey ball oyunlarını nerden yukleyecez bılen pm atsın lutfeeeeeeeen :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih_t

2.0.1 e JB de yaptım. Bakalım nasıl olcak?

Oyunları İphone browser dan atıyorum. iTouch ı açıp kapatıyom. İkon ekrana geliyo ama çalışmıyo. Hata mı yapıyorum?

Eğer cannot open falan filan bişey diyosa AppStore'dan ücretsiz birkaç şey kur.Oyna biraz.Düzelir diğerleri

@techfash

ihacks.ru adresinde çoğu uygulamanın kırılmış hali var.
  • 2.0.1 versiyonun JB li halini kurdum.Ama pc den oyun yüklüyom.iPod dan açmaya kalkınca ilk ekrana geliyo sonra iPod un ana ekrana geri dönüyo.App Store dan indirdim sorunsuz çalışıyo.
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.