Şimdi Ara

ipod touch 4g batarya sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    full şarjla oyun oynamaya başlıyorum, 30-45 dakika sonra oyundan çıktığımda batarya %60 falan kalmış oluyor, daha sonra ise şarj kendi kendine artıyor oyunu bıraktıktan 5 dakika sonra şarj %70 oluyor geri
    yeniden oyun oynamaya başlar başlamaz hemen önce %60a daha sonra da kaldığı yerden düşmeye devam ediyor.Bu sorunu benim gibi yaşayıpta çözen ve yardım edebilecek biri var mı acaba?
    edit: yine olmuş, dün akşam oyun oynayıp şarj%15 e gelince kapatmıştım.Şimdi açtığımda şarj %40 olmuş.1 dakika oyun oynadım şimdi yeniden %15 e düştü.
    not: cihazım 4.1 greenpoison jbl lidir.

• Ortada bir sorun yok ki, yüzdeyi kullanım şekline göre ayarlıyor. Gayet normal yani tüm touchlar da böyle..
  • hmm demek hepsinde böyle aslında saçma geldi bana apple ın böyle bir şey yapması, kalan yüzdeyi hiçbir zaman doğru öğrenemeyecez demek ki
  • Bence de saçma , ama hepsi öyle iste takma kafana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: miwaly

hmm demek hepsinde böyle aslında saçma geldi bana apple ın böyle bir şey yapması, kalan yüzdeyi hiçbir zaman doğru öğrenemeyecez demek ki

sadece apple değil. laptoplarda böyle. film izlerken , oyun oynarken kalan süre hemen azalır sallıyorum 30 dk der. oyundan çıkarsın 1 saate çıkar. apple e özel birşey değil yani.
  • arkadaşlar bende ipod 4g var 1 haftadır jailbreak yapmaya uğraşıyorum olmuyo biri bana yardım edebilrmi ?? :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcan19053

arkadaşlar bende ipod 4g var 1 haftadır jailbreak yapmaya uğraşıyorum olmuyo biri bana yardım edebilrmi ?? :/

iOS sürümünüz kaç ? (Ayarlar/Genel/Hakkinda/Sürüm:/) söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.