Şimdi Ara

ipod touch bluetooth

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar öncelikli iyi geceler...dun arkadasla konusurken aklima takildi itouch 5G bluetooth alışverişini sadece apple cihazlarla mi yapiyor yoksa tüm cihazlarla yapabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: razor58

s.a arkadaşlar öncelikli iyi geceler...dun arkadasla konusurken aklima takildi itouch 5G bluetooth alışverişini sadece apple cihazlarla mi yapiyor yoksa tüm cihazlarla yapabiliyor mu?

Maalesef sadece apple cihazlar arasında bluetooth alışverişi yapılabiliyor. Diğer cihazlar ile yapılamıyor. Bildiğim kadarıyla jailbreak ile çözülebiliyordu.
  • jailbreakle paylaşim yapilabiliyorsa sorun yok zaten jbli kullanmayi planliyorum alinca :)
  • quote:

jailbreakle paylaşim yapilabiliyorsa sorun yok zaten jbli kullanmayi planliyorum alinca :)

Jb ıle mumkun 5 dolara airblue satın alman gerekıyor ben aldım hem ipad mini hem ip5 te yuklu sorunsuz calısıyor
    Cracklısı calısmıyor air blue nın ayrıca yenı alıcagın cıhazın surumu 6.1.2 veya oncesı olması gerekli 6.1.2 sonrası surumlere jb yok ve ios 7 cıkmadan yenı jaılbreak cıkmıycak beklemenız gerekıcektır bılgınıze saygılarımla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok saolun bu bilgiler cok faydali oldu :)
    Peki ios7 itouch 5e gelecek mi?
  • quote:

cok saolun bu bilgiler cok faydali oldu :)
    Peki ios7 itouch 5e gelecek mi?

Evet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.