Şimdi Ara

iphonum çalındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • turkcellden kontratlı 32 gb lık iphonum 2 gün once çalındı .bunla ilgili olarak turkcelden hattı daha sonrada imea nosunu vererek cihazı kitlettim .şimdi çalan kişi kendi sim kartını takarak telefonu kullanabilirmi yoksa sadece muzik internet foto gibi durumlardanmı yararlanabiliyor ? telefonu tam kitleme gibi durum söz konusumu bilgilendirirseniz sevinirim çok kötü bi olay kimsenin başına vermesin ,..

• Gecmis olsun hocam imei kitlendiyse bildigim kadari ile telefon kapaniyor tamamen acilmiyor
  • sağol kardeş keşke find my phone app indirseydim ordan nerde olduğnu gorebilir ve içindeki bilgilere ulaşabilirmişim yeni öğrendim bunuda kesin yüklenmesi gereken bi appmiş tüh ya
  • Bi ise yaradigi yokki hocam hem internet acik olacak hemde konum servisleri
  • bu telefon calindigi zaman yerini tespit eden programlardan hangisi iyidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: switel
    bu telefon calindigi zaman yerini tespit eden programlardan hangisi iyidir?

find my iphone yukle, fakat konum servisleri (location services) ve telefonun internetinin acik olmasi lazim kayboldugu zaman pc uzerinden yerini gorebiliyorsun
  • quote:

findmy iphone uygulamasi iyi dostum,mobileme uyeligi ile geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

findmy iphone uygulamasi iyi dostum,mobileme uyeligi ile geliyor

o da konum servisleri ve internet olmayınca işe yaramıyor ama.ben şarj gitmesin diye konum servisini kapattım.3g yi de işimi halledip kapatıyorum.kısacası pek çare olmuyor
  • find my iphone ise yaramıyor diyenleri anlamiyorum. cep net kullanıyorum.telefonumu elimle koymus gibi nerdeyse hemen buluyor.cokda ise yariyor.mesaj gondere biliyorsun telini kitliyorsun icindekileri siliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer
    find my iphone ise yaramıyor diyenleri anlamiyorum. cep net kullanıyorum.telefonumu elimle koymus gibi nerdeyse hemen buluyor.cokda ise yariyor.mesaj gondere biliyorsun telini kitliyorsun icindekileri siliyorsun.

Bir mantikli dusun kobum servislerini genelimiz kapatiyor sarj yuzunden,hadi sen kapatmadin diyelim,3g ni de kapatmadin.adam sen telefonunu dusurdugun zaman senin hattinla mi kullanacak ustune bir de 3g mi acacak.zaten kendisi kullansa kendi kartini takar ki bunu da yapmaz.muhtemelen gider okutur,okuttugu kisi de restore eder.burada yapilacak en fazla savciliga sikayet ve imei den kapatmak.o da telefon gitti gider zaten .yani find my iphone bir ise yaramaz.eger herhangi bir sim kart takildiginda bulabilecek teknoloji koysalardi o zaman ise yarardi iste
  • geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun Çok kötü bir duygu...
  • Arkadaşlar benim telefonum 3gs olduğu için find my iphone uygulamasını aktif edemiyorum,sadece aktif etmek için bir seferlik bir iphone 4 e ihtiyacım var,yardımcı olabilecek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

find my iphone ise yaramıyor diyenleri anlamiyorum. cep net kullanıyorum.telefonumu elimle koymus gibi nerdeyse hemen buluyor.cokda ise yariyor.mesaj gondere biliyorsun telini kitliyorsun icindekileri siliyorsun.

Biz hırsız çaldığında işe yaramıyor diyoruz.Sonuçta bu aleti çalan adam bir zahmet konum servislerini kapatır. veya uçak moduna alır bişey yapar o kadar salak değildir herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.mta

Arkadaşlar benim telefonum 3gs olduğu için find my iphone uygulamasını aktif edemiyorum,sadece aktif etmek için bir seferlik bir iphone 4 e ihtiyacım var,yardımcı olabilecek var mı ?

Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı ?
  • Cydia'dan igotya Programını tavsiye ederim şiddetle telefonun tuş kilit şifresini acmaya çalışınca iPhone4un on kamerası adamın resmini çekip mail adresine yolluyor. 2.defa yanlış girince gene resim çekip yerini mail adresine yolluyor. 2.yanlış girişinde tel açılıyor ama telefonda program kayboluyor mail adreslerin falan şifreyi Dogru girene kadar kayboluyor. Adam bunu farkına bile varmıyor. Ama bunun icin telefonun sürekli İnternet'e bağlı ve konum servisleri acik olmalı.

Bir ikiciside dealextreme.com da bı saat gibi bir şey gördüm tel ile bağlantılı eğer tel 7 metre uzağında kalırsa saat titremeye başlıyordu.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar benim telefonum 3gs olduğu için find my iphone uygulamasını aktif edemiyorum,sadece aktif etmek için bir seferlik bir iphone 4 e ihtiyacım var,yardımcı olabilecek var mı ?

Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı ?

Hocam başkasının iphone u ile nasıl yapacaksınki? O cihazi(yani benim cihazı) bulmaya yonelik olmus olmazmi? Ben çarşamba günü istanbuldayım sen hangi şehirdesin dostum? Yardımcı olmak isterim ancak dedigim gibi nasil olucak?
  • Cydiadan Cylay programıda bu telefon bulma olayında çok iyi arkadaşlar aklınızda bulunsun.
  • Konum servisi açıp/kapama seçeneğini sınırlamalar kısmında engel koyabiliyorsunuz. (ayarlar>genel>sınırlamalar)

Mobile.me (me.com) üyeliğini kaldırmasını da yine sınırlamalardan kısıtlayabilirsunuz.

Uçak modu ve hücresel veri ağı için bir sınırlama imkanı yok ne yazıkki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.