Şimdi Ara

ipod touch için altyazı destekleyen player var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarda olduğu gibi video ve altyazıyı itouch'a atıp izleyeceğim bir program olup olmadığını merak ediyorum. Sakın şu şu programla filmin içine altyazıyı gömüyoruz öyle oluyo demeyin Onu biliyorum fakat uğraşmak istemiyorum. Yxplayer diye bir oynatıcı var destekleyen fakat altyazıları düzgün göstermiyor. 1-2 kelime çıkıyor sadece. Bunu kullanan oldu mu daha önce ya da altyazı destekleyen bildiğiniz başka programlar varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candyy -- 26 Ekim 2010; 16:27:34 >

• Oplayer var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salim89

Oplayer var.

denedim onda olmuyor. altyazı ve filmin adı aynı, altyazı uzantısı hem sub hem srt denedim göstermedi. siz nasıl yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: candyy

quote:

Orijinalden alıntı: salim89

Oplayer var.

denedim onda olmuyor. altyazı ve filmin adı aynı, altyazı uzantısı hem sub hem srt denedim göstermedi. siz nasıl yaptınız?

tek yaptığım filmin üstüne tıklamak kendi kendine altyazılı başlıyor.
  • benim kullandığım oplayer lite. henüz jb yapmadım. onunla alakalı olabilir mi acaba?
  • bendeki de oplayer lite. Tam sürümden tek farkı yukarıdaki reklam sanırım.
  • tamamdır başka dosya denedim oldu. teşekkürler :)
  • ben cinexplayer buldum onda gösteriyor ama her videoyu oynatmıyor mesela ac3 olmayacak video altyazı oynatıyor ama bazen türkçe karakter çıkarıyor bazen çıkarmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: candyy

tamamdır başka dosya denedim oldu. teşekkürler :)

keşke hangi programda yaptığını söyleseydin...
  • Oplayer ile yapmis iste arkadas. Baska dosya derken baska filmde denemis olmus. Oplayer bu konuda 1 numara. Altyazi turkce karakter sorunu icin ayarlardan altyazidilini isolatin5 i secin
  • işte tam bunu arıyordum süper olmuş :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.