Şimdi Ara

ipod alacam yardım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • peki fiyat olarak nexus ve s2 aynı para sence hangisini alayım aradığım özelliklere göre bu arada telefonda kişiselleştirmeye uygulamalara felan çok hevesliyim onuda belirtmek isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsons

peki fiyat olarak nexus ve s2 aynı para sence hangisini alayım aradığım özelliklere göre bu arada telefonda kişiselleştirmeye uygulamalara felan çok hevesliyim onuda belirtmek isterim

S2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki neden nexus google'ın telefonu oldugu icin tüm sürümlere uyumlu olabilecek olmasına rağmen? onun dısında islemci ram felan bu özelliklerini 2sininde bilmiyorum:D eğer varsa karsılastırmalarını buraya atabilirseniz ve görüslerinizi yazarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsons

peki neden nexus google'ın telefonu oldugu icin tüm sürümlere uyumlu olabilecek olmasına rağmen? onun dısında islemci ram felan bu özelliklerini 2sininde bilmiyorum:D eğer varsa karsılastırmalarını buraya atabilirseniz ve görüslerinizi yazarsanız sevinirim

Nexus mu S2 mi dersen burda çoğu kişi %50 ayrılır

Ben S2 yi zamanında severek kullandım, her ROM'u yükledim herşeyi yükledim. Kardeşimde Nexus var, gerçekçi olmak gerekirse Nexus daha mantıklı. Ekran çözünürlüğü S2'den ciddi anlamda daha iyi, üstelik güncelleştirmeleri de direkt alıyor. Kamerası 5MP olmasına karşın mercek kısmında zayıf olmadıgı için fotoğrafları daha kötü değil

S2'nin avantajı ise piyasadaki çoğu telefondan çok ROM özelliğine sahip olması

• rom ne arkadaşlar bana bunuda açıklarmısınız :D s2de fazla rom var diyorsunuz ama ne olduğunu bilmiyorum bu konularda biraz cahil kaldım maalesef
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.