Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
9
Favori
622.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hyr zatn bnde krılamaz demedim ama dierlerine göre zor kırılır veya geç kırılır, yani beklemek zorunda kalırsın buda canını sıkar boşuna. google bile bütün çalışanları hacker olmasına rağmen kırılabilio...

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spinalsurgeon -- 7 Haziran 2008; 23:54:01 >
  • şu an çıkacak olan 2.0 sürümü bile şimdiden kırıldı merak etmeyin arkadaşlar ayrıca touch almak için beklemenin hiç bi anlamı yok çünkü yakın gelecekte bi yenilik beklenmiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: hatred

arkadaşlar bu labirent oyununda istediğimiz bölümü seçemiyo muyuz? Her seferinede ilk bölümden başlamak bayıyo adamı...

dokunup sağa yada sola kaydır dostum
  • Merhaba arkadaşlar. installer ile sorun yaşıyorum. installere tıkladığımda sourc ları güncellemiyor. imoon, my media ve bir çok programı yüklerken dowloand yapıyor ama installking aşamasında ipod duraklıyor ve ana menüye dönüyor. ve işlem devam etmiyor. bunun nedenini bilen varmı. yoksa restore yapmakmı gerekir. şu anda uğraşmak istemiyorum. yardım ederseniz sevinirim.
  • @afterburner27
    aynı sorun bendede oluyordu dostum eger wifi baglantında bı sorun yoksa restore ettıkten sonra cozuluyor ben baska cozum bulamamıstım malesef...

bu arada dedıgınız gıbı flas ve java touchı bıhaylı zorlucak gozukuyo sarj ve ıslem bakımından ıns. dusunduklerımıze bır cagre bulunabılır yazılım olarak aksı taktırde sımız zor beyler...
    yenı nesıl touchlarda ıslemcı,pıl ve hafıza bakımından daha ıyı bır perfonmas beklenıyo benım bıldıgım kadarıyla yanı bencede touch almak ıcın beklencek bı donemde dıgılız...
  • mesajınızz iletildiii
  • Beyler touсh'ta nette gezerken gördüğümüz resimleri kaydedebilmenin bir yolu var mı?
  • bilmiyorum ama böyle durmadan üstüne flln tıkla resmin belki öyle flndır
  • yok yaa sanmam öyle olaсağını... Bi program fln yok muki sayfalardaki jpg dosyaları kaydedebileсek?
  • walla bilmiorm daa olmadı için edenemedim 9 hazirandan sonra gelicek. ama programı warsada orjinal versyonu wardır oda paralıdır. eğer resim tam ekran fln olabiliosa bişey warda ıpod touchtan ekran görüntüsü alıyodunnn...
  • teşekkür ederim dostum. sanırım restore yapıcam. ama şimdi değil. şu firmware çıksın belki kısa zamanda kırılır ona geçerim.
  • önemli değil.... arkadaşlar pekiya wi-fi ile ı pod toucha şarkılar indirebiliyormuyuz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: asfafa

walla bilmiorm daa olmadı için edenemedim 9 hazirandan sonra gelicek. ama programı warsada orjinal versyonu wardır oda paralıdır. eğer resim tam ekran fln olabiliosa bişey warda ıpod touchtan ekran görüntüsü alıyodunnn...

Olmasına oluyo ama ben orjinal boyutunda alabilmeyi istiyorum.
  • o kadarını blmyrm ama az snra yrdm glir
  • 2.0 in kesin cikis tarihi bellimi haziran ayi icerisinde cikacagi biliniyor fakat kesin tarih yokmu? Birde surekli yeni modellere hafiza artimindan baska bisey eklemiyorlar yeni nesil bir touch kesin cikmiyacak mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k.a.a.n. -- 7 Haziran 2008; 13:52:44 >
  • 9haziran die hatırlıorm
  • ı pod touchı aldımızda jbnin son sürümünü yüklesek 1.1.1den başlamasak bi sorun olur mu???
  • IMGrab'le resim kaydedebilirsin. Source:http://dezign999.com/repo

Kullanımı:
    Safari'de kaydetmek istediğin resmi tam sayfa olarak aç. Safari'yi kapatıp IMGrab'i aç. Import History'den resmin adresini seç ve Confirm'e bas. Resim ekrana gelince Save'e bas. Foroğraflar Photos'a gelir. SSH ile ulaşmak istersen Camera Roll klasöründe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amorph -- 7 Haziran 2008; 19:43:05 >
  • Arkadaşlar, Zibri blogunda açıklama yapmış zaten. Yakında 2.0 gelio fakat o da işlemcinin kaldırmayacağından şüpheli. ''Ben söylemeden yazılımınızı güncellerseniz buraya gelip de yardım için ağlamayın'' diyo. Gerçi bunları iPhone için söylüyo ama sürümü hemen güncellememek lazım yinede. Projenin devamı için yardımlarımızı da esirgemiicekmişiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Amorph

IMGrab'le resim kaydedebilirsin. Source: modmypod.net/repo.xml

Kullanımı:
    Safari'de kaydetmek istediğin resmi tam sayfa olarak aç. Safari'yi kapatıp IMGrab'i aç. Import History'den resmin adresini seç ve Confirm'e bas. Resim ekrana gelince Save'e bas. Foroğraflar Photos'a gelir. SSH ile ulaşmak istersen Camera Roll klasöründe.

Eywallah usta program gayet başarılı ve kullanışlı; fakat kaydettiği fotoğrafları bulamıyorum. Normal touсh üzerinde fotoğraflar klasörüne kaydetmiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.