Şimdi Ara

IPOD SUFFLE yi kullanan arkadaşlar. Önerirmisiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaklaşık 1 ay içinde almayı düşünüyorum. sadece kaliteli müzik dinlemek istiyorum.. radyo olayını anlamış değilim mp3 çaları alan biri neden radyo dinlesin ki?dayo şart değil ses kayıt yapmasına gerek yok. kullananlar yardııım

• shuffle cidden kucuk olmasi cok avantaj eger boyut onemli diyosan bende hic sevmiyodum ama kullaninca kucuk olmasi ve sade olmasi super
  • quote:

Orijinalden alıntı: PolatA

shuffle cidden kucuk olmasi cok avantaj eger boyut onemli diyosan bende hic sevmiyodum ama kullaninca kucuk olmasi ve sade olmasi super
    büyük olup ahmak olacagına küçük olsun çakmak olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pollock

büyük olup ahmak olacagına küçük olsun çakmak olsun.

Alıntıları Göster
    0 shuffle alıcagına 300 mılyona mını al 2ncı elden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ers1n

Alıntıları Göster
    amerika fiyatı 99 dolar.. bir arkaraş gidecek ona getirtecem lakin sandisk sdmx2 512 mb lık da var aklımın bir kösesinde sd slotuda bulunuyormus. fiyat 104 dolar..ikisi arasında gidip geliyorum. ses kalıteleri nedir ??bilemiyorumki
  • quote:

Orjinalden alıntı: pollock

yaklaşık 1 ay içinde almayı düşünüyorum. sadece kaliteli müzik dinlemek istiyorum.. radyo olayını anlamış değilim mp3 çaları alan biri neden radyo dinlesin ki?dayo şart değil ses kayıt yapmasına gerek yok. kullananlar yardııım

radyo olmamasına katlanabilirim ama 150 euro verdikten sonra üstüne kıytırık bi ekran koymuyolarsa beş para vermem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinium

quote:

Orjinalden alıntı: pollock

yaklaşık 1 ay içinde almayı düşünüyorum. sadece kaliteli müzik dinlemek istiyorum.. radyo olayını anlamış değilim mp3 çaları alan biri neden radyo dinlesin ki?dayo şart değil ses kayıt yapmasına gerek yok. kullananlar yardııım

radyo olmamasına katlanabilirim ama 150 euro verdikten sonra üstüne kıytırık bi ekran koymuyolarsa beş para vermem
    bence eğer yurtdışından alcaksa 200$ mini var.. ondan alsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: misblay

bence eğer yurtdışından alcaksa 200$ mini var.. ondan alsın..

Alıntıları Göster
    bır sure sonra mp3 ler baymaya baslıyor :S
    degısık bır secenek oluyor radyo,,

ayrıca harddısk lı almanı pek onermem.
    sayet ben sakin, durgun bir adamım fazla hiperaftik degilim,
    evde veya etrafımda yere dusurecek kımsede yok dıyorsan alabılırsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ers1n

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ers1n

minilerin sıfırı 370ytl

• quote:

Orijinalden alıntı: felsongy

quote:

Orjinalden alıntı: ers1n

minilerin sıfırı 370ytl

Alıntıları Göster
    benim bildiğim o meretin bir ekranı yok, yani şarkı kimin şarkısı bilemezsin
    yanılıyorsam hemen bi arkadaş çıksın desin ki "yanılıyorsun", düzelteyim hatamı.

bence iPod mini al

• quote:

Orijinalden alıntı: Chriseba

yanılıyorsam hemen bi arkadaş çıksın desin ki "yanılıyorsun", düzelteyim hatamı.

bence iPod mini al

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Chriseba

bence iPod mini al

evet ekranı yok aslında buçok ilginç bi tanesine çok büyük ekran koyuyorlar ve mp3 playerda bu kadar büyük ekran mı olur dienlere tabi ekran çok önemli o yüzden kocaman ekran koyduk diolar birine de ekran yok ekransız da bir çok şey kolaylıkla yapılabiliyor diolar anlayabilmiş değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: felsongy

quote:

Orjinalden alıntı: Chriseba

bence iPod mini al

evet ekranı yok aslında buçok ilginç bi tanesine çok büyük ekran koyuyorlar ve mp3 playerda bu kadar büyük ekran mı olur dienlere tabi ekran çok önemli o yüzden kocaman ekran koyduk diolar birine de ekran yok ekransız da bir çok şey kolaylıkla yapılabiliyor diolar anlayabilmiş değilim

Alıntıları Göster
    quote:

Harbisinden alıntı: felsongy

satış politikası.
    hangisi kimin için daha uygun geliyosa, o kesim için ürünü iyice değerleştiriyorlar ki satılışı garantiye alınsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chriseba

quote:

Harbisinden alıntı: felsongy

satış politikası.
    hangisi kimin için daha uygun geliyosa, o kesim için ürünü iyice değerleştiriyorlar ki satılışı garantiye alınsın.

