Şimdi Ara

iPod Touch DVD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Cem Yılmazın DVD sini mov şekline çevirip iPoda atmak istedim fakat iTunes iPod bu videoyu oynatamaz dedi. Fakat mov uzantılı yapmıştım. Sorun nedir?

Çevirme işlemini yapmadan önce DVD Decrypter ile yapmam gereken işlemleri yaptım.

Total Video Converter kullanıyorum.

Yapmam gerekenleri inceleyip buradan okuyup yaptım yani araştırdım ama böyle bir şey göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::MetallicA:: -- 7 Mayıs 2008; 20:04:34 >

• mp4 kullanıyorum genelde bir sorun çıkmıyor. Tavsiye ederim.

• quote:

Orjinalden alıntı: PHI

mp4 kullanıyorum genelde bir sorun çıkmıyor. Tavsiye ederim.

Şimdi mp4 e çeviriyorum. Biraz uzun sürüyor çevirmesi

Bu arada cevap yazdığın için teşekkürler.
  • arkadaşlar videoları mp4 e dönüştürmek için FreeVideoToiPhoneConverter programını tavsiye ederim.şu ana kadar sorun yaşamadım.
  • ben sana "AVI MPEG MOV RM WMV iPod MP4 Converter" ı tavsiye ederim çevirirken "ipod" yada "psp" seçeneği bulunuyor,ikisi de mp4 ama bir farklılıkları vardır heralde
  • Ben de hep mp4 kullanıyorum. Allok güzel bence.
  • Özellikle allok u tavsiye ederim çünkü özel ipod codec ine cevirio ve bir sorun cıkmıyor... bence allok u dene pişman olmazsın...
  • bence değmez boşver. başka film izle.

• quote:

Orjinalden alıntı: laplacess

bence değmez boşver. başka film izle.

Sağol bende bunu soruyordum zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::MetallicA::

quote:

Orjinalden alıntı: laplacess

bence değmez boşver. başka film izle.

Sağol bende bunu soruyordum zaten

sana tavsiye edebileceğim çok güzel aksiyon filmleri var.
  • dvd convert işlemini nero recode 2 ile yapıyorum. total ile deneme yapmıştım ama olmamıştı. mesela transformersi nero ile ripledim. 1.5 gb lık bir mp4 dosyası elde ettim ama görüntü muhteşemdi. ipod touch da hiç bir sorunla karşılaşmadan izledim. normal ripleme işlemini ise total ile yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afterburner27 -- 11 Mayıs 2008; 11:57:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: afterburner27

dvd convert işlemini nero recode 2 ile yapıyorum. total ile deneme yapmıştım ama olmamıştı. mesela transformersi nero ile ripledim. 1.5 gb lık bir mp4 dosyası elde ettim ama görüntü muhteşemdi. ipod touch da hiç bir sorunla karşılaşmadan izledim. normal ripleme işlemini ise total ile yapıyorum.

bunu ben de bir deneyeyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.