Alıntıları Göster
    arabada kullanmak için ideal değilmi???

• quote:

Orijinalden alıntı: pollock

arabada kullanmak için ideal değilmi???

Alıntıları Göster
    eğer şöför sensen ideal hiç olmazsa kaza yapmak için bakacak ekranı yok
    yaw zaten i-tune programından ayarlıyorsun mesela şarkıcıya göre albüm adına göre şarkı adına göre gibi..
    ben şarkıcıya göre sıralıyorum (tabi tüm mp3lerin id3 tagleri düzgün olacak) sonra mesela Radiohead mi çekti canım SHUFFLE MODE a allıp ileri yapıyorum mesela Prodigy e gelince normal sıralı moda alıp ileri yapıyorum böylece 30 sn içinde istediğim şarkıyı buluyorum... yani ben kullanıyorm ve memnunun 161YTLye 512MB KALİTELİ SESE SAHİP OLAN başka mp3 player war mı ?
    Bu arada 1 GBlığı 300 değil 243 YTL
    http://estore.apple.com.tr/cgi-bin/WebObjects/AppleStore.woa/wa/urunList?grup_id=212350

i pod mini ise 370 değil 342 YTL
    http://estore.apple.com.tr/cgi-bin/WebObjects/AppleStore.woa/wa/urunList?grup_id=212320

• quote:

Orijinalden alıntı: thedarkside

eğer şöför sensen ideal hiç olmazsa kaza yapmak için bakacak ekranı yok
    yaw zaten i-tune programından ayarlıyorsun mesela şarkıcıya göre albüm adına göre şarkı adına göre gibi..
    ben şarkıcıya göre sıralıyorum (tabi tüm mp3lerin id3 tagleri düzgün olacak) sonra mesela Radiohead mi çekti canım SHUFFLE MODE a allıp ileri yapıyorum mesela Prodigy e gelince normal sıralı moda alıp ileri yapıyorum böylece 30 sn içinde istediğim şarkıyı buluyorum... yani ben kullanıyorm ve memnunun 161YTLye 512MB KALİTELİ SESE SAHİP OLAN başka mp3 player war mı ?
    Bu arada 1 GBlığı 300 değil 243 YTL
    http://estore.apple.com.tr/cgi-bin/WebObjects/AppleStore.woa/wa/urunList?grup_id=212350

i pod mini ise 370 değil 342 YTL
    http://estore.apple.com.tr/cgi-bin/WebObjects/AppleStore.woa/wa/urunList?grup_id=212320

Alıntıları Göster
    Benim bu Forumdaki başlığıma bak.

1GB shuffle'ın fiyatı 129$'a inecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Melik

Benim bu Forumdaki başlığıma bak.

1GB shuffle'ın fiyatı 129$'a inecek.

Alıntıları Göster
    beklemekte fayda var arkadaşlar
    eğer 1GB ipd shuffle 129$ olursa önünde ekranlı ekransız yada ekranı varmış numarası yapan tüm modeller saf dışı kalır...

• quote:

Orijinalden alıntı: thedarkside

beklemekte fayda var arkadaşlar
    eğer 1GB ipd shuffle 129$ olursa önünde ekranlı ekransız yada ekranı varmış numarası yapan tüm modeller saf dışı kalır...

Alıntıları Göster
    bence bhphotovideo dan mini getirt ben bütün aksesuarları da ordan aldım yaklasık 150 dolar karım var..

• quote:

Orijinalden alıntı: stipe

bence bhphotovideo dan mini getirt ben bütün aksesuarları da ordan aldım yaklasık 150 dolar karım var..

Alıntıları Göster
    ben cok memnunum shuffle'ımdan.. ama siz almayın bi tek bende olsun ehueh

arada ses kalitesi mini kadar iyi diil ama idare ediyor tabi.. mini yi dinliyince şaşırmıstım ya cok guzel ses cıkartıyor o alet tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: _dimitri_

ben cok memnunum shuffle'ımdan.. ama siz almayın bi tek bende olsun ehueh

arada ses kalitesi mini kadar iyi diil ama idare ediyor tabi.. mini yi dinliyince şaşırmıstım ya cok guzel ses cıkartıyor o alet tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    _dmitri sen hiç shuffle'ına orjinal sony kulaklık taktın mı
    ses yüksekliğinde ve kalitesinde %20'lik(kulak kararı ) bi artış war..

• mini mini shuffle gayet başarılı ve sade.. piyasadaki cafcaflı modellerin yanında oyuncak gibi kalıyor, ama taşıması çok kolay, şarj etmesi kolay, ve gösterişsiz olması benim hoşuma gidiyor. Radyosu olsa daha süper olurdu, ama o zaman da LCD ekran gerekirdi, ve bu boyutta kalamazdı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.